چگونه Covid به تقویت قدرت بخش بحران

Power consumption (measured in billion units) has been falling since the second last quarter of FY20. مصرف برق (اندازه گیری شده در میلیارد واحد) شده است در حال سقوط پس از دوم سه ماهه گذشته از FY20.

توسط Somit Dasgupta

برای یک بخش که در حال حاضر مغولان, Covid-19 و پس از آن کل مستند به خوبی می تواند آخرین میخ بر تابوت. قدرت بخش, که مشکلات توزیع به خوبی شناخته شده بود رفتن را از طریق یک بحران شدید و حتی قبل از Covid-19 با توجه به دولت از اقتصاد است. مصرف برق (اندازه گیری شده در میلیارد واحد) شده است در حال سقوط پس از دوم سه ماهه گذشته از FY20. در حالی که ژانویه سال 2020 آمار و ارقام نشان می دهد که افزایش در یک سال-به-سال اساس حدود 2.6 درصد ارقام مربوط به ماه اکتبر تا دسامبر سال 2019 هستند -12.4%, -5.7% و -1.6% بود. آمار و ارقام فراتر از ژانویه سال 2020 به حال منتشر شده توسط مرکزی برق قدرت. تقاضای کم برای قدرت در اقتصاد است که با داشتن یک اثر موج دار شدن هر دو در بالادست و پایین دست بخش است. این منجر به زغال سنگ ستون در تولید ایستگاه و ژنراتور نشان دادن عدم تمایل به خرید مبلغ قرارداد زغال سنگ عبور در بخشی از این استرس به بخش زغال سنگ.

اخبار مرتبط

با کل مستند در محل پس از مارس 25 مشکلات موجود در بخش برق باید بیشتر تقویت شده و این امر می تواند مفید باشد برای دیدن این اثر از این به طور جداگانه برای تولید و توزیع بخش است. POSOCO را آمار و ارقام نشان می دهد که متوسط تقاضا در شبکه (اندازه گیری شده در GW) در آوریل سال 2020 شد 125 GW نسبت به 160 GW در مارس 2019 به معنی کاهش تقاضا از بیش از 20٪. آن است که مبتنی بر زغال سنگ گیاهان که تعطیل شده اند پس از تجدید پذیر گیاهان درمان به عنوان “باید اجرا شود”. حدود 70 درصد از بار بر روی شبکه های ملاقات مبتنی بر زغال سنگ گیاهان, که بدان معنی است که حدود 88 GW در حال ملاقات از زغال سنگ در حالی که ظرفیت نصب شده از زغال سنگ و مبتنی بر گیاهان است که حدود 200 GW. این تنها نشان می دهد تا چه حد ضعیف و استفاده از ظرفیت آن نیز منجر به ضعف بهره وری و افزایش ساییدگی و پارگی از ماشین آلات. با چنین کاهش تقاضا در سهام زغال سنگ موجود در ایستگاه های قدرت امروز قابل ملاحظه ای بالا رفته و حدود 50 تن که ترجمه را به حدود 30 روز عرضه است. از جمله سهام زیادی از زغال سنگ موجود با ژنراتور است که تقریبا بی سابقه در سالهای اخیر است. ایستگاه های قدرت هستند و نه در یک موقعیت به سهام هر بیشتر زغال سنگ از آنجایی که آنها به طور کامل خسته ظرفیت ذخیره سازی خود را. انحراف از این ذغال سنگ به دیگر تولید ایستگاه که در حال حاضر واردات زغال سنگ نیز ممکن است به عنوان آنها بیش از حد کافی سهام همانطور که از در حال حاضر. علاوه بر این گیاهان هستند طراحی شده است برای رسیدگی به هند زغال سنگ پارامترهای. این راه حل فوری است به کاهش تولید داخلی از زغال سنگ است که در حال حاضر به متوسل شده است.

در بخش توزیع وضعیت بهتر از این نیست. این مستند به شدت تحت تاثیر درآمد مجموعه و قرائت را به توقف آمده است. به هر حال صورتحساب در حال انجام است در موقت اساس و پرداخت از چندین مصرف کنندگان آینده نیست. هر چند هیچ تایید آمار و ارقام در دسترس هستند پان هند تخمین زده می شود که درآمد مجموعه ممکن است غوطه ور توسط 20-30٪. این واقعیت است که تقاضا nosedived از صنعتی و تجاری مصرف کنندگان کاملا خراب برای discoms پس از این که مصرف کنندگان پرداخت تعرفه قابل ملاحظه ای بالاتر از هزینه تامین. کشورهای علاقه مند به استناد فورس ماژور بند در قدرت خود را قراردادهای خرید و پرداخت ثابت مسئول واحد که تعطیل. این است که هیچ نوش دارو پس از پرداخت ثابت اتهام را صرفا انتقال استرس از discoms به ژنراتور.

آن را آموخته است که نوعی از بسته امداد تحت بررسی است برای بودجه توسط قدرت مالی شرکت و برق رسانی روستایی شرکت. این پول استفاده خواهد شد برای گذشته پرداخت غرامت بدهکار به ژنراتور به مقدار بیش از 80,000 تومان کرور. آن را نمی ارائه هر گونه کمک به discoms برای جریان مشکلات آنها روبرو هستند در حساب از این بیماری همه گیر. دولت در واقع نیاز به برخی از اندیشه بدهد به چگونگی آن می تواند کمک به discoms در این مقطع با ارائه برخی از نوع انتقالی مالی است. حتی اگر مستند برداشته شده است در آینده نزدیک و صنعتی و تجاری فعالیت هستند به احتمال زیاد به سر در نوسان کامل در هر زمان به زودی با توجه به فاصله فیزیکی هنجارها و حرکت نیروی کار و مواد خام بودن در بی نظمی کامل. دیگر اقدامات امداد نیز می تواند مورد بحث مانند کاهش بازده حقوق صاحبان سهام از ژنراتور تا به عنوان تا حدودی کاهش هزینه های قدرت. هر چه باشد مورد زمان عمل در حال حاضر و هر گونه تعلل در امداد ارائه می شود به توزیع بخش ممکن است به اثبات می شود بسیار گران است.

نویسنده سابق عضو (اقتصادی و تجاری) مرکزی برق قدرت. دیدگاه شخصی

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>