واشنگتن در مذاکرات با chipmakers Intel TSMC در مورد ساختمان ما کارخانه

سئول/بنگلور, مارس 11

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مذاکرات با نیمه هادی شرکت در مورد ساخت تراشه های کارخانه ها در ایالات متحده نمایندگان از دو chipmakers گفت: در روز یکشنبه.

اینتل پارسیان در گفتگو با ایالات متحده وزارت دفاع بیش از بهبود منابع داخلی برای ریز الکترونیک و مرتبط با تکنولوژی Intel سخنگوی ویلیام خزه گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

“اینتل قرار گرفته است به کار با دولت ایالات متحده به کار متعلق به تجاری ریخته گری و عرضه طیف گسترده ای از امن microelectronics”, این بیانیه اضافه شده است.

Taiwan Semiconductor Manufacturing Co (TSMC) از سوی دیگر بوده است در مذاکرات با وزارت بازرگانی ایالات متحده در مورد ساختمان ما کارخانه اما گفت آن ساخته شده است نه یک تصمیم نهایی نشده است.

“ما به طور جدی بررسی همه مکان های مناسب از جمله در ایالات متحده, اما وجود دارد هیچ طرح توجیهی بتن در عین حال”, TSMC سخنگوی نینا Kao در بیانیه ای گفت.

اینتل اجرایی باب قو در نامه ای به وزارت دفاع در اواخر ماه مارس است که در آن او با بیان این که شرکت تمایل به ساخت ریخته گری — یک اصطلاح مورد استفاده در صنعت به مرجع تراشه کارخانه — در همکاری با پنتاگون.

“این است مهم تر از همیشه با توجه به عدم اطمینان ایجاد شده توسط جریان در محیط ژئوپلتیک” قو نوشت: در نامه ای به تاریخ مارس 30 و دیده رویترز روز یکشنبه.

می آید در میان افزایش تنش ها میان آمریکا و چین در طول شیوع کروناویروس با هر دو طرف معامله barbs که چه کسی مقصر است برای گسترش این بیماری در حال حاضر پس از درگیر شدن در تجارت تنش برای تقریبا دو سال است.

“ما در حال حاضر فکر می کنم آن است که در بهترین منافع ایالات متحده و اینتل برای کشف چگونه اینتل می تواند عمل تجاری ما ریخته گری به عرضه طیف گسترده ای از microelectronics” نامه از مدیر عامل شرکت اینتل اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بحث با chipmakers گزارش شده قبلی را که توسط وال استریت ژورنال با این گزارش اضافه کرد که TSMC نیز شده است صحبت کردن با شرکت اپل یکی از بزرگترین مشتریان در مورد ساخت یک تراشه کارخانه در ایالات متحده است.

TSMC کاهش یافته است به نظر در گفتگو با آی فون ساز.

این مجله تا به حال نیز گزارش داد که مقامات ایالات متحده به دنبال کمک به کره جنوبی Samsung Electronics Co, است که دارای یک تراشه کارخانه در Austin, تگزاس به گسترش قرارداد خود را-عملیات تولید در ایالات متحده است. یک سخنگوی سامسونگ در سئول کاهش یافته است به نظر در روز دوشنبه.

وزارت بازرگانی ایالات متحده و اپل نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در روز یکشنبه. ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>