جهان حبوبات استفاده کاهش می یابد 24.7 تن: فائو

World cereal utilisation,covid 19 impact, Food and Agriculture Organization,united nations, European Union, food consumption, industrial demandفائو برآورد 2019 جهان تولید حبوبات هنوز هم می ایستد در حدود 2 720 میلیون تن بازگشت از کاهش 2018 سطح 65.3 میلیون تن (2.5 %) عمدتا در افزایش کشت گندم و جو خروجی.

جهان حبوبات استفاده برای سال 2020 شده است کاهش می یابد 24.7 میلیون تن پس از گزارش قبلی آوریل به عنوان یک نتیجه از Covid-19 تاثیر بر رشد اقتصادی بازارهای انرژی و به میزان کمتر, خوراک, تقاضا, سازمان غذا و کشاورزی (FAO) سازمان ملل متحد گفت: در یک گزارش.

این کاهش عمدتا ناشی از 22.4 میلیون تن نزولی تجدید نظر به 2019-20 ذرت استفاده عمدتا در ایالات متحده آمریکا و چین را منعکس ناگهانی کاهش سرعت در خوراک و صنعتی تقاضا است.

اخبار مرتبط

پیش بینی برای کل گندم استفاده در 2019-20 نیز موضوع را به تجدید نظر رو به پایین با کاهش به استفاده های صنعتی به خصوص در اتحادیه اروپا بیش از جبران تجدید نظر به سمت بالا برای کانادا. گندم جهان استفاده در 2019-20 است که انتظار می رود به بیش از فصل قبل را به سطح 9 میلیون تن (1.2%) پشتیبانی شده توسط anticipations از افزایش مصرف مواد غذایی.

کاهش مصرف مواد غذایی پیش بینی برای نیجریه همراه با انتظار کاهش استفاده های صنعتی در چین منجر به 1.5 میلیون تن کاهش در پیش بینی برای دنیای برنج استفاده در 2019-20.

با وجود تجدید نظر جهانی برنج در کل استفاده خواهد هنوز هم بیش از 2018-19 رکورد 0.7% تا حد زیادی از گسترش مصرف مواد غذایی در آسیا است.

فائو برآورد 2019 جهان تولید حبوبات هنوز هم می ایستد در حدود 2 720 میلیون تن بازگشت از کاهش 2018 سطح 65.3 میلیون تن (2.5 %) عمدتا در افزایش کشت گندم و جو خروجی.

فائو پیش بینی برای دنیای حبوبات سهام با نزدیک 2020 فصل تجدید نظر شده است به سمت بالا توسط 22.6 میلیون تن به 884 میلیون تن در حال حاضر با اشاره به احتمال افزایش 13.6 میلیون تن (1.6 %) از باز کردن سطوح و جهانی غلات سهام به استفاده از نسبت 31.6 % از 30.7 % منتشر شده در ماه گذشته.

پیش بینی Covid-19 ناشی از انقباض صنعتی و خوراک استفاده می کند می تواند ما فشار ذرت سهام به رکورد 62 میلیون تن خواهد بود که 5.6 میلیون تن (10%) بالاتر از خود را به باز کردن سطوح.

ذخایر جهانی گندم هنوز در هوا باقی می ماند بالا خود را به باز کردن سطح 1 میلیون تن (0.4%) به عنوان تجدید نظر رو به پایین در اتحادیه اروپا هستند افست پیش بینی افزایش در فدراسیون روسیه و ترکیه است.
جهانی برنج سهام انتظار می رود که رویکرد تمام زمان بالا از 183 میلیون تن است. هند پیش بینی شده است به حساب برای بسیاری از پیش بینی افزایش عمده صادر کنندگان برنج’ موجودی در 2019-20, جبران رود drawdowns در ایالات متحده و ویتنام و همچنین در بنگلادش و چین و اندونزی و نیجریه.

رم-بر اساس فائو پیش بینی برای سال 2020 تولید جهانی گندم به یک نقطه خروجی تقریبا 762.6 میلیون تن قابل مقایسه سطح 2019 تولید است که اگر محقق می شود دومین ثبت شده. کوچکتر برداشت انتظار می رود در اتحادیه اروپا شمال آفریقا و اوکراین و ایالات متحده است. این کاهش به احتمال زیاد جبران می شود تولید ریباند پیش بینی شده در استرالیا و قزاقستان به عنوان به خوبی به عنوان بزرگتر برداشت در فدراسیون روسیه و چند کشور در آسیا به ویژه هند است.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>