دیدار رناتا فلرس: 19-هنرمند رپ تنفس زندگی را به 800 ساله در پرو زبان

Renata Flores, rap artist, peru language, ancient Quechua language, Michael Jackson, quechua language, who is renata floresRenata Flores توسط یک جوان 19 ساله هنرمند جوان و فعال که آواز می خواند در Quechua زبان رسمی اینکاها

او می تواند به عنوان یکی دیگر 19 ساله در پرو اگر آن را برای صدای او. و هنگامی که او در ترکیب است که قدرتمند سرعت با عشق به 800 سال Quechua زبان کمی به او می دانم که او می تواند احساس. دیدار افتخار پرو رناتا Flores, آخرین موسیقی احساس در کشور توسط رپ در باستان زبان کچوایی. هر چند دومین زبان در پرو, اسپانیایی پس از 800 سال, گویش برگرفته از اینکاها است که صحبت از آن بود که به آرامی رو به غفلت.

خوشبختانه مشخص نوجوان انجام شده بود او را کمی. فلورس بود 14 هنگامی که او شروع به آواز خواندن آهنگ های محبوب از مایکل جکسون در زبان کچوایی. قبل از او می دانست که او تا به حال تبدیل شدن به یک نماد مبارزه با تبعیض نژادی و احساس اینترنت.

اخبار مرتبط

با آن هم آمد “سرد” هوش به زبان است که در طول سال تنها در حال صحبت با افراد مسن زندگی در آند. جوانان که تا زمانی اجتناب از صحبت کردن و یا حتی تلاش برای یادگیری آن به لطف آن در نظر گرفته شده زبان فقیر بودند دهیم ترانه در حال حاضر.

امروز وقتی فلرس می شود در مرحله و آواز می خواند در یک مخلوط از فارسی و Quechua با پوشیدن لباس سنتی chullo کلاه, جمعیت جا می رود به خصوص جوانان. چرا بسیاری حتی ورزش chullo که در حال حاضر تبدیل به نماد مبارزه علیه تبعیض قومی در پرو.

پاتریشیا ریورا Canchanya یک خواننده خودش و مادر رناتا فلرس تعامل با فایننشال اکسپرس آنلاین. در زیر گزیده ای:

می تواند به شما بگویید بیشتر در مورد او ؟

Renata Flores توسط یک جوان 19 ساله هنرمند جوان و فعال که آواز می خواند در Quechua, زبان رسمی, اینکاها, با این پیشنهاد از نجات او فرهنگ باستانی را پوشش می دهد که نه تنها در کشور خود بلکه بخش بزرگی از آمریکای لاتین است. بومی Ayacucho او شد دنیای هنر ارائه موضوعات مهم از خوانندگان معروف بین المللی در کچوایی مانند: The way you make me feel “مایکل جکسون” هنگامی که او خود را مرد “توسط Bruno Mars,” پسر بد “توسط بیلی Eilish, “قوانین جدید” توسط DuaLipa, در میان دیگران.

او بخشی از یک نسل از پرو نوازندگان که ترکیب ریتم دام رپ و reggaeton با صداها و زبان آند روستا. او به زودی ارائه آلبوم اول او به نام “ISQUN” است که تعداد نه در زبان کچوایی. موسیقی او مذاکرات در مورد زن قدرت دولت فساد و جنگ و سیاست بین المللی فرهنگ پاپ.

زمانی که او شروع به آواز ؟

او شروع به آواز خواندن از یک سن بسیار جوان و در سن چهار سالگی, او در حال حاضر جذب به آواز خواندن با استفاده از میکروفون. Renata شرکت در مسابقات آواز مانند “صدای کودکان” و “چهار” در Perú.

چه تفاوت است که او رپ ساخت ؟

زمانی که او شروع به نوشتن و سرودن به دنبال یک سبک که در آن او می تواند احساس راحت با توجه به اینکه او شعر بسیار گسترده ای با بسیاری از چیزهایی که می گویند … او تا به حال به چوب با رپ. و محبوبیت او بزرگ شد زمانی که او تفننی با خلق خود را در معاصر ریتم مانند رپ و دام; بنابراین نیویورک تایمز به نام پرو خواننده شهری نوع “ملکه رپ در Quechua”

چگونه است رفتن به کمک مردم بومی پرو است ؟

با استفاده از این تمرین آواز خواندن و صحبت کردن آن Quechua خواهد بود در استفاده دوباره. این یک واقعیت است. و نه تنها آن کمک خواهد کرد که در نجات یک زبان بلکه یک روش زندگی است.

به زبان کچوایی حمایت و احترام از مادر زمین و دانش و راه زندگی هستند و آنچه ما نیاز داریم در این زمان. Latinos بومی تبار را به یاد داشته باشید و این قدرت را از اجداد خود به روز به روز بهتر.

آیا او برنامه ای برای آینده دارید ؟

به ادامه ساخت موسیقی, برای آموزش, برای کمک به مردم از طریق آن به ما زبان مادری بیشتر و در نهایت به ارزش و نجات در آینده; من هم مانند ما هزاره فرهنگ برای رسیدن به جهان از طریق موسیقی است. این فرهنگ است که به حاشیه رانده شده و منفور خواهد بود تحسین و تمرین برای بشریت است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de