ماموریت ساغر: هند گسترش یک دست کمک به IOR کشور مالدیو دریافت مواد غذایی از دهلی نو

فهم Kesari مستقر شد, در خط با نخست وزیر نارندرا مودی چشم انداز امنیت و رشد برای همه در منطقه ‘ساغر’ و محله خود را برای اولین بار سیاست. (IE)

در روز سه شنبه در اولین توقف فهم Kesari offloaded: 580 تن مواد غذایی ضروری ارسال شده توسط هند به مالدیو تحت عنوان “ماموریت ساغر”. این ماده غذایی تحویل داده شد در حضور کمیساریای عالی هند به مالدیو Sunjay Sudhir و از مالدیو طرف وجود دارد وزیر خارجه Abdulla شهید و وزیر دفاع, Ms ماریا احمد دیدی. با توجه به نیروی دریایی فهم Kesari مستقر شد, در خط با نخست وزیر نارندرا مودی چشم انداز امنیت و رشد برای همه در منطقه ‘ساغر’ و محله خود را برای اولین بار سیاست.

این ماموریت ساغر’ است که با هماهنگی وزارت امور خارجی و وزارت دفاع و سایر سازمان ها و نزدیک می آید بر روی پاشنه از عملیات Samudra Setu که راه اندازی شده است برای بازگرداندن رشته هند از کشورهای مختلف در سراسر جهان است.

اخبار مرتبط

تا به امروز حدود 900 سرخپوستان بوده است عودت پردازنده فهم Jalashwa و فهم Magar و بیشتر خواهد شد در آینده در این کشتی در دور بعدی.

هند و مالدیو

هر دو کشور در حال نزدیک دریایی همسایه و یک دفاع قوی و روابط دیپلماتیک.

در ورود مواد غذایی سبوس دار در کشور جزیره ای مالدیو رئیس جمهور ابراهیم محمد Solih در یک توییت تشکر نخست وزیر مودی برای هدیه ای از مواد غذایی ضروری را تامین می.

وزیر امور خارجه آن کشور است و آن را به نام “هند `رمضان هدیه’ به مالدیو”.

آنچه به هند فرستاده ؟

پردازنده فهم Kesari وجود دارد 580 تن مواد غذایی است که offloaded:. این شامل برنج و گندم و آرد و شکر زرد dhal پیاز و سیب زمینی.

دست کمک به مبارزه با COVID-19

هند نیز فرستاده اعزام پزشکان و امدادگران با ضروری لوازم پزشکی در ماه گذشته برای کمک به IOR ملت مبارزه با گسترش COVID-19.

تحت عملیات Sanjeevani ماه گذشته نیروی هوایی هند بود airlifted 6.2 تن دارو به کشور برگزار شد در شهرهای مختلف در هند است. هند همچنین کمک در تخلیه و نه Maldivians بیرون از شهر ووهان چین است.

همانطور که قبلا گزارش مالدیو اولین مقصد هند ماموریت ساغر که تحت آن دارو و مواد غذایی ضروری کالاها عرضه خواهد شد دهلی نو به چهار اقیانوس هند کشور از جمله –مالدیو, جزیره موریس, جزیره مالاگازی, کومور و سیشل.

بازگشت از مالدیو همچنان ادامه دارد

اواخر این هفته در مارس 15 فهم Jalashwa را به نوبه خود در اطراف از برای مرد به کوچی بندر و حمل اتباع هند از کرالا و Lakshadweep. همچنین هوایی هند پروازهای برنامه ریزی شده از مالدیو به دهلی بنگلور و بمبئی و چنای.

در دور دوم فهم Jalashwa در حال رفتن به عقب بر گردیم در حدود 700 سرخپوستان.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>