سهام آسیا کاهش در وحشت از شیوع کروناویروس

Asian shares ,coronavirus outbreak, Hong Kong, Mike Pence, white house, donald trump, coronavirus outbreak, latest news on coronavirus outbreakچین گزارش شده تنها یک مورد جدید در روز سه شنبه اما که به دنبال دو رقمی افزایش بیش از دو روز گذشته است که در تنظیم کردن مجدد هشدارهای عمومی به برای تبدیل شدن به نه رای. (رویترز عکس)

سهام اکثرا پایین تر سهشنبه در آسیا به عنوان نگرانی از شیوع کروناویروس موارد تحت الشعاع قرار امیدوار است بیش از بازگشایی اقتصاد. ژاپن محک به پایان رسید پایین تر پس از جلسه توجیهی ورود دستاوردهای, در حالی که ارزش سهام کاهش یافت و در هنگ کنگ و شانگهای و سیدنی است. که به دنبال یک مخلوط جلسه در وال استریت که در آن دستاوردهای فناوری و بهداشت و درمان سهام کمک کرد افست بیشتر شایع ضرر و زیان در جای دیگر.

خوش بینی بیش از برنامه ریزی برای بازگشایی در بسیاری از کشورها پس از خاموش شدن ناگهانی با هدف مبارزه با این بیماری همه گیر شده برخی از بازدید از گزارش جدید امواج از عفونت در ایالات متحده و کشورهای که بیشتر پیش رو در بلند کردن اجسام مستند اقدامات است. سرمایه گذاران با اشاره به کوچک اما نگرانکننده افزایش عفونت در کره جنوبی, چین و جاهای دیگر.
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دوشنبه خود را دولت “ملاقات لحظه ای” و “غالب” در coronavirus تست حتی به کاخ سفید دستور داد هر کسی که وارد غرب بال جدا از مغلوب ساختن پیشی جستن به پوشیدن ماسک پس از دو دستیاران آزمایش مثبت برای COVID-19 اواخر هفته گذشته است.

اخبار مرتبط

روز دوشنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس و سه ملت کارشناسان پزشکی در کشورهای مختلف از جداسازی به عنوان یک احتیاط.

“همه گفت: ریسک پذیری است افول امروز. و که صرفا اذعان دارد که دوباره باز کردن اقتصاد است سرند با خطرات; مبارزه بین شیطان و دریای عمیق آبی” Hayaki ناریتا از بانک Mizuho گفت: در یک تفسیر.
چین گزارش شده است که فروش خودرو کاهش یافت و دوباره در مارس اما ضرر و زیان تنگ در نشانه این صنعت بزرگترین بازار جهانی است که دوره نقاهت بعد از بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان پکن برطرف ضد بیماری کنترل.

فروش Suv ها خودروی سواری و ماشین با اجسام حجم در صنعت بزرگترین بازار جهانی شد پایین 2.6% از سال قبل در 1.5 میلیون گفت: چین انجمن تولید کنندگان ماشین بهبود بیش مارس است 48.4% انقباض و تقریبا 82 درصد غوطه در ماه فوریه است.

گروه صنعت گفت: بازار نشان می دهد “آشکار نشانه هایی از بهبود.” اما این اخبار و گزارش ها از قوی تر رشد در وام را کمی بلند کرد. شانگهای کامپوزیت شاخص 0.3% به 2,887.58. هانگ سنگ در هنگ کنگ از دست 1.4% به 24,251.09.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن نیز با 0.1 درصد کاهش به 20,366.48. کره جنوبی Kospi داد تا 0.4% به 1,927.13. استرالیا S&P/ASX 200 غرق 1.2% به 5,396.60 پس از این کشور خزانه دار گفت: این کشور در برابر یک “جدی” چشم انداز اقتصادی با توجه به اثرات coronavirus و خواهد شد که بزرگترین آن-همیشه کسری بودجه هنگامی که یک تجدید نظر در بودجه منتشر شد در ماه اکتبر.

سهام نیز کاهش یافت و در تایوان و سنگاپور و جاکارتا در حالی که در بانکوک به دست آورد 0.5%. آینده برای S&P 500 با کاهش 0.4% در حالی که برای داو صنعتی نیز کاهش یافت 0.4%.

یک چشم انداز مثبت در مورد در کره جنوبی اضافه شده است به نگرانی های بالقوه برای پرتاب ریباند در coronavirus عفونت در مکان هایی که آرامش محدودیت. بیش از 100 مورد جدید گزارش شده است که مرتبط با کافه ها و باشگاه ها 64 از آنها در سئول پایتخت.

چین گزارش شده تنها یک مورد جدید در روز سه شنبه اما که به دنبال دو رقمی افزایش بیش از دو روز گذشته است که در تنظیم کردن مجدد هشدارهای عمومی به برای تبدیل شدن به نه رای.

تازه گزارش داده در این هفته شامل ایالات متحده نرخ بیکاری و خرده فروشی در استرالیا و شغل. تا کنون شاخص های اقتصادی در جریان بوده است ظالم بد است.

بسیاری از شرکت ها گزارش های سه ماهه اول درآمد اغلب امید بستن به هیچ مالی پیش بینی با توجه به عدم اطمینان قریب به اتفاق بیش از آنچه در پیش روست. درست شد از Toyota Motor Corp که سهام کاهش 2.1 درصدی در روز سه شنبه آن را به عنوان گزارش خود سود خالص کاهش یافته و تقریبا 90% در ماه مارس سه ماهه اول سال جاری هر چند آن گفت که انتظار می رود به عنوان بهبود این بیماری همه گیر است تحت کنترل در آورد.

یک شبه S&P 500 به پایان رسید روز در متوقف مجازی تا فقط 0.52 امتیاز 2,930.32, صف آرایی بازگشت از یک 0.9% از دست دادن در صبح است. میانگین صنعتی داو جونز سقوط 0.4% به 24,221.99 در حالی که نزدک کامپوزیت اضافه شده 0.8% 9,192.34.

عملکرد 10 ساله خزانه داری ثابت بود در 0.70%. معیار آمریکا نفت خام صعود 39 سنت افزایش به $24.53 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. آن کاهش یافت و 60 سنت یا 2.4% به حل و فصل در $24.14 بشکه در روز دوشنبه. قیمت نفت خام برنت استاندارد بین المللی اضافه شده 27 سنت افزایش به $29.90 در هر بشکه رسید. آن کاهش یافته است 4.3% افزایش به $29.63 در هر بشکه در لندن است.

دلار از ذهن 107.45 ین ژاپن به پایین از 107.66 اواخر دوشنبه. یورو افزایش یافت به $1.0812 از $1.0807.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de