Fauci به هشدار مجلس سنا از ‘نیازی درد و رنج و مرگ’

Fauci که پدید آمده است که شاید ملت احترام ترین صدا در بدترین بحران بهداشت عمومی در یک قرن یکی از چهار دولت بالا پزشکان به شهادت برنامه ریزی شده از راه دور در مشخصات بالا و بسیار غیر معمول — جلسه سهشنبه مجلس سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و کمیته حقوق بازنشستگی. او نظرات خود را در یک ایمیل به نیویورک تایمز خبرنگار اواخر دوشنبه شب.

“عمده پیام است که من مایل به انتقال به سنا HLP کمیته فردا این خطر تلاش برای باز کردن این کشور در موعد مقرر,” او نوشت. “اگر ما به جست و خیز بیش از پست های بازرسی در این دستورالعمل به ‘باز امریکا دوباره” پس از آن ما در معرض خطر خطر شیوع بیماری های متعدد در سراسر کشور. این را نه تنها در نتیجه نیازی درد و رنج و مرگ را در واقع مجموعه ما در تلاش ما برای بازگشت به حالت عادی است.”

این یک پیام کاملا در تقابل با همه چیز-و هستند-به دنبال-تا استدلال که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است در تلاش برای خاموش کردن: که دولت های آماده برای بازگشایی و همه گیر تحت کنترل است.

در باغ گل رز اوایل روز دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که “ما ملاقات لحظه ای و ما غالب” هر چند او بعدها در راه برگشت به نظرات و گفت که او تنها به معنای گویند این کشور غالب بود بر افزایش دسترسی به کروناویروس تست — یک ادعای کارشناسان بهداشت عمومی می گویند درست نیست.

Fauci که در خدمت تحت جمهوری خواه و دموکرات رئیس جمهور برای بیش از سه دهه کار کرده است و به کارشناسی کارشناسی ارشد هنر از تناقض تهمت بدون تصحیح او تکرار زبان تهمت خود برنامه باز کردن امریکا دوباره که میسازد دستورالعمل برای مقامات دولتی را در نظر بگیرید در بازگشایی اقتصاد خود را.

اما نشانه هایی از مخالفت بخش هایی از مغلوب ساختن پیشی جستن را به نظر می رسد تقریبا بلافاصله. مدت کوتاهی پس از Fauci نظرات منتشر شده بودند دوشنبه شب هرزه اندی Biggs تحت فشار قرار دادند پشت در توییتر و استناد یکی دیگر از برترین دانشمند: دکتر دبورا L Birx تهمت را coronavirus پاسخ هماهنگ کننده.

“دکتر Fauci است به طور مستمر مورد استفاده خود را قلدر منبر را به انتقاد عمومی در فرمانداران که به دنبال باز کردن خود را در ایالت” کالیفرنیا نوشت. “این Fauci-Birx تیم را جایگزین ایمان w/ ترس و امید w/ ناامیدی. چاره این است که برای باز کردن جامعه و اقتصاد ما. اعتماد و احترام ما آزادی است.”

کاخ سفید طرح توصیه می کند, در میان چیزهای دیگر است که قبل از بازگشایی متحده باید “رو به پایین مسیر مثبت آزمایش” یا “رو به پایین مسیر از موارد مستند” از coronavirus بیش از دو هفته در حالی که انجام قوی تماس با ردیابی و “نگهبان نظارت” آزمایش از افراد بدون علامت در جمعیت های آسیب پذیر مانند خانه های سالمندان.

اما دستورالعمل اجباری نیست. حتی به عنوان تلفات مانت — بیش از 80 ، 000 آمریکایی ها از دست داده اند و زندگی خود را به COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس — بسیاری از کشورهای در حال بازگشایی بدون پیوستن به آنها به دنبال کاهش درد به عنوان میلیون ها نفر از مردم در حال کار و صاحبان کسب و کار اقتصادی رو خراب کردن در حالی که پناه در خانه.

در بیش از نیمی از کشورهای تسهیلات در هفته گذشته مورد شمارش شد روند رو به بالا نسبت به آزمايش مثبت بود و افزایش و یا هر دو.

