تجهیزات ساخت و ساز تقاضا را به شبهه بیشتر: Icra

Construction equipment demand, construction industry,icra, OEM, Covid-19 outbreak, CE buying, CE sales, economic slowdownصنعت است که انتظار می رود به degrow 20% در طول CY2020.

ساخت تجهیزات صنعت است که انتظار می رود شاهد 20 درصد degrowth در تقویم سال (CY) 2020. یک بررسی اخیر نشان داد که فروشندگان و تولید کنندگان تجهیزات اصلی (oem ها) زین قابل توجه موجودی که تاثیر منفی حمل هزینه های این صنعت در H1 FY2021 گفت: Icra توجه داشته باشید در روز دوشنبه. تقاضا احیای این است که به احتمال زیاد تنها در سه ماهه سوم FY2021 این آژانس رتبه بندی اعتباری گفت.

هند صنعت ساخت و ساز مواجه است متعدد headwinds به عنوان یک نتیجه از کاهش رشد اقتصادی و عوامل دیگر تأثیر فعالیت های ساخت و ساز. به عنوان یک نتیجه از تجهیزات ساخت و ساز (CE) صنعت شاهد حجم قابل توجهی degrowth از 16 درصد در CY2019. حجم degrew 22 درصد در FY2020. این وضعیت بیشتر شده است تشدید Covid-19 شیوع و مستند در سراسر کشور. صنعت است که انتظار می رود به degrow 20% در طول CY2020. این نتیجه گیری از Icra را بررسی CE نمایندگی در سراسر 12 متحده در کشور — آندرا پرادش, Bihar, J&K, پنجاب, Haryana, هیماچال پرادش, Uttarakhand, Telangana, کارناتاکا, کرالا, مادها پرادش و راجستان. گسترده بررسی های انجام شده در طول ماه آوریل است.

اخبار مرتبط

با توجه به Icra یافته است در FY2020 43 درصد از پاسخ دهندگان شاهد حجم degrowth > 25%. نمایندگی مجاز و فروش در چند متحده مانند کارناتاکا و بیهار گزارش دوره رشد بین 5 و 5 درصد است. سختی تامین مالی محیط زیست و فشار نقدینگی در بازار ساخته شده است آن را دشوار برای اکثر فروشندگان برای تأمین بودجه در نتیجه تأثیر فروش به حدی طول FY2020.

اکثریت پاسخ دهندگان نشان داد که وجوه جریان از دولت ضعیف بود. در حالی که دولت مرکزی پرداخت شد جریان پرداخت از دولت گیر شد که به نوبه خود نهفته CE تقاضا است. به عنوان اجاره تقاضا 50 درصد از پاسخ دهندگان گفت: آن را در خط با سال های گذشته در حالی که 30 درصد احساس در غیر این صورت آن نهفته تازه CE خرید به یک حد خاص.

فروش در ماه مارس به شدت تحت تاثیر این Covid-19 شیوع و متعاقب آن مستند به 83 درصد از پاسخ دهندگان شاهد حجم degrowth بیش از 60 درصد (در برخی موارد تا آنجا که 80-90%). به طور معمول, مارس از هر مالی است که بهترین ماه است که در طی آن CE فروش شاهد افزایش حجم. اما این مورد نیست در FY2020 که منجر به نسبتا بالاتر موجودی برگزاری است.

در حال حاضر 85 درصد از پاسخ دهندگان نگه داشتن بیش از یک ماه از موجودی نتیجه اضافه کردن به هزینه های بهره بالاتر برای Q1FY2021. با وجود تنگ, شرایط نمایندگی و دریافت به موقع منابع مالی از سرمایه داران برای فروش در طول ماه های فوریه و مارس حتی در حالی که مستند نهفته فروش در ماه مارس ،

نزدیک به 71 درصد از پاسخ دهندگان انتظار می رود تقاضا برای احیای طول Q3 FY2021 پس از Q2 FY2021 است که به طور معمول یک تکیه دوره برای صنعت در حساب از بادهای موسمی است. میزان حجم degrowth در طول FY2021 نامشخص باقی مانده است توجه به شرایط فعلی بازار; 50% پاسخ دهندگان انتظار می رود حجم برای کاهش توسط 15-25 ٪ در حالی که 29 درصد انتظار می رود حجم باقی می ماند flattish.

انتشار هنجار تغییر (در تولید موتورهای >50HP) به TREM IV استانداردهای لودر و بلدوزرها چرخ لودر برنامه ریزی شده برای اکتبر. بیش از 70 درصد پاسخ دهندگان انتظار انتشار هنجار تغییرات به اجرا به عنوان برنامه ریزی شده. بیش از 85 درصد پاسخ دهندگان انتظار دارند هزینه این تجهیزات به افزایش 5 تا 10 درصد با توجه به صف مقابل سرمایه گذاری های متحمل شده توسط oem ها برای پیاده سازی انتشار هنجار تغییرات در چرخ لودر و بلدوزرها لودر.

Pavethra Ponniah معاونت و بخش سر Icra گفت: “جدا از تاثیر مستند در طول ماه مارس تا ماه مه Covid-19 تا فلج صنايع مختلف و فرسایش معیشت. ضعف در درآمدهای دولت جریان بیشتر از آن در ایالات متحده; هدایت حمایت دولت به بهداشت و درمان احتمالا در هزینه تمام سرمایه های دیگر خرج می کند; نیاز به تغییرات ساختاری ترکیب اجتماعی فاصله در صنايع مختلف مانند ساخت و ساز; جنبش کارگری و مواد و هزینه های راه اندازی مجدد اقتصاد — این همه خنثی کردن توانایی پیش بینی ها برای بخش های ذاتا مرتبط در زمینه اقتصاد است. پیش بینی نشده headwinds خواهد شد بسیاری در ماه های آینده.”

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>