به عنوان برگ برنده خواستار بازگشایی هزاران نفر بیمار شدن در کار

نیویورک, مارس 12

حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار گرفتن مردم به کار و بازگشایی اقتصاد یک آسوشیتد پرس تجزیه و تحلیل نشان می دهد هزاران نفر از مردم در حال گرفتن بیمار از COVID-19 در کار است.

آمار اخیر نشان می دهد افزایش عفونت در بسته بندی گوشت می آمد و طیور-گیاهان پردازش. شده است وجود دارد افزایش موارد جدید در میان کارگران ساختمانی در آستین تگزاس که در آن بخش که به تازگی به بازگشت به کار. حتی کاخ سفید ثابت کرده است که آسیب پذیر با مثبت coronavirus آزمون برای یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن valets و برای معاون رئیس جمهور مایک پنس را فشار دهید ،

این تحولات تاکید مخاطرات بالا برای جوامع در سراسر کشور به عنوان آنها به تدریج شل محدودیت در کسب و کار.

“افرادی که در حال گرفتن بیمار در حال حاضر به طور کلی افرادی که مشغول به کار هستند” Dr Mark Escott منطقه ای رسمی بهداشت گفت: Austin در شورای شهر.

“این خطر در حال رفتن به افزایش بیشتر مردم مشغول به کار هستند.”

Austin در نگرانی به احتمال زیاد خواهد آینه در جوامع در سراسر کشور به بازگشایی فروشگاه ها و کارخانه ها و ایجاد فرصت های جدید برای این ویروس به گسترش است.

تا مطمئن شوید که وجود دارد مقدار زیادی از عفونت های جدید در خارج از محل کار در خانه های سالمندان و میان بازنشسته و افراد بیکار به ویژه در پرجمعیت مکان هایی مانند شهر نیویورک, شیکاگو, فیلادلفیا شهری و قطعات نیوجرسی و ماساچوست است.

در عین حال از 15 شهرستانهای ما با بالاترین سرانه ميزان بروز عفونت مارس 28 مارس 5, همه خانه های برای بسته بندی گوشت می آمد و طیور-گیاهان پردازش یا زندانها با توجه به اطلاعات وارد شده توسط AP.

این شهرستان با بالاترین سرانه نرخ تنسی خانه شهرستان که در آن حدود 1,300 زندانیان و 50 کارکنان به تازگی آزمایش مثبت در بخش خصوصی اجرای خانه ترنر مرکز تادیبی.

در زندان فدرال سیستم تعداد موارد مثبت به طور پیوسته افزایش یافته است. به عنوان از آوریل 5 وجود دارد 2,066 از زندانیان که می خواهم آزمایش مثبت از 730 در آوریل 25.

شماره دو شهرستان در AP لیست است که اشراف شهرستان در مینه سوتا که در حال حاضر حدود 1100 موارد در مقایسه با دو در اواسط ماه آوریل است. بخشداری, Worthington, خانه به JBS گوشت خوک پردازش گیاه است که در استخدام صدها نفر از مهاجران است.

“یک نفر به من گفت:” من در معرض خطر زندگی من از آمدن به اینجا. من هرگز فکر نمی کردم چیزی که من می توانید ببینید می تواند take me out,'” گفت: برگرد جیم کالاهان of St. mary’s Catholic Church در وورتهینگتون.

نبراسکا, شهرستان داکوتای, صفحه اصلی به یک تایسون مواد غذایی, گوشت, گیاه ثبت شده بود سه مورد از 15 آوریل و در حال حاضر دارای بیش از 1000.

شده اند وجود دارد حداقل سه COVID-19 مرگ و میر از جمله یک زن مسلمان از اتیوپی بود که در میان 4,300 کارکنان در تایسون گیاه.

“این غم انگیز و خطرناک روز” امام و منطقه ای مرکز اسلامی احمد محمد گفت: Siouxland اخبار.

در شمال ایندیانا را Cass County, صفحه اصلی به تایسون گوشت خوک-کارخانه فرآوری, تایید coronavirus موارد پیشی گرفته اند 1,500. که با توجه به شهرستان — صفحه اصلی به حدود 38,000 ساکنان یک کشور بالاترین سرانه میزان عفونت.

Tyson گیاه در Logansport, ایندیانا بسته شد مارس 25 بعد از نزدیک به 900 کارکنان آزمایش مثبت آن از سر گرفته محدود عملیات پنج شنبه پس از تحت تمیز کردن عمیق و نصب و راه اندازی پلکسی گلاس کاری موانع. سخنگوی شرکت Hli یانگ گفت: هیچ یک از 2,200 کارگران را به کار بازگشت بدون اینکه تست شده است.

همچنین ضربه های اخیر عفونت های شهرستان در ویرجینیا دلاور و گرجستان که در آن مرغ-گیاهان پردازش قرار دارد.

در نیویورک, سخت ترین آمار دولت در طول بیشتر از همه گیر یک بررسی جدید نشان می دهد که عوامل دیگر از محل درگیر شدند و در بسیاری از موارد اخیر. AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de