اعتماد صنایع افزایش بیش از 10 ، 000 تومان کرور روپیه از طریق کوتاه مدت اوراق قرضه در روز تنها

Dealers told FE that RIL raised Rs 4,235 crore at 7.05% via 3-year and 4-month papers, while it raised Rs 825 crore at 6.95% via 3-year paper. نمایندگی گفت FE که RIL مطرح تومان 4,235 کرور در 7.05% از طریق 3 سال و 4 ماه مقالات در حالی که آن را مطرح 825 تومان کرور روپیه در 6.95% از طریق 3 سال مقاله.

Reliance Industries (RIL) در روز سه شنبه مطرح شده بیش از 10 ، 000 تومان کرور روپیه از طریق کوتاه مدت اوراق قرضه که دیدم آن بازده افت حدود 25 واحد نسبت به ماه گذشته با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط فروشندگان.

نمایندگی گفت FE که RIL مطرح تومان 4,235 کرور در 7.05% از طریق 3 سال و 4 ماه مقالات در حالی که آن را مطرح 825 تومان کرور روپیه در 6.95% از طریق 3 سال مقاله. این شرکت نیز مطرح شده درباره 5,000 تومان کرور روپیه در 6.95% از طریق مقالات داشتن تنور از حدود 2 سال و 10 ماه.

اخبار مرتبط

در ماه آوریل این شرکت مطرح کرده بود نزدیک به Rs 8,510 کرور روپیه از طریق دو بخش موضوع پیوند داشتن تنور از سه سال است. از دو بخش موضوع یک با یک نرخ ثابت به او امر فرموده بود عملکرد 7.20 درصد در زمان. به عنوان یک نتیجه از این شرکت دیده می شود در حدود 25 واحد افت در عملکرد آن را در کوتاه تنور مقالات.

آجی Manglunia MD و سر نهادی درآمد ثابت در JM مالی گفت که بازار به آرامی گرفتن به تنظیم اضافی استقراض و اگر چه تاثیر اعلام شد دیده می شود در بلند تنور اوراق قرضه کوتاه مدت بازده بیشتر و یا کمتر دست نخورده است. “این RIL موضوع اوراق قرضه در روز سه شنبه دیدم خوب تقاضا است. این شرکت به درستی ساختار tenors هر سرمایه گذار اشتها و که می تواند یکی از عوامل کمک کننده به یک پاسخ قوی است که اجازه آن را به بالا بردن چنین بزرگ کوانتومی در یک روز” Manglunia گفت.

در ضمن IREDA اعتقاد بر این است که خارج از آن موضوع اوراق قرضه که شامل 3 سال و 5 سال مقالات به قیمتهای بالاتر از صادر کننده انتظارات با توجه به نمایندگی مجاز و فروش. “همیشه وجود دارد برخی از تفاوت بین عملکرد در یک PSU کاغذ و یک بخش خصوصی کاغذ. اگر چه PSU مقالات معمولا پایین تر بازده, من فکر می کنم پیشنهاد بازده در IREDA شد کمی بالاتر در روز سه شنبه نسبت به آنچه که آنها را دوست دارند و آنها را به” فروشنده گفت.

شرکت کنندگان در بازار می گویند که اگر چه برخی از شرکت ها می توانید انتخاب کنید به آمار بازار در زمان مناسب وجود دارد تمام بخش های که در حال گرسنگی از پول نقد و هر چند برخی از این شرکت ها ممکن است آماده برای جذب سرمایه در نرخ های بالاتر آنها در مواجهه مستمر اعتباری ریسک گریزی سرمایه گذاران.

Mihir Ibrahim مدیر و CIO حداکثر بیمه عمر گفت: بخش مانند NBFCs, املاک و مستغلات, هتل ها و خطوط هوایی و غیره مواجه هستند اعتباری ریسک گریزی از سرمایه گذاران به عنوان Covid تاثیر دراز. “مگر در مواردی که دولت بیرون می آید با برخی از مرتب کردن بر اساس اعتبار تعهد و صنعت حمایت برای کاهش ریسک های اعتباری من فکر می کنم بازار خواهد شد ادامه ریسک گریزی و ما را ببینید polarisation نسبت بسیار امن و مایع مقالات” Ibrahim گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>