سریلانکا SC به شنیدن انحلال خانه درخواست در مارس 17

Colombo, مارس 11

سریلانکا دادگاه عالی روز دوشنبه مجموعه مارس 17 و 18 به عنوان تاریخ به گوش هفت دادخواست توسط احزاب مخالف و جامعه مدنی در برابر انحلال مجلس توسط رئیس جمهور Gotabaya Rajapaksa.

Rajapaksa در مارس 2 محلول مجلس شش ماه جلوتر از برنامه و به نام یک ضربه محکم و ناگهانی انتخابات در آوریل 25 به منتخب جدید 225-عضو خانه. اما کمیسیون انتخابات در اواسط ماه مارس به تعویق افتاد انتخابات پارلمانی نزدیک به دو ماه به تاریخ 20 ژوئن به دلیل شیوع ویروس.

تاریخ جدید برخورد با قانون اساسی ضروری است که پارلمان جدید به دیدار ظرف سه ماه پس از انحلال آن.

اکثر دادخواست توسط احزاب مخالف استدلال می کنند که طبق قانون اساسی انتخابات باید برگزار شود و مجلس احضار باید ظرف سه ماه از انحلال سفارش. —PTI


پارلمان منحل شد و در تاریخ 2 مارس

  • سریلانکا رئیس جمهور Gotabaya Rajapaksa در مارس 2 محلول مجلس شش ماه جلوتر از برنامه و به نام یک ضربه محکم و ناگهانی انتخابات در آوریل 25 به منتخب جدید 225-عضو خانه.
  • انتخابات پارلمانی به تعویق افتاده بودند نزدیک به دو ماه به 20 ژوئن با توجه به شیوع کروناویروس. تاریخ درگیری با قانون اساسی ضروری است که پارلمان جدید به دیدار ظرف سه ماه پس از انحلال آن.
  • دیوان عالی کشور مجموعه, مارس 17 و 18 به عنوان تاریخ به شنیدن هفت دادخواست توسط مخالفان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>