“ما در حال بازگشایی بر اساس علم,” دکتر گفت: Thomas R. فریدن سابق مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. “ما در حال بازگشایی بر اساس سیاست و ایدئولوژی و فشار است. و من فکر می کنم آن را برای پایان دادن به بد.”

روز سه شنبه جلسه خواهد بود Fauci اول ظاهر قبل از کنگره پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کروناویروس یک بیماری همه گیر ملی اضطراری در مارس 13, و آن ارائه خواهد شد یک فرصت برای او به آدرس قانونگذاران و بدون رئیس جمهور در کنار او. آخرین بار Fauci به نظر می رسد در کاپیتول هیل در مارس 11, زمانی که او هنوز هم مجاز به شهادت قبل از دموکراتیک-کنترل خانه او عناوین ساخته شده توسط صراحت گفتن ملت “همه چیز بدتر خواهد شد.”

بازگشت خود را به کنگره هر چند مجازی خواهد بود باید تماشای تلویزیون در واشنگتن — یکی از عجیب ترین پر مخاطره جلسات در حافظه اخیر است.

او ظاهر خواهد شد و در کنار دکتر رابرت Redfield مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری; Dr Stephen هان کمیسر غذا و دارو; و Adm برت P Giroir, معاون وزیر بهداشت و درمان. Redfield و هان نیز در قرنطینه پس از قرار گرفتن در معرض ویروس به عنوان رئیس کمیته Sen لامار الکساندر.

همه گواهان شهادت از راه دور و الکساندر منجر خواهد شد به شنیدن از خانه اش در, Maryville, Tennessee. اما Fauci است که مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی از سال 1984 خواهد بود ستاره. او شده است تا حد زیادی از نمایش عمومی به صورت دو هفته گذشته تا کنون پس از مغلوب ساختن پیشی جستن لغو روزانه خود را coronavirus نیروی کار جلسات.

در 79, Fauci تبدیل شده است و هر دو ناگهانی, افراد مشهور, در طول همه گیر و یک هدف برای سمت راست. صورت خود را با سیم-rim و منظمی جدا موهای خاکستری شده را گرامی داشتند روی مانتو, جوراب و لیوان. دادخواست منتشر شده به نام او مردم مجله “Sexiest Man Alive” و کسی که در واقع به دست آورد که به عنوان بازیگر براد پیت — به تصویر کشیده Fauci در “شنبه شب زنده است.”

برخی از محافظه کاران هر چند او را به عنوان یک رسانه ای شکاری است که تضعیف رئیس جمهور.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: شرکت های دارویی را coronavirus واکسن آماده “به زودی” Fauci اصلاح رئیس جمهور, جدول زمانی, ارائه یک تخمین دقیق تر از حداقل یک سال یا 18 ماه.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “درمان” ممکن است ممکن است Fauci توضیح داد که داروهای ضد ویروسی مورد مطالعه قرار گرفتند که برای دیدن اگر آنها ممکن است ایجاد بیماری کمتر شدید. در ماه مارس او فوق العاده پرده مصاحبه به جان کوهن یک نویسنده برای مجله علمی, که در آن او اعتراف کرد که او می دانست که مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات که او آهسته همه گیر توسط ممنوعیت سفر از چین نمی comport با حقایق.

“من می دانم, اما چه چیزی شما می خواهید مرا به انجام?” او گفت:. “منظور من به طور جدی جان بیایید واقعی شما چه می خواهید کاری انجام دهید؟”

پس از آن مصاحبه های بسیاری در واشنگتن فکر مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است آتش Fauci و رئیس جمهور stoked کسانی که ترس توسط retweeting محافظه کار هشتگ #FireFauci.

در واقع این امر می تواند بسیار دشوار برای رئیس جمهور او را به آتش کشیدند چرا که او نه سیاسی منصوب. و تهمت خود را رد کرده است از جمله بحث; به نام او کرده است Fauci “مرد” و در ماه گذشته او شوخی که Fauci است که از بروکلین است تا محبوب او می تواند اجرا شود در برابر هرزه اسکندریه Ocasio-کورتز لیبرال firebrand دموکرات از نیویورک و “پیروزی آسانی است.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>