پوتین آسانسور مستند میان مورد افزایش

مسکو, مارس 11

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه اعلام کرده است در پایان به سراسر کشور جزئی اقتصادی shutdown اما اشاره کرد که برخی از محدودیت ها باقی خواهد ماند. پوتین در سخنرانی خود در یک کنفرانس آدرس به ملت در روز دوشنبه گفت: از آن خواهد شد تا به منطقه ای فرمانداران در پرت و دور افتاده فدراسیون روسیه برای تعیین چه صنعتی می تواند بازگشایی شروع روز سه شنبه.

در این اطلاعیه آمد در میان موج جدید در coronavirus موارد است که در زمان روسیه شمارش گذشته است که در ایتالیا و انگلیس در روز دوشنبه. روسیه در حال حاضر سوم بیشترین تعداد موارد در جهان است.

تعداد موارد جدید از رمان coronavirus افزایش رکورد روزانه به مقدار 11,656 در حالیکه در 24 ساعت ساخت رسمی شمارش 2,21,344. فقط اسپانیا و ایالات متحده ثبت کرده اند بیشتر موارد از بزرگترین شرکتهای کشور است.

بیش از نیمی از تمام مرگ و میر در مسکو, مرکز روسیه شیوع. پایتخت روسیه در روز دوشنبه گزارش داد یک شبه افزایش 6,169 موارد جدید آوردن رسمی خود را در مجموع به 115,909. این کشور coronavirus پاسخ مرکز همچنین گزارش 94 جدید مرگ و میر در نظر گرفتن کلی مرگ و میر به 2,009.

در آدرس پوتین emphasisd که آن را ضروری است برای حفظ شغل و حفظ اقتصاد در حال اجرا ارائه شده است که کارگران به شدت رعایت هنجارهای بهداشتی.

پوتین دستور داد اقتصادی shutdown در اواخر ماه مارس اگر چه کلید های صنعتی و برخی از بخش های دیگر شده اند مجاز به ادامه فعالیت است.

مسکو اجازه خواهد داد که همه از آن گیاهان صنعتی و سایت های ساخت و ساز به سر کار شروع سهشنبه و پوتین گفت: در مناطق دیگر ممکن است به دنبال به عنوان مثال.

غیر از فروشگاه های مواد غذایی آرایشگری نمایندگی مجاز و فروش خودرو و بسیاری شرکت های دیگر در بخش خدمات بسته باقی می ماند. پوتین تاکید کرد که این محدودیت ها باید برداشته به تدریج برای جلوگیری از راه اندازی موج جدیدی از سرایت.

اطلاعات رسمی منتشر شده در روز جمعه نشان داد مسکو گزارش داد 18 درصد مرگ و میر بیشتر در ماه آوریل سال جاری نسبت به ماه مشابه در سال 2019 بالا بردن احتمال این که رسمی مرگ و میر از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس به طور جدی طلب بخشایش گسترش ویروس. —سازمان


رسمی اخراج به عنوان ووهان گزارش 6 مورد جدید

پکن: یک محلی رسمی اخراج شد برای مدیریت ضعیف در مرکزی چین در شهر ووهان پس از شش عفونت های جدید گزارش شده در COVID-19 کانون که باقی مانده ویروس رایگان برای بیش از 30 روز این رسانه دولتی گزارش روز دوشنبه. ژانگ Yuxin بود که وزیر امور خارجه و عضو جینان خیابان مشغول به کار کمیته حزب کمونیست چین بود و پس از حذف موارد ظهور در Sanmin جامعه مسکونی در ووهان. ژانگ اخراج شد برای مدیریت ضعیف از بسته شدن و کنترل مسکونی در جامعه است.

دکتر در کویت می میرد از COVID

دبی: یک دندانپزشک در کویت درگذشت از رمان coronavirus تبدیل شدن به کشور دوم پزشکی حرفه ای برای تسلیم به COVID-19 با توجه به گزارش رسانه ها. Dr Vasudeva رائو 54 درگذشت در روز شنبه در جابر بیمارستان جایی که او تحت درمان برای عفونت کروناویروس. مقیم کویت حدود 15 سال رائو مشغول به کار به عنوان یک دندانپزشک در کویت شرکت نفت, یک شرکت تابعه از کویت نفت شرکت دولتی متعلق به شرکت. روز جمعه مصر متخصص گوش حلق و بيني Tareq حسین Mokheimer درگذشت COVID-19.

عدن اعلام کرد ‘آلوده’ شهر

عدن, یمن مقامات اعلام عدن موقت صندلی عربستان-حمایت دولت ‘آلوده’ شهرستان پس از 53 مورد گزارش شد و درگیری های خشونت بار در جاهای دیگر در جنوب بین جدایی طلبان و نیروهای دولتی. این که می گوید وجود دارد تمام عیار انتقال این ویروس در عربستان با گسترش بیماری کشف نشده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>