مودی اعلام $260 میلیارد coronavirus بسته نجات برای هند

مودی کوتاه بود در جزئیات اما گفت: بسته امداد که به مقدار حدود 10 درصد از هند تولید ناخالص داخلی و بزرگتر از حد انتظار کمک خواهد کرد که همه طبقات از کشاورزان و کارگران مهاجر به کسب و کارهای بزرگ.

وی سرخپوستان برای تبدیل شدن به بیشتر از لحاظ اقتصادی متکی به خود و harkened به Mohandas K. گاندی قرن کمپین تحریم انگلیسی, پارچه, خرید پارچه هندی به جای.

“توان صوتی در مورد محلی!” مودی گفت. “چه کسی می تواند ما جلوگیری از تبدیل شدن به یک فرد متکی به خود هند؟”

او تاکید کرد که هند می تواند بسیاری از محصولات محلی و مباهات است که این کشور رفت و از تولید تقریبا هیچ PPE کیت یا ماسک محافظ قبل از coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر به ساخت صدها هزار نفر در هر روز.

مودی بوده و تحت تشدید فشار به اعلام یک نجات بسته است. هند دقیق مستند و بحران جهانی از همه گیر آمار اقتصاد آن به خصوص سخت ترک میلیون ها نفر از مردم فقیر و بیکار. در سراسر کشور و خارج از محل کار کارگران شده اند ریختن از شهرها و بازگشت به مناطق روستایی که در آن آنها را به امید تکیه بر اعضای خانواده برای زنده ماندن.

کارگران مهاجر در میان مردم خواهد بود که با کمک محرک طرح مودی گفت. او وعده داده است که در روزهای آینده هند به وزارت دارایی را نشان می دهد تمام جزئیات.

اقتصاددانان گفت بسته بود بزرگتر از آنچه پیش بینی کرده بود اما باید زودتر آمده.

“آن رسیده که تاثیر اقتصادی در هند است که رفتن به بسیار شدید گفت:” آرویند سوبرامانیان سابق مشاور اقتصادی دولت هند.

در حالی که صندوق بین المللی پول پیش بینی کرد حداقل رشد اقتصاد هند در این سال سوبرامانیان و بسیاری دیگر از اقتصاددانان می گویند که آنها فکر می کنم اقتصاد است که در حال رشد به طور پیوسته برای سه دهه گذشته را در واقع کوچک است.

هند گزارش شده حدود 70,000 coronavirus عفونت و 2,300 مرگ و میر. برای یک کشور از 1.3 میلیارد نفر است که به مراتب پایین تر عفونت نرخ سرانه نسبت به بسیاری از کشورهای ثروتمندتر. هر چند تست پایین تر است در اینجا نیز هست که ممکن است به معنی عفونت نرخ بالاتر از گزارش بسیاری از مقامات بهداشت عمومی باید گفت که هند یک کار خوب انجام داده و تا کنون در حاوی ویروس است.

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de