در انگلستان سخت ضربه جوامع اقلیت در تلاش برای دفن مرده

هر چند ساعت یک ون می کشد تا در مقابل سفید خیمه مرکزی مسجد جامع Ghamkol شریف ورودی آن مزین با آیه: “همانا ما متعلق به خدا و كفر به او می گردد.”

داوطلبان در لباس محافظ بارانی یا روپوش و ماسک بیرون می آیند و با دقت خالی کردن سیاه و سفید-مخملی-تحت پوشش تابوت و حمل آنها را در داخل یک سردخانه موقت در مسجد پارکینگ. وجود بدن شسته کفن و یخچال.

قبل از coronavirus شیوع خدمات مراسم تشییع جنازه در مسجد در سخت-آمار شهرستان بیرمنگام بریتانیا دومین, خواهد دریافت یک یا دو بدن در هفته است. اما ماه گذشته — بریتانیا ضربه اوج خود عفونت اعداد پنج تا شش جسد آورده بودند در هر روز مجبور مسجد برای ساخت یک سردخانه موقت در پارکینگ خود را که آن را باز کرده به همه ادیان.

“من از دست داده ام تعداد از بدن که بیا و از اینجا گفت:” جاوید اختر مسجد مراسم تشییع جنازه مدیر عجله کشیدن ماسک خود را به دور از دهان خود را برای گرفتن نفس خود را. “من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این.”

این ویروس تاکنون بیش از 31,800 زندگی در بریتانیا از روز شنبه و در حالی که لندن بوده است epicentre از موارد و مرگ و میر بیرمنگام و مناطق اطراف آن در غرب میدلندز پدید آمده اند به تازگی به عنوان یک ویروس ، در آوریل بيمارستانهای دانشگاه بیرمنگام NHS Trust یک بیمارستان عمومی شبکه در منطقه لندن کشور ثبت شده مرگ و میر بیشتر از هر NHS trust در انگلستان است.

جوامع از سیاه و اقلیت مذهبی پس زمینه است که تا حدود 26 درصد از بیرمنگام 842,000 ساکنان شده اند disproportionally آسیب دیده توسط ویروس باعث یک دولت بررسی شود. یک مطالعه توسط NHS انگلستان یافت می شود که 16 درصد از coronavirus قربانیان که فوت کرد تا به این هفته از مارس 17 آمد از پیشینه اقلیت های قومی.

از بیش از 100 سلامت کارگران که درگذشت از ویروس 63 درصد شناسایی شده اند و از آن به عنوان پس زمینه.

“ما را دیده اند, هر دو در سراسر جمعیت به عنوان یک کل است اما در کسانی که کار در بیمه خدمات درمانی بسیار بالاتر نسبت که مرده ام از پیشینه اقلیت که واقعا مرا نگران” بریتانیا وزیر بهداشت, مت, Hancock, گفت: در طول یک خبر در جلسه ماه گذشته.

چند اعضای کمیته در Ghamkol مسجد شریف که کمک کرد راه اندازی سردخانه در بیرمنگام کوچک هیت منطقه کاهش یافته است بیمار با علائم کروناویروس, خروج یک گروه از داوطلبان جوان برای اجرای عملیات.

“هر کس در جامعه می داند کسی که مرده است و یا بیمار است” گفت: طارق محمود, یک دختر 24 ساله با نام تجاری متخصص است که داوطلب در مسجد و به کار گرفته شده او برای اولین بار بدن در هفته گذشته — یک مرد میانسال که در زندان درگذشت.

سردخانه است تقسیم به چهار بخش. در ورودی ده ها تن از خالی چوبی تابوت دروغ منظمی چیده شده در برابر یک دیگر در انتظار اجساد به تازگی اعلام کرد مرده.

به سمت چپ بزرگ صنعتی یخچال و فریزر با ظرفیت ذخیره سازی تا 400 بدن هستند اندود شده تا به پشت رو زیادی tarp پرده است که تحت پوشش سردخانه لباسشویی جدول.

