شهر نیویورک بسته می شود تا ژوئن: شهردار

نیویورک, مارس 12

نیویورک شهرستان, کانون COVID-19 همه گیر در ایالات متحده است به احتمال زیاد به ماندن بسته تا ژوئن, شهردار, بیل د Blasio, گفته است حتی به عنوان سه منطقه از ایالت نیویورک مجموعه, به بازگشایی, on May 15.

نیویورک ضبط شده است کاهش روزانه hospitalisations ICU پذیرش و مرگ و میر اما شهردار گفت: این پیشرفت باید ادامه بیشتر قبل از مقامات در نظر گرفتن بازگشایی این شهرستان است.

“در بازگشايي ما به وضوح آماده نشده است. بنابراین من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند که ماه ژوئن هنگامی که ما به طور بالقوه رفتن به قادر به ایجاد برخی از تغییرات واقعی, اگر ما می تواند همچنان ما پیشرفت” شهردار Blasio گفت: در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه.

او گفت که تا پایان ماه مه یا اوایل ماه ژوئن است که یکی خواهد بود “قادر به شروع به پر کردن در جاهای خالی”.

در همین حال فرماندار اندرو کومو اعلام کرد که سه منطقه—انگشت دریاچه ردیف جنوبی و Mohawk Valley مناطق—ملاقات هفت معیارهای مورد نیاز برای شروع فاز 1 از دولت منطقه ای مرحله به مرحله بازگشایی برنامه هنگامی که “نیویورک دولت در توقف سفارشات منقضی’ on May 15.

کومو گفت: اگر این روند ادامه, شروع, on May 15 این سه منطقه می توانید شروع به باز کردن کسب و کار برای فاز یک که شامل ساخت و ساز; ساخت و عمده زنجیره تامین خرده فروشی برای منظقه وانت و رها کردن و یا در فروشگاه وانت و کشاورزی جنگلداری و ماهیگیری.

شمال کشور و مرکزی نیویورک مناطق را ملاقات شش هفت متریک و می تواند آماده در پایان هفته, او گفت:.

برخی از کم ریسک کسب و کار و فعالیت های تفریحی آماده خواهد شد برای بازگشایی, ایالت, on May 15, از جمله محوطه سازی و باغبانی; هوای کم خطر فعالیت های تفریحی مانند تنیس و رانندگی در سینما.

“ما در حال شروع یک فصل جدید در مبارزه با این ویروس—ما با هم کار به عنوان یک دولت به صاف و منحنی کاهش است و در نهایت به یک نقطه که در آن است فقط در مورد که در آن ما شروع این سفر, بنابراین در حال حاضر ما می تواند به نوبه خود برای بازگشایی,” کومو گفت: در نشست خبری روزانه.

“به عنوان رویکرد ما ممکن است 15 ما قرار داده اند منطقه ای اتاقهای کنترل در محل آن ساخته شده است تا از مقامات دولتی و دانشگاهی و متخصصان مراقبت های بهداشتی در آن منطقه به تماشای وضعیت در هر منطقه توسعه و افزایش یا کاهش فعالیت و سرعت بازگشایی بر اساس معیارهای و دستورالعمل ها.

“این اتاق کنترل حیاتی هستند چرا که ما فقط آن را بیش از کوه و هیچ کس می خواهد برای رفتن به طرف دیگر در حال حاضر” فرماندار گفت.

اعضای منطقه ای اتاقهای کنترل نظارت منطقه ای معیارهای طول بازگشایی روند.

این منطقه ای اتاقهای کنترل خواهد شد و نظارت بر بستری نرخ مرگ و میر, شماره جدید hospitalisations بیمارستان, تخت, ظرفیت, ظرفیت تخت ICU و تست تماس ردیابی در آن منطقه در طول بازگشایی و هشدار دولت اگر منطقه معیارهای دیگر دیدار بازگشایی دستورالعمل و تنظیم بازگشایی برنامه ریزی برای آن منطقه درآمده است.

ایالت نیویورک است 3,37,055 تایید coronavirus موارد با بیش از 26,000 مردم در حال مرگ از بیماری است. شهر نیویورک به تنهایی 1,83,662 موارد و 14,928 مرگ و میر. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>