به عنوان ما گوشت کارگران سقوط بیمار و لوازم خرد شدن صادرات به چین افزایش می یابد

مغلوب ساختن پیشی جستن است که در یک acrimonious عمومی اختلاف با پکن بیش از دست زدن به آن از coronavirus شیوع استناد 1950 دفاع تولید عمل در 28 آوریل برای حفظ گیاهان باز است. در حال حاضر او در مواجهه با انتقاد از برخی از نمایندگان مجلس با مصرف کنندگان و کارکنان کارخانه برای قرار دادن کارگران در معرض خطر در بخش برای کمک به اطمینان از چین گوشت عرضه است.

گوشت خریداران در چین یافت واردات از سراسر جهان به عنوان یک بیماری خوک نابود آن گله بزرگترین و تحت فشار قرار دادند چینی گوشت خوک قیمت به بالاترین رکورد. عرضه شوک سوار چین به پرداخت بیشتر برای ما گوشت از کشورهای دیگر و حتی مصرف کنندگان ایالات متحده از اواخر سال 2019.

“ما می دانیم که در طول زمان صادرات بسیار مهم هستند. من فکر می کنم ما نیاز به تمرکز بر رفع تقاضای داخلی در این نقطه گفت:” مایک Naig کشاورزی در بالا برای ما گوشت خوک تولید ایالت آیووا که پشتیبانی مغلوب ساختن پیشی جستن را.

پردازنده از جمله Smithfield, غذاهای متعلق به چین WH Group Ltd, برزیلی متعلق به JBS ایالات متحده آمریکا و Tyson Foods Inc به طور موقت بسته و حدود 20 ما گیاهان گوشت به عنوان ویروس آلوده هزاران نفر از کارکنان باعث meatpackers و فروشنده به هشدار کمبود. برخی از گیاهان از سر محدود کردن عملیات به عنوان کارگران ترس از بیمار شدن در خانه بمانند.

اختلالات ميانگين مصرف کنندگان می تواند 30 ٪ کمتر گوشت در سوپر مارکت ها در پایان ماه مه در قیمت 20 درصد بالاتر از سال گذشته با توجه به خواهد شد و سایر منجر اقتصاددان در کشاورزی دهنده CoBank.

در حالی که گوشت خوک لوازم سخت تر به عنوان تعدادی از خوک ذبح هر روز سقوط حدود 40% از اواسط ماه مارس محموله های آمریکایی گوشت خوک به چین بیش از چهار برابر بیش از مدت مشابه در, با توجه به وزارت کشاورزی ایالات متحده.

Smithfield که چین WH گروه برای خریداری $4.7 میلیارد دلار در سال 2013 بزرگترین صادر کننده به چین از ژانویه تا مارس با توجه به Panjiva یک بخش از S&P در بازار جهانی هوش. Smithfield حمل حداقل 13,680 تن توسط دریا در ماه مارس Panjiva گفت: با استناد به آن داده های اخیر.

Smithfield, بزرگترین خوک processor گفت: در ماه آوریل که ما تعطیلی کارخانه شد هل دادن خرده فروشان “شدیدا نزدیک به لبه” در منابع است.

این شرکت در حال حاضر تجهیز نشدن اسم آن گوشت خوک گیاه در Smithfield, ویرجینیا, برای تامین, تازه, گوشت بیکن و ژامبون برای بیشتر ما مصرف کنندگان با توجه به بیانیه ای. این حرکت در مورد چهره پس از شرکت مجدد این کارخانه در سال گذشته به روند گراز لاشه چینی در بازار کارکنان محلی مقامات و منابع صنعت به رویترز گفت.

ویرجینیا تسهیلات در حال حاضر در خدمت بازارهای صادراتی مانند چین و مشتریان داخلی و خارجی با توجه به Smithfield. اکثر ما گوشت خوک پردازنده به طور معمول صادرات محصولات خود به بیش از 40 بازارهای بین المللی, شرکت, سخنگوی کایرا لمباردو گفت.

این ویروس آلوده حدود 850 کارکنان در یکی دیگر از Smithfield گوشت خوک گیاه در Sioux Falls, South Dakota. در سراسر ایالات متحده صنعت حدود 5000 عفونت و 20 مرگ و میر رخ داده است با توجه به آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“که نتیجه غم انگیز است که همه بدتر زمانی که غذا در حال پردازش است و نه برای ملت ما خانواده ها گفت:” ما نماینده رزا DeLauro یک دموکرات از کنتیکت. “این چیزی است که دفاع تولید عمل می کنند همه چیز در مورد حفاظت از امریکا منافع ملی و نه در چین.”

