بمبئی قطار محلی خدمات به زودی? ماهاراشترا دولت باعث می شود این درخواست به ساعت مودی

Uddhav Thackeray درخواست نخست وزیر نارندرا مودی شروع به راه آهن هند’ حومه خدمات راه آهن در بمبئی برای استفاده از کسانی که مشغول به کار در خدمات ضروری است.

بمبئی قطار محلی به روز رسانی: ماهاراشترا دولت PM نارندرا مودی شروع به حومه بمبئی و خدمات راه آهن! به تازگی وزیر ماهاراشترا Uddhav Thackeray درخواست نخست وزیر نارندرا مودی شروع به راه آهن هند’ حومه خدمات راه آهن در بمبئی برای استفاده از کسانی که مشغول به کار در خدمات ضروری, یک, یعنی, گزارش, گفت:. رئیس دفتر وزیر به تازگی با صدور بیانیه ای با بیان اینکه راه آهن حومه خدمات مالی سرمایه باید شروع شود و باید آن را تنها برای آن دسته از کارکنان که در حال کار در این بخش ضروری. این بیانیه در ادامه گفت که می توان آنها را مجاز به هیئت مدیره قطار محلی خدمات پس از چک کردن هویت خود کارت این گزارش گفت:.

بر اساس این گزارش موضوع شروع حومه خدمات قطار محلی و یا قطار در بمبئی مطرح شد Hitendra Thakur, Bahujan Vikas Aghadi MLA در این نشست که پنج شنبه گذشته برگزار شد و ریاست سانتی متر Thackeray. با توجه به Thakur این کمک خواهد کرد که آن افراد در خدمات ضروری به دنبال اجتماعی فاصله هنجارها و همچنین سفر با خیال راحت در طول مستند دوره است.

اخبار مرتبط

در ضمن ماهاراشترا وزیر نیز درخواست نخست وزیر است که بیمارستان ها و همچنین تعداد تخت های متعلق به مرکزی سازمان مانند بمبئی پورت اعتماد به عنوان به خوبی به عنوان ارتش خود را در اختیار دولت است. همچنین Thackeray خواسته دولت مودی برای شرکت و بتن دستورالعمل در این مستند با توجه به COVID-19 که می تواند اجرا شده توسط دولت ایالتی ماهاراشترا.

از امروز شروع راه آهن هند است که جزئی از سرگیری عملیات قطار مسافری خدمات. به عنوان بسیاری از 15 قطار ویژه خدمات خواهد حرکت از ایستگاه راه آهن دهلی نو (NDLS) از امروز شروع. این قطار را اجرا خواهد کرد به بمبئی مرکزی چنای Agartala, Jammu Tawi Bhubaneswar, سکوندربد, بنگلور, رانچی, Patna, Howrah, تریواندروم دیبروگره, مدگن احمدآباد بیلسپور. این بلیط را می توان رزرو تنها از طریق پورتال وب سایت IRCTC یا IRCTC برنامه. دولت موظف غربالگری از همه رفت و آمد مسافران به عنوان تنها کسانی که بدون علامت خواهد بود و مجاز به ورود و یا هیئت مدیره این قطار ویژه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>