هند ارتباط Covid بیماری همه گیر در حال اجرا از بخار?

هند تراست آن پزشکان و پزشکان به مراتب بیش از آن بوروکرات ها و سیاستمداران است.

توسط Pallav Bagla

بزرگترین و احتمالا طولانی ترین ‘مستند’ همچنان ادامه دارد اما این ارتباط از کرونا بیماری همه گیر در هند در حال اجرا از بخار در حال حاضر ؟ همه گیر ممکن است فقط به عنوان به خوبی جلوه های ویژه گرافیکی را به یک ‘infodemic’! این ویروس همچنان تیز سر و صدا اما کارشناسان کاهش یافته است خاموش. این است که تا زمانی که هند هنوز هم ممکن است با دیدن فقط نوک کوه یخ از عفونت طبق کارشناسان و بدترین هنوز به آمده است. گذشته کامل جلسه توسط یک باتری از بالا, هندی, virologists بود در 17 مارس با دکتر Balram Bhargava, یک متخصص قلب و عروق با گاندی گونه گرایش و مدیر کل شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) ساخت نیرومند و قانع کننده فشار به هند درک جاذبه Covid-19.

اخبار مرتبط

در حالی که این ویروس در حال حاضر تکثیر هر روز جلسات در تاج همه گیر تنها چهار روز در هفته. هیچ جایزه برای حدس زدن, از اواخر سال, هیچ, تاج جلسات گرفته شده در تعطیلات آخر هفته و فهرست تعطیلات. چهارشنبه هم زدم شد این جلسه تقویم. آن را تقریبا به نظر می رسد این ویروس طول می کشد یک استراحت و یا خاموش روزه در تعطیلات و روزهای چهارشنبه و این یک هند-سویه خاص از ویروس در محل کار. عجیب و غریب, ارتباط سیاست!

علاوه بر این کارشناسان فنی در حال ساخت کمیاب حضور در جلسات به طور منظم. ICMR کارشناسان شده اند از دست رفته پس از آن روز سرنوشت ساز آوریل 20, زمانی که بوی اول تاج و برهم—که برخی می گویند یک اشاره از یک اتهام کلاهبرداری—ظهور از خرید سریع تست آنتی بادی کیت از چین است. این کیت تبدیل به duds با اتحادیه وزیر بهداشت اعلام کرد که این امر می تواند بازگشت به چین و هند در حال پرداخت هر گونه پول برای این. آخرین بار که دکتر Balram Bhargava خودش دیده می شد در به طور منظم جلسه بود که در 23 مارس.

بنابراین برای بیش از دو هفته در حال حاضر هیچ نماینده ای از ICMR شده است شرکت در 4 ساعت, رسانه جلسات. تنها دو هند خدمات اداری افسران یکی از وزارت بهداشت و یکی از وزارت خانه امور زمینه سوالات. ویژگی های پزشکی و علمی سوالات بدون جواب باقی می ماند. استراتژیک منسجم و روشن و جامع ارتباطات کلید موفقیت است.

مارس 7 بود, بودا, Purnima, سکوت, تاج, جلسه احساس می شد و به شدت به عنوان یک بودا Purnima طولانی پشت در سال 1974 هند را درهم شکست دیوار صوتی و انفجار هسته ای دستگاه در Pokhran. صدا که انفجار اتمی هنوز هم میشکافد 46 سال بعد. این بودا, Purnima, صدای سکوت, تاج, جلسه بود با صدای بلند. زمانی که هیچ جلسه رسمی صورت می گیرد و تنها یک را فشار دهید توجه داشته باشید صادر شده است این سوخت شایعه میلز که پس از آن را در مرکز صحنه. این دو برابر شدن نرخ coronavirus هنوز هم ممکن است در حدود 10-12 روز اما دو برابر شدن نرخ شایعات و دروغ است قدر بالاتر است.

زمانی که کرونا بیماری همه گیر شروع به ضربه هند ICMR وعده داده شده صرفا علوم سلامت و پزشکی جلسه هر جمعه. دو جمله دقیق جلسات اتفاق افتاد به پشت, اما در حال حاضر آن است که برای تقریبا شش هفته—45 روز از این مستند—که ICMR جلسه است صورت گرفته است. این خلاء غیر قابل قبول است در بزرگترین دموکراسی جهان که در آن تلقین علمی و خوی یک اصل پذیرفته شده.

یک نفس هوای تازه است که دکتر Harsh Vardhan کشور بهداشت و وزیر علوم باعث می شود آن را یک نقطه به نقطه رله زنده در Facebook بسیاری از جلسات خود را با و به روز رسانی از بیمارستان های مختلف و ادارات دولتی. او یک جراح گوش و حلق و یک قادر برقرار و بسیار مورد احترام صدا در Covid-19 بیماری همه گیر.