گوشت خوک پردازنده تازه علامت از سر گرفت ساخت بیکن و ژامبون برای مشتریان جهانی در یک Salem, اوهایو, گیاه آن بسته در ماه آوریل بیش از coronavirus موارد است.

“اگر ما شروع به داشتن یک کمبود در امریکا من فکر می کنم آن را باید اینجا بمانم” گفت: بروس پدرانه تعمیر و نگهداری کارگر در کارخانه و عضو خرده فروشی و عمده فروشی و فروشگاه اتحادیه.

تازه علامت گذاری گفت: صادرات بخش کوچکی از آن کسب و کار است.

کل خوک

عرضه نگرانی نشده است می تواند پیش بینی زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن یک قرارداد امضا شده در ماه ژانویه به سهولت تجارت جنگ او آغاز شده و با پکن دو سال پیش از آن. چین وعده داده شده به افزایش خرید از ما مزرعه کالا توسط حداقل $12.5 میلیارد دلار در سال 2020 و $19.5 میلیارد دلار در سال 2021 طول سال 2017 سطح از 24 میلیارد دلار.

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر. وزارت کشاورزی ایالات متحده آمریکا تجارت نماینده دفتر نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

چین با افزایش خرید خود را به دلیل وخیم آن نیاز به پروتئین پس از خوک بیماری تب خوکی آفریقایی منجر به مرگ نیمی از کشور گله بیش از دو سال گذشته. پکن برداشته نزدیک به پنج سال محرومیت از ما واردات مرغ در ماه نوامبر و همچنین چشم پوشی تلافی جویانه تعرفه های گوشت محموله برای کمک به تقویت منابع.

سال به تاریخ حدود 31 درصد از گوشت خوک آمریکا صادر شده است, در مجموع حدود 838,000 تن با توجه به ما گوشت صادرات فدراسیون. یک سوم از این حجم رفت به چین حسابداری برای بیش از 10 ٪ از کل در سه ماهه اول تولید این صنعت خبر داد. آن اضافه شده است که صادرات کمک به افزایش تولید ایالات متحده با افزایش تقاضای کلی.

لاشه که شامل بسیاری از خوک بودند بالای محصول حمل به چین در ماه های ژانویه و فوریه با توجه به وزارت کشاورزی. بارهای نیز شامل پا و اندام است که بسیاری از آمریکایی ها نمی خورند.

صادرات به چین تنظیم یک رکورد برای این دوره از ژانویه تا مارس و حمل و نقل به تمام مقصد در ماه مارس یک رکورد برای هر ماه با توجه به وزارت کشاورزی.

JBS که تولید گوشت خوک و گوشت گاو و مرغ به رویترز گفت این کاهش صادرات به تمرکز بر روی ما نشست و تقاضا در طول بیماری همه گیر. حدود 280 کارکنان در یک JBS گوشت گیاه در گریلی کلرادو آلوده شده با این ویروس و هفت درگذشت, union, مقامات گفت.

“من فکر می کنم ما نیاز به مراقبت از کشور ما و نیازهای ما برای اولین بار گفت:” کیم Cordova جمهور از محلی ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران اتحادیه است که نشان دهنده کارکنان کارخانه.

Tyson Foods رئیس جمهور رئیس بانک گفت: در یک کنفرانس تلفنی در هفته گذشته که او انتظار دارد که تقاضای چین برای ما گوشت خوک برای قوی باقی می ماند به عنوان آن را بازیابی از COVID-19 مستند.

تامین کنندگان مانند تایسون را محدود به محصولات گوشت برای خرده فروشان آمریکایی به دلیل تعطیلی کارخانه و. Kroger شرکت و Costco Wholesale پارسیان در ضمن محدود خریداران گوشت خرید.

ما کشاورزان که تلاش مالی در طول جنگ تجاری با پکن می گویند آنها هنوز هم نیاز واردات کشور از جمله چین خود را برای خرید گوشت خوک. قبل از همه گیر آنها دست و پنجه نرم با عرضه بیش از حد از خوک.

“وجود دارد به اندازه کافی گوشت برای تمام کانال های اگر ما می تواند این گیاهان را به بالا و نورد” گفت: Brian دانکن یک گراز کشاورز و معاون رئیس جمهور از ایلینوی Farm Bureau.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>