در اخیر روز بارانی اختر مدیر مراسم تشییع جنازه و داوطلب, تلاش برای قرار دادن یکی از اجساد در جدول به شسته شود اما این حوضه و کف آب گرفتگی شد و در آنجا بود هیچ وقت برای خشک کردن آن را به دلیل دیگر بدن نیاز به جمع آوری می شود.

“این یک کندتر هفته اما حتی در حال حاضر آن را سخت به نگه دارید تا” اختر گفت. “این روزها می توانید آن را یک یا دو ساعت را انتخاب کنید تا بدن به دلیل وجود دارد بسیاری از مردم در حال مرگ و تمام مدارک طول می کشد.”

در سمت دور از سردخانه شش سبز پلاستیک صندلی و دو نماز تشک گذاشته شد برای مقیاس کوچک خدمات مراسم تشییع جنازه که در حال انجام روزانه برای خانواده متوفی.

تحت اسلامی, تشییع جنازه و مراسم تدفین را باید به عنوان سریع که ممکن است و معمولا در عرض 24 ساعت از مرگ. اما به عنوان بدن را انباشت اشیاء بدست آمده در هفته های اخیر بسیاری از مسلمان مجالس ترحیم به تعویق افتاده اند و گاهی تا هفت روز.

“خانواده رنج می برند بیشتر; آنها هیچ کس در اطراف آنها در حالی که آنها اندوهگین” محمد زاهد, یک عضو کمیته در این مسجد گفت: پس از بازگشت از دفن از 37 سال از درگذشت مردی که در عرض چند روز پس از آزمایش مثبت برای این ویروس با وجود جوانان خود و عدم وجود شرایط بهداشتی اساسی.

“تنها شش نفر اجازه داده شد در مراسم تشییع جنازه. چه چیزی شما را اگر شما پنج برادر و دو خواهر از او پرسید:. “چه کسی شما را و که شما را ترک در خانه؟”

زاهد از دست داده و دو خاله به این ویروس در ماه آوریل و نمی تواند حضور خود را در مجالس ترحیم به دلیل محدودیت ظرفیت. وقتی پرسید که چگونه او تا به حال غصه دار گفت: “من نمی. چگونه می توانم هنگامی که ما پنج تا شش بدن در آینده در اینجا هر روز ؟ هیچ زمانی وجود دارد.”

یکی از بزرگترین چالش هایی را برای رهبران مسلمان در بیرمنگام بوده است گرفتن جامعه به رعایت دولت مستند محدودیت ها به خصوص در اواخر ماه مارس زمانی که آنها برای اولین بار اعلام کرد.

Barkha ایوب 21 ساله دانشجوی مهندسی از بیرمنگام Washwood هیت منطقه گفت: او را دیدم چند تجمعات مذهبی در طول چند هفته اول مستند.

“آن را ساکت تر در حال حاضر آن را به عنوان ماه رمضان و مردم شروع به دیدن چگونه خطرناک این ویروس است اما برخی از افراد و خانواده ها هنوز جلسه هر روز به شکستن سریع با هم” ایوب گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

در روزهای اخیر او در زمان یک پیاده روی طولانی گذشته محلی مسجد و دیدم دو تابوت در حال لود به یک ون در حالی که یک خانواده در فاصله ایستاده و گریه از طریق ماسک خود را. یک روز بعد او را دیدم دیگر تابوت بودن offloaded: از ون.

“بسیاری از مردم در حال مرگ هستند درست در مقابل چشمان ما و وحشتناک است,” او گفت:. “همه من می خواستم برای انجام پیاده روی به خانواده و آغوش مادر نگه دارید. به او بگویید همه چیز خوب خواهد بود. اما همه من می تواند انجام دهد این بود که آنجا ایستاده و تماشا کنید. آن را احساس بسیار غیر طبیعی است.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>