اعلان انتشار: مرکز کمک های مالی Rs 6,915 کرور به عنوان ممکن است درآمد-کسری بودجه کمک های مالی به 14 متحده

These grants are estimated at Rs 74,340 crore for the entire 2020-21 fiscal year and are being released as equated monthly instalments.این کمک های مالی برآورد شده در Rs 74,340 کرور برای کل 2020-21 سال مالی و در حال منتشر شد که برابر با اقساط ماهانه.

مرکز منتشر کرده است, سرمایه گذاری کمیسیون موظف درآمد کسری بودجه کمک های مالی از Rs 6,915 کرور به 14 واجد شرایط متحده ممکن است در همراهی با عمل به تأخیر انداختن اجباری نقل و انتقالات را به ایالات متحده داده حاد محدودیت های مالی است. آن را تا به حال منتشر آوریل قسط از حجم برابر در هفته اول که ماه است.

این کمک های مالی برآورد شده در Rs 74,340 کرور برای کل 2020-21 سال مالی و در حال منتشر شد که برابر با اقساط ماهانه.

اخبار مرتبط

بر اساس ارزیابی خود از پست-انتقال درآمد مازاد/کسری بودجه ایالات متحده برای FY21 15 سرمایه گذاری کمیسیون اروپا برآورد کرده است که 14 متحده خواهد شد نیاز به درآمد کسری بودجه کمک های مالی. ایالات متحده است که واجد شرایط برای این کمک های مالی شامل آندرا پرادش, Tamil Nadu, کرالا, West Bengal, آسام, Punjab و Uttarakhand.

در ماه آوریل این مرکز منتقل شده و در مجموع Rs 46,038 کرور به تمام متحده به عنوان سهام خود را از مرکزی مالیات و منتشر شد یکی دیگر از Rs 11,092 کرور به ایالات متحده به عنوان قسط اول در FY21 نسبت به فاجعه واکنش/کاهش بودجه.

آهن گزارش شده است که این مرکز ممکن است چوب به مالیات نقل و انتقال به متحده به عنوان بودجه تا ژانویه سال 2020 با وجود این کمبود مواجه شده بودن آن در آن مالیات رسید. تنظیمات لازم بر اساس نرخ واقعی مالیات مجموعه خواهد بود ساخته شده در فوریه-مارس دوره است. این است که انتظار برای آمدن به کمک متحده که مواجه شدید نقدینگی مسائل.

در طول یک ویدیو تعامل با نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه برخی از وزرای ارشد دولت پرچم کمبود منابع در اختیار خود را برای مبارزه با شیوع کروناویروس. متحده گزارش داده اند که 80-90% کسری در مالیات بر درآمد درآمد در ماه آوریل نسبت به اهداف خود تشدید سلامت مالی خود را.

دولت های ایالتی هستند که در خط مقدم جنگ علیه Covid-19 گیر با تشدید فشار بر مرکز بیشتر سخاوتمندانه حمایت مالی بر اساس مشروط. این مرکز هنوز به یک تصمیم در تقاضا که FRBM حد مطرح شود برای FY21 با برخی از ایالت ها حتی نشان می دهد که کسری مالی تا 5 ٪ از دولت و تولید ناخالص داخلی قابل تحمل در برابر موظف 3% سقف. این مرکز به تازگی تصمیم به افزایش ناخالص آن استقراض برای FY21 توسط 54 درصد از بودجه به سطح Rs 12 لاخ کرور یک حرکت است که گسترش آن کسری مالی به 5.5 درصد از تولید ناخالص داخلی یا حوالی از 3.5 درصد برآورد شده در بودجه است.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>