اتریش اسکی توچال را پوشش می دهد یخچال پس از coronavirus کاهش نجومی

Stubai یخچال (اتریش), آوریل 12

با آن فصل برش کوتاه از coronavirus همه گیر یکی از اتریش محبوب ترین یخبندان اسکی تحت پوشش آن یخچال های طبیعی در پارچه محافظ زودتر از معمول این سال برای کمک به حفظ آن هنوز نامشخص بازگشایی.

در یک سال نرمال اتریش, اسکی باز بماند تا مارس که زمان زیادی از برف ذوب شده در آفتاب بهار, ساخت اسکی کمتر از ایده آل است.

در یخچالهای طبیعی, اما, برف زنده ماند بسیار طولانی پس از استراحتگاه ساخته شده بر روی آنها باز بماند دیگر, گاهی اوقات در تمام طول سال.

دمای هوا در شرق رشته کوه های آلپ در حال افزایش است و حتی سریع تر از متوسط جهانی و یخچالهای طبیعی در حال کوچک شدن هستند. از این رو است تبدیل به یک عادت در بسیاری از یخبندان تفریحی برای پوشش بخشی از توده یخ بیشتر به شدت استفاده می شود برای pistes و آسانسور برای محافظت از آن را از شدید کوه نور خورشید است.

در Stubai یخچال رفت و آمد مکرر در انتهای یک دره در نزدیکی اینسبروک, پایتخت تیرول استان که شامل پوشش 26,000 متر مربع از یخچال های طبیعی — تقریبا چهار بار در منطقه بازی فوتبال زمین با نوار سفید ضخیم پارچه.

این فرآیند همچنین کمک می کند تا حفظ یک سهام از برف به عنوان سپرده از جاهای دیگر در رفت و آمد مکرر در بالا گذاشته یخ ،

“این زمستان بود و در مجموع برف فقیر — ما تا به حال مقدار زیادی از برف همه در یک بار در ماه نوامبر پس از آن بسیار است. در این لحظه آن سفید است و در سراسر آن به نظر می رسد بسیار خوب است, اما مقدار زیادی از برف غایب بودند در این سال” توچال پیست رئیس Christoph Hofer گفت.

تیرول تا به حال بیشتر coronavirus عفونت از هر استان به عنوان اسکی’ شلوغ apres-اسکی میله های زندان شد, پرورش زمینه را برای این بیماری است. نزدیک رفت و آمد مکرر از ایسچگل و اطراف آن شد منبع اتریش بزرگترین خوشه و تیرول دولت دستور داد تا پایان فصل اسکی در تمام استراحتگاه در اواسط ماه مارس.

در Stubai فصل به طور معمول اجرا تا اوایل ماه ژوئن است. اما Hofer گفت: آنها با استفاده از این بسته برای حفظ بهتر برف جمع شده در حالی که رفت و آمد مکرر دراز — “خوب سرد برف نه خیساندن مرطوب و برف” — هر چند او محتاط در مورد شرایط زمانی که رفت و آمد مکرر بازگشایی امیدوارم در ماه سپتامبر.

“خوب برف بستگی دارد کمی در Frau هلل” او گفت: با اشاره به یک آلمانی پری داستان است که در آن پر از تخت سقوط به عنوان دانه های برف که آن را ساخته شده است.

“اما من فکر می کنم ما قادر به تشکیل یک پایه خوب این سال است.” — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>