با IBC به حالت تعلیق در حال حاضر هموار کردن راه برای از پیش بسته بندی عجز از پرداخت دیون

در حالی که IBC در آن آواتار فعلی باقی خواهد ماند معلق برای موارد آن مربوط می شود که راه حل های جایگزین به آدرس استرس در سیستم مورد بررسی قرار گیرد.

توسط Ashish Rathi

اتحادیه کابینه تصمیم گرفته است برای قرار دادن عجز از پرداخت دیون و ورشکستگی قرار 2016 (IBC) در تعلیق توسط تعلیق پذیرش موارد جدید به عجز از پرداخت دیون برای شش ماه آینده برای رسیدگی به مشکلات از کسب و کار است که خطر کشیده شدن به ورشکستگی با توجه به همه گیر-سوخت پریشانی. این حرکت را طنین انداز خوبی با بانک ها که در واقع نشان می دهد دو سال تعلیق در نور از آنچه که برآورد می گذرد به زمان آن را برای بازار به عادی سازی و ارائه معقول بازیابی.

اخبار مرتبط

در حالی که IBC در آن آواتار فعلی باقی خواهد ماند معلق برای موارد آن مربوط می شود که راه حل های جایگزین به آدرس استرس در سیستم مورد بررسی قرار گیرد. قبل از بسته بندی و عجز از پرداخت دیون و یا بیشتر در محاوره به “قبل از بسته” است که یکی از این راه حل امیدوار کننده.

اساسا قبل از بسته ترکیبی از خارج از دادگاه تجدید ساختار طرح و رسمی عجز از پرداخت دیون فرایند که در آن شرایط فروش قبل از مذاکره و نهایی با مصوبات طلبکاران قبل از پر کردن برای ورشکستگی با دادگاه است. پس از اخذ تایید از دادگاه این طرح اجرا می شود از طریق مکانیسم IBC و الزام آور است و بر همه ذینفعان. از قبل بسته شده است در وجود در کشورهای توسعه یافته مانند ایالات متحده و بریتانیا برای بسیاری از سال و برد کمی منصفانه از موفقیت است.

چرا در هند باید قبل از بسته

قبل از بسته به شدت ساخته شده در اطراف اصول ارزش حفظ و به موقع قطعنامه که فرم حیاتی از هر قانون عجز از پرداخت دیون.

فعلی ورشکستگی رژیم اگر چه یک بهبود بزرگ بیش از پیشینیان خود برگ زیادی به دلخواه می شود با توجه به بهبود نرخ سرعت و سهولت از قطعنامه است. سلب دارایی و ارزش زوال هستند تعداد کمی از نگرانی های عمده ای به بخش جاری 29A بار که disallows یک لیست جامع از مردم از دستیابی به شرکت های تحت عجز از پرداخت دیون نیز بارها سابق مروج. این برگ انگیزه کمی برای پروموتور به مشارکت مثبت نسبت به این روند خطر سلب دارایی در حالی که کسب و کار به عنوان معمول به وقفه می آید. قبل از بسته, از سوی دیگر, می کنید منحرف رفتار و انگیزه های موجود در مدیریت برای احیای این شرکت در حالی که اطمینان از تداوم کسب و کار است که کمک خواهد کرد که حفظ ارزش ها و به حداکثر رساندن بازیابی برای وام دهندگان. این همه مربوطه بیشتر در صنایع خاص مانند تجارت و خدمات است که به طور سنتی دارایی-نور.

بی تاخیر و دادخواهی نیز باقی می ماند مداوم موضوع در زمان سناریو. طبق آخرین آمار, آن طول می کشد حدود 394 روز برای حل آن به مراتب فراتر تصریح جدول زمانی. قبل از بسته قطع خواهد شد این جدول زمانی به طور قابل توجهی در حالی که همچنین کاهش هزینه های دادخواهی و دولت و decongest به سبب شیوع NCLTs. لازم به ذکر است که در ماه مه سال 2019 یک شرکت در ایالات متحده به نام Sungard در دسترس بودن خدمات آن بسته قبل از تایید در 19 ساعت تنظیم یک رکورد به عنوان سریع ترین تا کنون مورد ورشکستگی در ایالات متحده است.

مقدمه قبل از بسته می توان یک تغییر اساسی از زمان “بستانکار در کنترل” مدل و به ارمغان می آورد با آن مجموعه خود را از چالش های که ضرورت تغییرات قابل توجهی به چارچوب. قانون را باید در آورده به آدرس خطر عدم شفافیت و cramdown در نا امن وام و یا عملیاتی طلبکاران به عنوان آنها می شود طرفین به گفت و گو preluding ارائه طرح. اصول حقوق صاحبان سهام و شفافیت نیز باید ساخته شود به کد مراقبت به غل و زنجیر آن را به نقطه inefficiency. چارچوب نظارتی در سراسر عجز از پرداخت دیون حرفه ای نیز نیاز به تقویت بیشتر به بررسی ورزش از چه چیزی می تواند به طور قابل توجهی بیشتر قدرت در دست عجز از پرداخت دیون حرفه ای در یک بسته قبل از.

عجز از پرداخت دیون قانون دستخوش اصلاحات چند از زمان آغاز آن در سال 2016 به نگه داشتن سرعت با تغییر چشم انداز و قبل از بسته خواهد شد و یک قدم بزرگ در جهت تکامل مداوم است. به تازگی قانون عجز از پرداخت دیون کمیته بود دوباره به عمدی در عملکرد و اجرای کد و در این راستا در ماه آوریل 2019 وزارت امور شرکت دعوت کرده بود نظرات به اجرای قبل از بسته در هند. آن را نیز به تازگی گزارش داده است که یک پانل به رهبری سابق SEBI رئیس بریتانیا سینها تعمق در چارچوب و انتظار می رود که قانون ممکن است به زودی به دنبال. در بی سابقه و مضطرب بار مثل این که insolvencies ملزم به افزایش این مقدمه قبل از بسته تر می شود لازم است از همیشه.

شریک زندگی ( تجدید ساختار کسب و کار خدمات) Ncmec. دیدگاه شخصی

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de