آنچه موجب ترس پزشکان اطفال در حال

اما پزشکان اطفال در حال نگران, نگران برای کودکان و خانواده ها برای حال و آینده است. ما در کنفرانس تلفنی و زوم جلسات هر کس نگران است چگونه تاکید کرد خانواده ها در حال حاضر در مورد آنچه که ما از بیماران ما و یا پدر و مادر خود را در مورد فشار از ماندن در خانه و یا در مورد فشار از پدر و مادر که کار مستلزم آن است که آنها بیرون بروید. در مورد پدر و مادر از دست دادن شغل و خانواده به اندازه کافی به غذا خوردن.

اجازه دهید من جدا کردن — بدون تلاش برای رتبه بندی آنها — برخی از نگرانی های خاص است که می آیند تا دوباره و دوباره از کسانی که کسب و کار است که کودکان و سلامت کودکان است.

گم شده و واکسن و کاهش نرخ واکسیناسیون فرزندتان

من برای شروع با آنچه که ما همه بر این باورند که بزرگترین پیروزی پزشکان اطفال: توانایی برای محافظت از کودکان از بیماری ها استفاده می شود که آنها را بیمار و حتی آنها را بکشند. این بیماری همه گیر باعث می شود ما به یاد داشته باشید هر روز که ویروس ها و باکتری ها می تواند به ما صدمه دیده است که عفونت می تواند گسترش در جمعیت های بدون ایمنی است.

Dr Sally Goza رئيس جمهور از آکادمی پزشکان اطفال که مراقبت های اولیه خصوصی عمل اطفال در فایت گرجستان به یاد ویرانگر بیماری هایی که او استفاده می شود برای دیدن در نوزادان و کودکان خردسال به تازگی به عنوان 1980s. “برای نوزادان, اگر ما خود را دریافت نمی واکسن مننژیت به آنها ما می توانید شروع به دیدن مننژيت دوباره,” او گفت:. “همه کسانی که بیماری من تو را دیدم وقتی که من شروع شد من نمی خواهم آنها را به پایان زندگی حرفه ای من به عنوان به خوبی به عنوان آغاز راه است.”

دکتر هانس Kersten استاد پزشکان اطفال در درخل و سنت کریستوفر بیمارستان کودکان در فیلادلفیا نوشت که هر چند آنها هنوز هم از دیدن کودکان زیر 2 در درمانگاه بسیاری از خانم بازديد و کودکان مسن تر هستند از دست رفته در این واکسن که معمولا در 4 و 11 سال سن داشتند.

همه ما می دانیم که حتی قبل از این بیماری همه گیر پزشکان اطفال در حال کار سخت برای متقاعد کردن پدر و مادر از اهمیت واکسیناسیون کودکان. در حال حاضر حتی اگر بسیاری از ما رویای یک coronavirus واکسن بسیاری از خانواده ها وحشت زده به رفتن در هر نقطه در نزدیکی درمانگاه و یا بیمارستان و بالا بردن شبح سودای عفونت از سرخک به سیاه سرفه مننژيت باکتريايی و سپسيس.

ضربه عاطفی و اضطراب و اختلال استرس پس از سانحه

Goza گفت که حتی 3 – و 4 – و 5-ساله بیان اضطراب در مورد ویروس. کودکان در حال زندگی در یک اضطراب جهان در حال حاضر — به عنوان همه ما — و زندگی خود را با ترس و اضطراب پدر و مادر است. بسیاری از کودکان مانند بسیاری از بزرگسالان در حال از دست دادن مردم آنها را دوست دارم و یا حداقل در حال وحشت از دست دادن مردم آنها را دوست دارم. شکی نیست که پدر و مادر در همه جا در حال انجام بهترین خود را, اما کودکان در حال رفتن به نیاز به مقدار زیادی از کمک در حال حاضر و در آینده برای مقابله با احساسات و ترس خود را.

رشد و نمو اثرات این بیماری همه گیر و به خصوص اجتماعی فاصله

از آنجا که کودکان رشد و تغییر نیازهای عاطفی خود را — و خود را از آسیب پذیری — تغییر نیز هست. “بزرگترین نگرانی در مورد کودکان در حال حاضر است که آنها دست در بسیاری از بحرانی اتصالات — اتصالات با پدر و مادر است که تاکید دارد با این خواسته که آنها در این زمان ارتباط با خانواده و با کودکان دیگر که همه آنها بسیار حیاتی برای توسعه اجتماعی و عاطفی” نوشته دکتر دانیل Erkoboni کلی paediatrician در سیاست آزمایشگاه در بیمارستان کودکان فیلادلفیا است.

Dr مرلین Augustyn یک رشدی و رفتاری paediatrician در بوستون مرکز پزشکی طبقه بندی شده اند بالای او رشد و نمو نگرانی سن: که کودکان نوپا “را آموخته اند که ما نیاز به ترس از افراد دیگر پوشیدن ماسک و عبور به سمت دیگر خیابان اگر ما آنها را ببینید.” که کودکان پیش دبستانی که تمایل به سمت تفکر جادویی خواهد فکر می کنم که محرومیت — مانند padlocked زمین های بازی — آیا مجازات برای انجام کاری بد است.

و اون وسط مدرسه کودکان و نوجوانان “را مصرف کرده اند فصل های جلد از رسانه های آنلاین و را فراموش کرده ام چگونه به قطع.”

