دولت از دست می دهد و این مقدار GST درآمد به عنوان coronavirus می خورد تا تجارت خرده فروشی به ارزش lakhs از کرور روپیه

covid-19, covid-19 impact on retail,برای خرده فروشان بزرگ دیگری باعث نگرانی نیز کمین که حتی پس از دولت آسانسور مستند.

With هند تحت یک مستند برای بیش از یک ماه در حال حاضر بخش خرده فروشی گزارش کرده است عظیم زیان تأثیر GST درآمد از دولت مرکزی و دولت. “بخش خرده فروشی هند دهکدهای از دست داد غول پیکر مجموع حدود Rs 7.50 لاخ کرور کسب و کار در این دوره که منجر به GST از دست دادن درآمد به دولت مرکزی و دولت به لحن در مورد Rs 1.15 لاخ crores,” کنفدراسیون همه هند معامله گران (گربه) گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. برای خرده فروشان بزرگ دیگری باعث نگرانی نیز کمین که حتی پس از دولت آسانسور مستند, مشتری بلند است که انتظار می رود به پایین باقی می ماند با تنها 20 درصد از گردش مالی مصرف کننده نسبت به قبل از COVID-19 بار.

هر یک در پنج هندی خرده فروشان و یا در حدود 20 درصد از این کشور را خرده فروشان به احتمال زیاد به صورت گرما از coronavirus و تسلیم شدن به بحران مالی با آنها بستن مغازه ها. این نیز اثر قطره ای پایین در یکی دیگر از 10 ٪ از معامله گران که وابسته به این 20% که معامله گران نیز به احتمال زیاد به سقوط به عنوان یک نتیجه, CAIT گفت.

اخبار مرتبط

مدرن تجارت در تمرکز پس از COVID-19

پس از coronavirus کسب و کار نیاز به همکاری و انطباق برای زنده ماندن به سازمان تجارت گفت. مدرن تجارت و پرداخت دیجیتال نیز در تمرکز می شود به عنوان کسب و کار مجبور خواهد شد برای به روز رسانی خود را با تغییر بار. “به روز رسانی و مدرن, خرده فروشی, قالب, بهداشت ایمنی و اقدامات احتیاطی دور ساعت امنیت داخلی سیستم های تصویب دیجیتال و پرداخت تماس و دیگر کسب و کار فن آوری” خواهد بود که پارادایم جدید از کسب و کار CAIT گفت. بیشتر kirana فروشگاه ها نیز مجبور به تغییر مکان آنلاین برای رسیدن به مخاطبان گسترده تر و این را تغییرات گسترده به خرده فروشی چشم انداز است. در ضمن Mukesh Ambani تکیه خرده فروشی در حال حاضر آغاز شده ادغام فیزیکی مغازه ها با تجارت الکترونیک با JioMart پلت فرم.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>