چرا هند بزرگترین انرژی های تجدید پذیر تولید می خواهد به فروش دارایی های خود را در کارناتاکا

ReNew has a total of 4.9-GW operational wind and solar assets across eight states.تمدید کرده است در مجموع 4.9-GW عملیاتی باد و انرژی خورشیدی دارایی های سراسر هشت متحده است. (تصویر نماینده)

تجدید قدرت هند بزرگترین انرژی های تجدید پذیر IPP در ایران با بیش از نیم دوجین داخلی و سرمایه گذاران بین المللی به فروش 300-MW خورشیدی دارایی در کارناتاکا به عنوان شرکت چهره گرمای تعرفه مذاکره دوباره در آندرا پرادش و مسائل معوق مطالبات از دست دادن-ساخت discoms.

با توجه به مردم در دانستن “تمدید مذاکرات با GIC و CPPIB در میان انواع دیگر سرمایه گذاران خود را به فروش 300 مگاوات خورشیدی دارایی در کارناتاکا که در آن 30 درصد از دارایی های خود قرار دارد. این شرکت است که به دنبال پول نقد به استقرار در آن در حال ساخت و پروژه های آینده از حدود 3000 مگاوات ظرفیت.”

اخبار مرتبط

این شرکت به احتمال زیاد به افزایش 1,500 تومان کرور روپیه از طریق فروش در یک ارزیابی تومان 5 کرور روپیه به ازای هر مگاوات به مردم گفت.

ایمیل های فرستاده شده به تجدید قدرت و GIC نمی استخراج هر پاسخ تا زمان رفتن به مطبوعات در حالی که CPPIB سخنگو در پست پاسخ گفت: “ما نمی نظر در بازار حدس و گمان و یا شایعات.”

تجدید را 717-MW باد و 70-مگاوات انرژی خورشیدی پروژه های قرار داده شد در برگزاری توسط YS Jagan موهان ردی-رهبری دولت در آندرا پرادش که حاضر به رسمیت شناختن همه بالا-هزینه های تجدید پذیر از امضا های قبلی رژیم در تعرفه های بالاتر تومان 2.44/kWh. اکثر تمدید پروژه در آندرا پرادش تعرفه بالا Rs 5/kWh. موضوع این است که قبل از آندرا پرادش دادگاه عالی در انتظار حکم نهایی. با این حال این شرکت است که در حال حاضر پس از دادگاه عالی موظف discoms به پرداخت در پیشنهاد تعرفه تا این موضوع حل و فصل شود.

همچنین تمدید همراه با دیگر توسعه دهندگان به مدت طولانی در انتظار مطالبات خود را از بیش از شش ماه از Tamil Nadu در آندرا پرادش و Telangana discoms است که به احتمال زیاد بیشتر تشدید نقدینگی موقعیت اگر مستند همچنان بیشتر است.

تمدید کرده است در مجموع 4.9-GW عملیاتی باد و انرژی خورشیدی دارایی های سراسر هشت متحده است. در آندرا پرادش, نمونه کارها شامل 717-MW وزش پروژه و حدود 70-MW پروژه های انرژی خورشیدی.

در کارناتاکا که در آن شرکت فروش 300 مگاوات از انرژی خورشیدی دارایی 640 مگاوات باد است در حالی که 650-مگاوات ظرفیت خورشیدی است. بسیاری از این پروژه های انرژی خورشیدی باید یک تعرفه بین Rs 4.5/kWh و Rs 5/kWh.

در اطراف از 3200-MW پروژه ها در خط لوله با توجه به وب سایت خود را.

رتبه Fitch در کاهش تمدید گیاه ضریب بار (PLF) انتظارات 5 درصد با توجه به کاهش قدرت تقاضا در طول مستند و همچنین پیش بینی افزایش در انتظار دریافتنی روز 90 روز به 201 روز برای FY21 به عامل در پرداخت تاخیر از خارج از داوطلبان از جمله discoms و مستقیم-فروش مشتریان.

رتبه آژانس معتقد است که تمدید کرده است به آسانی در دسترس نقدی و نقدی معادل `4,100 کرور از 31 مارس سال 2020 در برابر بدهی های جاری سررسید 2,700 تومان کرور روپیه اما “به طور قابل توجهی بالاتر PLF کاهش یا افزایش مطالبات می تواند در کاهش نقدینگی بافر همانطور که ما انتظار داریم این شرکت برای تولید منفی جریان نقدی آزاد در نزدیکی-برای میان مدت به علت فقر و ظرفیت ها”.

تجدید قدرت تاسیس شد Sumant سینها در سال 2011 و با حمایت سرمایه گذاران از جمله گلدمن ساکس و طرح بازنشستگی کانادا سرمایه گذاری مدیره.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>