نمایش داده شد خود را: پرداخت حداقل دلیل بر اعتبار کارت و فایده تعلیق در مقدار تعادل

The RBI will soon be out with its decision on the recommendations for extension of the moratorium on term loans for another three months.RBI به زودی با تصمیم خود در توصیه هایی برای فرمت از مهلت قانونی برای وام های بلند مدت برای سه ماه.

Chaitali Dutta

من قادر به پرداخت حق عضویت کارت اعتباری از 20 ، 000 تومان. اگر من حق عضویت جدید و یک ماه مهلت خواهد شد بانک شارژ من برای کل دوره تا من بازپرداخت مبلغ?
—Rafael Shukla
پرداخت حداقل مقدار به علت از 20 ، 000 تومان برجسته به عنوان گام اول است. ثانیا بله صادر کننده کارت شما را شارژ بهره برجسته مقدار برای کل دوره تا شما روشن شدن حق. توقف تنها برای اجتناب از حساب خود را از تبدیل شدن به NPA. این علاقه را نگه می دارد در تجمع در برجسته است.

اخبار مرتبط

آیا من می توانم درخواست من بانک برای شش ماه دیگر از صفحه اصلی وام توقف به غیر از سه ماه توسط RBI?
—Saurabh دیو
RBI به زودی با تصمیم خود در توصیه هایی برای فرمت از مهلت قانونی برای وام های بلند مدت برای سه ماه. لطفا صبر کنید برای اعلام و سپس تصمیم گیری در مورد درخواست خود را به بانک.

یک مدیر اجرایی در IIFL از جایی که من یک وام مسکن می گوید که اگر من به تعویق انداختن یکی EMI من نیاز به پرداخت شش اضافی و تربیه. چیزی است که سیاست نسبت به به تعویق انداختن سه تربیه?
—ریچارد بروس D
من باور دارم که درخواست خود را برای یک مهلت قانونی پذیرفته شده است IIFL و شما نوشته اند ارتباطی از IIFL به حدی که. آنچه مشتری فرد مراقبت می خواستم برای انتقال این بود که اگر شما نمی پرداخت یک ماه EMI در حال حاضر در همه, پس از آن دوره وام خود را دریافت تمدید شده و شما ممکن است مجبور به پرداخت اضافی و تربیه در پایان دم از وام به وام. به عنوان به زودی به عنوان شما کافی جریان های نقدی/ مازاد وجوه پرداخت در انتظار تربیه همراه با تعلق منافع بیشتر است. که در راه خود را به پرداخت های اضافی خواهد شد در به حداقل است.

من گرفته اند آموزش و پرورش وام برای پسر من چهار سال پیش. با توجه به وضعیت اشتغال است که آن را یک ایده خوب به جلو دادن مبلغ به عنوان من به برخی از لوازم یدکی پول ؟
—Inder راج Sharma
این تصمیم باید گرفته شود پس از ارزیابی وضعیت مالی خود را در کلیت. من فرض می کنم که بازپرداخت این وام آغاز شده است و یا به زودی شروع خواهد شد. اگر شما پیش بینی که پسر خود را در حال گرفتن یک کار در همه, و سپس شما ممکن است در نظر گرفتن بسته شدن وام خود را با مقدار مازاد.

نویسنده بنیانگذار AZUKE امور مالی شخصی مشورتی (www.azukefinance.com). ارسال پرس و جو خود را به [email protected]

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de