گرجستان دموکرات استیسی آبرامز تایید بایدن برای ما رئیس جمهور

آبرامز رو به افزایش حزب دموکرات ستاره به دست آورد مشخصات ملی در شکست در پیشنهاد برای تبدیل شدن به گرجستان فرماندار در سال 2018 و پیشرو رای گیری مدافع حقوق در جنوب کشور.

بایدن سابق آمریکا معاون رئیس جمهور قول داده است برای انتخاب یک زن به عضویت بلیط و پیشنهاد او را در نظر او به عنوان یک همسر در حال اجرا.

“معاون رئیس جمهور بایدن رهبر امریکا نیاز دارد — یک رهبر خواهد کرد که بازگرداندن کرامت و شایستگی و دلسوزی به دفتر بیضی در حالی که بازگرداندن امریکا اخلاقی رهبری در سراسر جهان” آبرامز در بیانیه ای گفت.

او در ستایش از یمن و تعهد به مبارزه با تغییر آب و هوا, فشار برای بهبود اقتصادی برای همه و حفاظت از هر آمریکایی حق رای دادن.

“در حالی که جوامع به حاشیه رانده شده مبارزه تحت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست خورده های رهبری و مردم از رنگ چهره نامتناسب عواقب COVID-19 جو بایدن هیچ کس را برای اعطا” آبرامز گفت.

دیگر نامزدها به احتمال زیاد در نظر گرفته می بایدن سابق رقبا برای سال 2020 نامزدی حزب دموکرات سناتور کامالا هریس ctq و الیزابت وارن.

دیگر شامل فرماندار میشیگان گرچن Whitmer که به دست آورده به مشخصات بالا منجر میشیگان اعتراض در طول شیوع کروناویروس و نماینده وال Demings از فلوریدا یک کلید میدان نبرد دولت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>