کاخ سفید هدایت کارکنان به پوشیدن ماسک مقامات پس از قرارداد coronavirus

دستورالعمل جدید منتشر شده که در یک یادداشت به رئیس جمهور کارکنان در بعد از ظهر دوشنبه منعکس سفت روش در بالاترین سطوح دولت آمریکا بیش از ترس که تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس می تواند در معرض ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظامی نوکر و پنس وزیر مطبوعات هر دو آزمایش مثبت برای coronavirus هفته گذشته است.

73-سال-رئیس جمهور در روز دوشنبه گفت که او فکر نمی کنم آن موارد پیشنهادی کاخ سفید سیستم خراب شده بود.

“من احساس آسیب پذیری آنچه” تهمت و افزود: در او احساس اوضاع کنترل شد “بسیار خوب.”

هنوز رئیس جمهور گفت که بحث در مورد حفظ فاصله از پنس شاید با برقراری ارتباط با او از طریق تلفن برای یک دوره از زمان. پنس مشغول به کار در کاخ سفید در روز دوشنبه اما حضور در یک کنفرانس خبری برگزار شده در باغ گل رز. مقامات که با حضور ماسک عینک و سخنرانان با استفاده از تریبون های مختلف از یک مورد استفاده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن.

ABC اخبار اولین گزارش در مورد این یادداشت همچنین گفت که غیر ضروری بازديد از بخشهای دیگر کاخ سفید پیچیده به بال غربی منطقه که شامل دفتر بیضی و فضای کار برای ارشد مشاوران هستند دلسرد می شود.

مقامات که کار نزدیک به رئیس جمهور اخذ شده است تست شده برای coronavirus اما قبلا شده بود با پوشیدن ماسک به صورت منظم.

“حس مشترک در نهایت غالب” یک مقام ارشد دولت رسمی و گفتگو کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است مقاوم به پوشیدن ماسک خودش است و قرار نیست یک روز در هر چند او گفت که او تلاش برخی در پشت صحنه در طول یک سفر به یک ماسک کارخانه در آریزونا هفته گذشته است.

روز شنبه با او ملاقات رهبران آمریکا نظامی ستاد مشترک ارتش و اعضای تیم امنیت ملی خود در کاخ سفید کابینه ، مقامات نمی ماسک می پوشند اما تا به حال تست شده برای این ویروس در پیشبرد یک سخنگوی پنتاگون گفت که اجتماعی فاصله اقدامات به نظر می رسد برآورده شده است. سرویس مخفی عوامل در اتاق عینک ماسک.

این رئیس جمهور است که در گروه سنی در نظر گرفته است که در معرض خطر عوارض با کروناویروس که به کشته شدن بیش از 80 ، 000 نفر در ایالات متحده به تنهایی و ویران کشورها و اقتصادهای در سراسر جهان است.

اعضای هیات از جمله Jared کوشنر رئیس جمهور مشاور ارشد و پسر در قانون عینک ماسک در مجلس زمینه را در روز دوشنبه.

کاخ سفید در هفته گذشته گفت: آن پله تا اقدامات احتیاطی برای افرادی که به صرف زمان در سراسر تهمت و پنس هر دو از آنها از سر گرفته شد سفر به خارج از واشنگتن است. دو مرد در حال آزمایش برای ویروس روزانه.

“در علاوه بر این به اجتماعی فاصله روزانه متوسط چک و نشانه تاریخ ضد عفونی کننده دست و به طور منظم تمیز تمام فضاهای کار هر کارمند در مجاورت نزدیک به رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور است که در حال آزمایش روزانه برای COVID-19 به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه مهمان” سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere در بیانیه ای گفت.

پس از پنس را سخنگوی کتی میلر آزمایش مثبت برای این ویروس در هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن پرسیده شد که آیا مردم در غرب بال خواهد شروع به پوشیدن ماسک. او پاسخ داد که مردم در حال حاضر انجام شد ، اما او و مهمانان آن روز تا به حال نه ملبس به ماسک و کارکنان در غرب گرا بودند پوشیده نیست که آنها را هر دو.

میلر است که به استفان میلر ارشد کاخ سفید مشاور و نویسنده سخنرانی برای رئیس جمهور.

برخی که تا به حال تماس با کتی میلر رفته اند به جزئی شده است. یک دولت رسمی گفت: پنس کار کرده از کاخ سفید در روز دوشنبه خواهد بود اما حفظ فاصله از رئیس جمهور برای آینده نزدیک در مشورت با کاخ سفید واحد پزشکی.

“ما می توانیم صحبت در گوشی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

عنوان: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس یک بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع نشست خبری در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, مارس 11 سال 2020 است. ایسنا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>