افغانستان بازداشت های منطقه ای رهبر دولت اسلامی

این گروه شبه نظامی از جنوب آسیا و ابو عمر خراسانی دستگیر شد و در کابل در کنار این گروه جاسوسی ارشد و روابط عمومی افسر اداره امنیت ملی (NDS) و وزارت کشور در بیانیه ای گفت.

“امنیت ملی ادامه خواهد داد و خود را جامع و هدفمند عملیات به شکار کردن رهبران ارشد منطقه ای گروه های تروریستی و از بین بردن مشترک هاب از این شبکه های تروریستی” در بیانیه ای گفت:.

جنوب آسیا و دولت اسلامی است که عمدتا متمرکز بر حضور در افغانستان تا حد زیادی در شمال, هر چند آن را برپا مشخصات بالا حملات بیشتر در جنوب در پایتخت.

نیروهای امنیتی افغان بازداشت هشت عضو یک شبکه گروه دولت اسلامی و حقانی داعش مسئول حملات خونین در پایتخت از جمله در سیک نمازگزاران این کشور و آژانس امنیت گفت: در روز شنبه ،

خشونت جاری بر چالش ها برای تامین صلح پایدار در افغانستان حتی پس از ایالات متحده امضا خروج نیروهای نظامی توافق با شبه نظامی طالبان در ماه فوریه است.

طالبان می گوید که در آن مخالف دولت اسلامی و مبارزه کرده است این گروه است و پس از برگزار کردن در مقیاس بزرگ حمله به نیروهای خارجی و یا در مراکز عمده هر چند که در ادامه حمله نیروهای امنیتی افغان در سراسر استان.

در روز دوشنبه وجود دارد چهار انفجار کنار جاده ای در پایتخت که به زخمی شدن چهار غیر نظامی از جمله یک کودک با توجه به کابل ، هیچ گروه بلافاصله مسئولیت.

درگیری در شرق ولایت میان نیروهای امنیتی و طالبان در افغانستان به کشته شدن شش نیروی امنیتی با اعضا و زخمی شدن پنج, با توجه به هارون Yousufzai, یک نظامی محلی سخنگوی. وزارت دفاع گفت که طالبان نیز متحمل تلفات سنگین.

دولت افغانستان و قدرت های خارجی از جمله ایالات متحده را خواستار شده است در این گروه به منظور کاهش خشونت گفت آن است که مانع پیشرفت در حال حرکت به سمت رسمی مذاکرات صلح.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>