جمعیت های آسیب پذیر اقتصادی و نابرابری

ما همه می آیند به درک که راه فقر سمی است برای کودکان و ما در یک بیماری همه گیر است که به نظر می رسد در دوره به افزایش فقر و به سخت ترین ضربه در فقیر و جوامع اقلیت. حتی قبل از کروناویروس که ما تا به حال یک مقدار بیش از حد بالا نرخ فقر کودکان و خانواده ها با کودکان به خصوص خانواده های اقلیت — در حال رفتن به نیاز سیستماتیک و فوق العاده کمک کند بعد از آن و یا اثرات بین نسلی خواهد بود با همه ما برای یک مدت زمان طولانی.

دکتر دانیل تیلور استادیار در درخل و سنت کریستوفر بیمارستان برای کودکان نوشت که بزرگترین نگرانی بود “post-COVID تکثير موجود نابرابری در مراقبت های بهداشتی برای کودکان فقیر و کودکان از رنگ با هیچ طرح عملی سیاسی خواهد شد و یا تامین مالی برای بازیابی.”

“من نگرانی در مورد عدم وجود شبکه امنیت اجتماعی نه تنها برای کودکان بلکه جوامع در آنها زندگی می کنند که بسیار حیاتی برای آنها که قادر به رشد” نوشته دکتر ناتان Chomilo یک paediatrician در پارک Nicollet در مینیاپولیس و مدیر پزشکی مینه سوتا پزشکی برنامه. ما در معرض خطر گفت: یکی دیگر از نسل در مواجهه با “یک فرصت شکاف که تضعیف آنها و ما به عنوان یک جامعه از پتانسیل کامل ما.”

مدرسه از دست دادن و نابرابری آموزشی

داشتن مدرسه حاضر نشده است آسان برای هر مجموعه ای از دانش آموزان, اما آن را سخت تر برای آسیب پذیرترین کودکان, کودکان در فقر بودند در حال حاضر در بالاترین خطر ابتلا به مشکلات مدرسه و حضور در ضعیف ترین ذوات مدارس — و اغلب در حال زندگی در خانه با پدر و مادر که تحت فشارهای اضافی. فاقد سرویس اینترنت و یا دستگاه های تحصیل خود با بسیاری از مردم در خانه حل نشده مسائل یادگیری — همه این را نگه داشتن بسیار سخت تر است. این کودکان که نیاز سیستماتیک کمک به بازگشت به جایی که آنها نیاز به آموزش و پیشرفت.

کودک آزاری

خانواده های تحت استرس هستند. کودکان در خانه با پدر و مادر که تحت استرس هستند. و معمول کنترل و توازن از دست رفته — حتی اطفال معاینات هستند اتفاق می افتد نه در فرد. “وجود دارد هیچ حادثه معلمان و درمانگران و مربیان و یا دیگر کارگران به نگاه کردن برای این کودکان و هیچ بازدیدکننده داشته است برای آنها را به در آمد خود را به ارائه دهندگان” Kersten نوشت.

از دست رفته درمان و درمان

Goza ذکر یک کودک به تازگی به لوسمی در عمل او و دیگری که تا به حال شکسته بازوی اما که پدر و مادر ترس برای رفتن به اتاق اورژانس. “به دلیل وجود یک بیماری همه گیر به این معنا نیست وجود دارد, تشخیص,” او گفت:.

Dr Julia Chang-Lin, حضور یک paediatrician در بللوو بیمارستان طول می کشد مراقبت از بسیاری از کودکان با نیازهای ویژه که در حال حاضر خود را دریافت و فیزیوتراپی کاردرمانی و گفتار درمانی از طریق صفحه نمایش; یکی از بیماران خود اقدام به آغوش درمانگر بر روی صفحه نمایش زمانی که او نمی تواند از دست رفته مورد علاقه در شرکت. او گفت که آن را دشوار برای کودکان با نیازهای ویژه را از دست کاری در فرد با یک درمانگر آموزش دیده هر چند او نوشت: “من به اعتبار پدر و مادر برای پله و انجام همه آنها می توانند برای حمایت از بچه های خود را.”

نگرانی در مورد آنچه که در آینده به ارمغان می آورد

هر کس در این داستان می داند که چقدر سخت پدر و مادر مشغول به کار هستند و هر کس می داند که پدر و مادر نگران هستند و همچنین. همکاران من که در تماس با بیماران خود را در خانه در حال انجام بهترین خود را — مانند معلمان مانند درمانگران مانند هر کس که خواهد و نه قادر به ملاقات در فرد به ارائه راهنمایی برای کمک به خانواده این حرکت عجیب و غریب و ترسناک زمان. اطفال دفاتر در حال رفتن به همه نوع از طول به واکسن با خیال راحت تنظیمات ویژه “nonsick” ساعت کاهش اتاق انتظار زمان واکسیناسیون در پارکینگ و یا در منظقه.

برخی از این نگرانی ها سخت خواهد بود به آدرس تا زمانی که جهان می تواند با خیال راحت باز کنید تا کمی بیشتر اما آنها نیاز به خطاب. Dr Trude Haecker پزشکی مدیر جهانی خدمات بیمار در بیمارستان کودکان فیلادلفیا پرسید: “همانطور که ما در سطح شیب دار تا ما جمعی تکیه بر تعاملات دیجیتالی از ضرورت و چه آینده ای در انتظار نگه داشته زمانی که کودکان شده اند دور از طولانی خود را به گروه پشتیبانی برای بسیاری از ماه است؟”

به طور کلی پزشکان اطفال در حال به نظر می رسد نگران است که در این بحران قفل شده است و به خانه های خود و کودکان در معرض خطر تبدیل شدن به نامرئی. کودکان ضروری نیست کارمندان و یا خط مقدم قهرمانان آنها رای دهندگان و یا مصرف کنندگان, اما آنها آینده جمعی ما.

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>