بازی های ویدئویی و درآمد بالا $159 میلیارد دلار در سال 2020

لندن, مارس 12

با بازی های ویدئویی و esports یکی از مهمترین و آماده انتقال برای طرفداران ورزش در طول coronavirus ناشی از خاموش شدن بینی برای صنعت گسترده درآمد هستند. راه اندازی شده است.

با توجه به گزارش اخیر توسط Newzoo ارشد تحلیلگر بازار تام Wijman جهانی, بازی, بازار تولید خواهد شد $159.3 میلیارد دلار درآمد در سال 2020 است. خواهد بود که 9.3 درصد در سال بیش از سال رشد. بیشتر چه Newzoo پروژه های این صنعت را به پیش افتادن از $200 میلیارد دلار درآمد در سال 2023.

در مقابل دیزنی درآمد کاهش بیش از 50 درصد و این شرکت در زمان $1.4 میلیارد دلار ضرر در سه ماهه گذشته. صنعت فیلم به عنوان یک کل دهکدهای از دست داد نزدیک به 10 میلیارد دلار تا کنون در سال 2020 با توجه به متعدد و تجزیه و تحلیل به عنوان خاموش کردن چکش بخش های دیگر از سرگرمی و تفریح صنایع.

در تجزیه و تحلیل Wijman آیا اضافه کردن این نکته که “راه اندازی نسل بعدی کنسول ها نسبت به پایان سال نیز یک کلید عاملی.”

بزرگترین رشد در بازی های موبایل با بسیاری از کافه های اینترنتی بسته در طول همه گیر و دسترسی به دستگاه های تلفن همراه در حال رشد است. با توجه به Wijman موبایل, بازی حساب خواهد شد $77.2 میلیارد دلار درآمد در سال 2020 افزایش 13.3 درصد از 2019.

از 2.7 میلیارد دلار مجموع پارسه پیش بینی شده برای این بازی در سال 2020 2.6 میلیارد دلار خواهد بازی در دستگاه های تلفن همراه. اما تنها 38 درصد پرداخت خواهد شد به بازی در تلفن همراه با توجه به تجزیه و تحلیل.

تنها بخش در صنعت بازی رود به از دست دادن درآمد است در مرورگر مبتنی بر بازی. با توجه به Wijman رشد است که به طور معمول به مراتب کندتر در کامپیوتر بازی مبتنی بر جهان به عنوان محبوب ترین بازی ها شده اند در اطراف برای هر نقطه از سه سال به بیش از یک دهه. به علاوه بازی های مبتنی بر وب را تجربه کرده اند برخی از تاخیر از COVID-19.

“اگر کسی مشتاق به بازی یک بازی آنها بیش از احتمال زیاد می توانید صبر کنید برای یک ماه دیگر” Wijman گفت GameDaily.biz. “البته اگر آن را به مدت شش ماه یا یک سال صبر کنید داستان تغییر میکند. ما دیده نشده است که اتفاق می افتد. ما ممکن است کمی بیشتر خاکستری حرکت بازار اگر بازی ها در دسترس هستند در کشورهای دیگر اما حتی خواهد شد که محدود به هارد چند که نمی توانید صبر کنید به بازی یک بازی خاص است.”

اما دریافت بازی بر روی کامپیوتر هستند یک داستان متفاوت است.

“اول از همه بازار را عادی پس از شکستن رکورد ماه برای تعامل و هزینه های ما در حال حاضر در” Wijman گفت GameDaily.biz. “این می تواند یک چالش برای بازی های شرکت ها برای حفظ برخی از بازیکنان جدیدتر اما ما انتظار داریم بخشی از بازیکنان جدید به ادامه بازی. این بیماری همه گیر است و قطعا شتاب تغییر نسبت به فروش دیجیتال بر روی کنسول.” — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de