Covid-19 اثر: گردشگری بین المللی می تواند با کاهش 60% تا 80% در سال 2020 می گوید: سازمان ملل متحد

سازمان ملل متحد, مارس 11

بین المللی گردشگری می تواند با کاهش 60-80 درصد در سال 2020 با توجه به COVID-19 همه گیر و در نتیجه از دست دادن درآمد از $910 میلیارد دلار به 1.2 تریلیون و قرار دادن میلیون ها نفر از معیشت در معرض خطر سازمان جهانی جهانگردی (UNWTO) ،

جهانی آژانس بین المللی گفته است که این بیماری همه گیر باعث شده است که 22 درصد کاهش در تعداد گردشگر در طول سه ماهه اول سال 2020 است.

با توجه به ملل متحد و آژانس های تخصصی سازمان جهانی بهداشت از بحران می تواند منجر به سالانه گردشگری کاهش بین 60 درصد و 80 درصد بوده که در مقایسه با سال 2019 آمار و ارقام.

“این مکان های میلیون ها نفر از معیشت در معرض خطر و تهدید به عقب پیشرفت در پیشبرد اهداف توسعه پایدار (SDGs)” آن گفت:.

“جهان بی سابقه ای مواجه سلامت و بحران اقتصادی است. گردشگری ضربه سخت شده و با میلیون ها نفر از مشاغل در معرض خطر در یکی از مهمترین کار فشرده بخش از اقتصاد” UNWTO دبیر کل زوراب Pololikashvili گفت.

اطلاعات موجود در گزارش مقصد نقطه به 22 درصد کاهش در ورود در سه ماه اول سال با توجه به موضوعات جهانی گردشگری UNWTO فشار سنج.

ورود در ماه مارس به شدت کاهش یافته است با 57 درصد زیر شروع یک مستند در بسیاری از کشورها به عنوان به خوبی به عنوان گسترده مقدمه ای از محدودیت های مسافرتی و بسته شدن فرودگاه ها و مرزهای ملی. این ترجمه را به از دست دادن از 67 میلیون ورود بین المللی و حدود 80 میلیارد دلار در سال رسید (صادرات از گردشگری).

اگر چه در آسیا و اقیانوس آرام نشان می دهد بیشترین تاثیر نسبی و مطلق (کاهش 33 میلیون واردان) تاثیر در اروپا هر چند کاهش در درصد بسیار بالا در حجم (-22 میلیون) آژانس گفت.

چشم انداز برای سال شده اند کاهش داد و چندین بار پس از وقوع و عدم اطمینان همچنان به تسلط.

زمان حالات نقطه به نقطه ممکن است کاهش در ورود از 58 درصد به 78 درصد در سال. این بستگی به سرعت مهار و مدت زمان محدودیت های مسافرتی و خاموش کردن مرزها.

آژانس با توجه به سه سناریو برای سال 2020 بر اساس زمان ممکن است به صورت تدریجی و باز کردن مرزهای بین المللی. با توجه به سناریو 1 وجود دارد می تواند کاهش 58 درصد در ورود بر اساس تدریجی باز کردن مرزهای بین المللی و کاهش محدودیت های مسافرتی در اوایل ماه جولای.

سناریو 2 می تواند 70 درصد کاهش اگر مرزهای بین المللی به تدریج باز شده و محدودیت های مسافرتی کاسته در اوایل ماه سپتامبر. سناریو 3 متحده وجود دارد که می تواند یک 78 درصد کاهش در ورود بر اساس تدریجی باز کردن مرزهای بین المللی و کاهش محدودیت های مسافرتی تنها در اوایل ماه دسامبر.

تحت این سناریو تاثیر از کاهش تقاضا در مسافرت های بین المللی ترجمه می تواند به ضرر 850 میلیون به 1.1 میلیارد گردشگران بین المللی از دست دادن $910 میلیارد به 1.2 تریلیون دلار در صادرات و درآمد حاصل از گردشگری و 100 تا 120 میلیون مستقیم گردشگری شغل در معرض خطر است.

“این تا کنون بدترین بحران های بین المللی گردشگری مواجه شده است و از زمان شروع ثبت (1950). تاثیر احساس خواهد شد به درجات مختلف در مناطق مختلف جهانی و در هم تداخل دارند بار با آسیا و اقیانوسیه می رود به دوباره بجای اول برگشتن اول” آژانس گفت.

این COVID-19 همه گیر در سراسر هر کشور در این سیاره تا کنون آلوده 4.1 میلیون نفر و کشته 282,719 مردم است. این ما بوده است و بدترین آسیب دیده کشور با 1.3 میلیون تایید coronavirus موارد و حدود 80,000 مرگ و میر.

تقاضای داخلی است که انتظار می رود برای بازیابی سریع تر از تقاضای بین المللی با توجه به UNWTO پانل متخصصان بررسی. اکثر انتظار برای دیدن نشانه هایی از بهبود با سه ماهه آخر سال 2020 اما عمدتا در 2021.

بر اساس قبلی بحران اوقات فراغت سفر انتظار می رود که به بهبود سریعتر خصوص سفر برای بازدید از دوستان و بستگان از سفر کسب و کار.

این برآورد با توجه به بهبود مسافرت های بین المللی است و بیشتر مثبت در آفریقا و خاورمیانه با اکثر کارشناسان پیش بینی بازیابی هنوز هم در سال 2020 است.

کارشناسان در آمریکا هستند که دست کم خوش بینانه و به احتمال زیاد حداقل به باور بازیابی در سال 2020 در حالی که در اروپا و آسیا و چشم انداز مخلوط است با نیمی از کارشناسان انتظار برای دیدن بهبودی در این سال است. — PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>