مشروب خانه تحویل در ماهاراشترا! Uddhav Thackeray دولت مسائل مربوط به منظور اجازه می دهد آستان تحویل در مستند

بازنمودی عکس.

مشروب خانه تحویل پونا بمبئی: در ماهاراشترا دولت به رهبری وزیر Uddhav Thackeray صادر کرده است به منظور اجازه می دهد تحویل خانه مشروب در طول مستند دوره در نتیجه تبدیل شدن به دولت برای اولین بار در کشور به تصویب چنین حرکت می کند.

“ماهاراشترا دولت بدینوسیله مجوز مجوز برگزاری این مجوز در قالب FL-II FL/BR-II FL/W-II به عنوان اضافه به بمبئی مشروب قوانین سال 1953 به فروش IMFL – ارواح آبجو خفیف مشروب شراب به دارندگان مجوز توسط آن تحویل در آدرس منزل از دارندگان مجوز موضوع را به شرایط” اطلاع رسانی صادر شده توسط خانه اداره گفت.

اخبار مرتبط

توسعه مهم است به عنوان آن می آید در این زمینه از tipplers جمع در اعداد بزرگ در خارج از مشروب مغازه ها در سراسر کشور خود را برای خرید سهمیه هجوم اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

قابل توجه دولت در بخش غیر مستقیم در حال حاضر تصمیم به شروع یک آنلاین سیستم رمز بر روی یک خلبان اساس برای فروش مشروب در پونا برای جلوگیری از ازدحام در مغازه ها.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>