دهلی دولت به تومان 1 cr به خانواده MCD معلم که فوت کرد با توجه به COVID-19

"She (Baikali) performed food distribution duty for the needy on April 10, 17 and 18. But, she could not come on April 24 as she was unwell," Kejriwal told an online media briefing. (File image)“او (Baikali) انجام و توزیع مواد غذایی وظیفه برای نیازمندان در آوریل 10, 17 و 18. اما او نمی تواند در تاریخ 24 آوریل به عنوان او ناخوش” Kejriwal, گفته های آنلاین و رسانه های مطبوعاتی.
(فایل تصویر)

دهلی وزیر Arvind Kejriwal در جمعه اسبق مرگ شهرداری, معلم با توجه به کروناویروس و گفت که سابق gratia تومان 1 کرور داده خواهد شد و به خانواده اش.

وزیر گفت که Baikali سرکار, قراردادی, معلم, شهرداری, شرکت درگیر در توزیع مواد غذایی در یک دولت-اجرای گرسنگی امداد مرکز و درگذشت COVID-19 on May 4.

اخبار مرتبط

تحت سیاست های موجود دولت به تومان 1 کرور روپیه به خانواده ‘COVID-19 رزمندگان’ اگر آنها می میرند با توجه به کوروناویروس.

“او (Baikali) انجام و توزیع مواد غذایی وظیفه برای نیازمندان در آوریل 10, 17 و 18. اما او نمی تواند در تاریخ 24 آوریل به عنوان او ناخوش” Kejriwal, گفته های آنلاین و رسانه های مطبوعاتی.

“اول پذیرفته شد و به Ambedkar بیمارستان در Rohini و سپس به RML بیمارستان که در آن او در گذشت در مارس 4… دولت دهلی نو را افتخاری جبران تومان 1 کرور روپیه به خانواده اش,” او گفت:.

Kejriwal در ادامه گفت که دولت دهلی نو ارائه خواهد شد 5,000 تومان به عنوان کمک مالی به این شهر ساخت و ساز کارگران این ماه به عنوان به خوبی.

او گفت: کارگران در حال کار در سایت های ساخت و ساز در دهلی نو و که فقیر هستند بیشتر تحت تاثیر coronavirus.

مقدار سپرده شده است در برخی از افراد حساب و دیگران آن را دریافت خواهد کرد به زودی Kejriwal گفت.

در ماه گذشته بیش از حد دولت دهلی نو داده بود یک کمک 5,000 تومان به کارگران ساختمانی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>