گردشگری بین المللی به سقوط 60-80%: UNWTO

سازمان ملل متحد, مارس 11

بین المللی گردشگری می تواند کوچک توسط عظیم 60-80 درصد در سال 2020 با توجه به COVID-19 همه گیر و در نتیجه از دست دادن درآمد از $910 میلیارد دلار به 1.2 تریلیون و قرار دادن معیشت در معرض خطر در جهان گردشگری سازمان (UNWTO).

جهانی آژانس بین المللی گفت: این بیماری همه گیر در حال حاضر باعث به 22 درصد کاهش در تعداد گردشگر در طول سه ماهه اول سال 2020 است.

به عنوان در هر سازمان تخصصی سازمان جهانی بهداشت از بحران می تواند منجر به سالانه گردشگری کاهش بین 60 درصد و 80 درصد بوده که در مقایسه با سال 2019 آمار و ارقام.

“این تهدید به عقب پیشرفت در پیشبرد اهداف توسعه پایدار (SDGs)” آن گفت:.”جهان بی سابقه ای مواجه سلامت و بحران اقتصادی است. گردشگری ضربه سخت شده با مشاغل در معرض خطر در یکی از مهمترین کار فشرده بخش از اقتصاد” UNWTO دبیر کل زوراب Pololikashvili گفت.

داده های گزارش شده توسط مقصد نقطه به 22 درصد کاهش در ورود در سه ماه اول سال با توجه به موضوعات جهانی گردشگری UNWTO فشار سنج. ورود در ماه مارس به شدت کاهش یافته است با 57 درصد پس از مستند در بسیاری از کشورها است. —PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>