چه حتی بیشتر شگفت انگیز است عدم وجود هر گونه ICMR نماینده از چهار روز در هفته ساعت 4 جلسه—که آیا آنها را انتخاب کنید به نوبه خود و یا خواسته شده است نه برای حضور در این جلسات با این تغییر آن است که در حال حاضر از چپ به کارمندان برای به روز رسانی این کشور در پیشرفت این بیماری همه گیر. هند نیاز خود را با استعداد بهداشت حرفه ای به صحبت کردن با مردم; بوروکرات بیشتر از نه پری و ضرب و شتم در مورد بوش در سوال فنی نسبت به آنها انتقال حقایق است.

حتی در طول جنگ کارگل از سال 1999 روزانه جلسات برگزار شد بیش از دو ماه دوره با یک متخصص ارشد از ارتش هند مصرف سرب و بدون تعطیلات آخر هفته معنی نیست که جلسات و یا جنگ در زمان استراحت. اگر Covid همه گیر است که یک قرن 21 جنگ بین هند و نامرئی دشمن در این جلسات باید به طور روزانه همراه با کارشناسان پزشکی در هر جلسه.

آن همچنین به عنوان یک شگفتی بزرگ که ساعت مودی قلم خود را پرقدرت آدرس به ملت که ‘مستند’ تمدید شد برای بار سوم در تاریخ 1 مه. این ‘مستند’ شده است و با بدترین بحران از زمان کرگیل زد و خورد و جنگ 1971 و کشور می خواستم به شنیدن برخی از تسکین دهنده و آرام بخش مشاوره از فوق العاده سخنران که مودی است و نزد هند reposed اعتماد. او آخرین شنیده صحبت کردن به هند شهروندان خود را ماهانه ‘Mann ki Baat’ برنامه در آوریل 26.

آن را دلگرم کننده به یاد داشته باشید که زمانی که آن را زمزمه که “اجتماعی فاصله’ بد بود عبارت پردازی دولت به سرعت آن را اصلاح و به فیزیکی فاصله’. اما این ناگهانی تمایل به برگزاری جلسات روزانه یک بیت befuddling. اگر آن را بخشی از یک برنامه بازی به چرخ ضامن دار پایین وحشت در coronavirus سپس آن را ممکن است قابل قبول است اما در غیر این صورت آن است که یک سیاست بد است که باید اصلاح شود به زودی.

ارتباطات کلید در تلاش برای جلوگیری از زانو حرکت تند و سریع واکنش های در هنگام وحشت طول می کشد.
هند تراست آن پزشکان و پزشکان به مراتب بیش از آن بوروکرات ها و سیاستمداران است. اشتباه در برقراری ارتباط موثر چگونه هند مقابله با کروناویروس همه گیر می تواند منجر به بسیاری از مشکلات است. این استدلالی هندی شنونده است. آنها شنیده محزون تماس از ساعت مودی برای ‘Janata مقررات منع رفت و آمد و هند و بیشتر اطاعت و بی سر و صدا در خانه ماند تحت بازداشت خانگی برای هفت هفته گذشته.

این امر می تواند ایده آل برای کارشناسان بهداشت و برگشت در این جلسات و جلسات روزانه یک امر است. در هر صورت این ویروس در حال اجرا است amok—امروز انسان ها دستگیر می شوند و ویروس رایگان است. همچنین یک پیشنهاد: به جای استفاده از اصطلاح vaishvik mahamari یک اصطلاح است که می فرستد لرز پایین ستون فقرات ساده تاج bimari می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کاهش هراس از آنجایی که ما در حال حاضر نیاز به یادگیری برای زندگی با ویروس.

دریافت کارشناسان صحبت کردن دوباره—قفل کردن صدای که سرخپوستان اعتماد معکوس به دست زدن به یک بحران پزشکی. دیگری آماده می شود که ‘ویروس’ از دروغ ممکن است به صورت تصاعدی تکثیر. ما مایل به رفتن قبل از ما می تواند در تلاش های ما برای جلوگیری از همه گیر دیگری یک infodemic ممکن است که ممکن است کبودی بسیاری از مردم است. این ” نامرئی دشمن تنها می تواند حذف شود و با ارتباط مناسب دیگری آن را فقط ممکن است تبدیل شدن به شکست ناپذیر.

علم ارتباط برقرار برای سه دهه گذشته. دیدگاه شخصی

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>