می خواهید سالها از چهره خود دور شوید؟ این درمان ها می توانند پوست شما را دوباره جوان کنند

اغلب گفته می شود که زندگی ما روی چهره های ما نوشته شده است. اما اگر احساس می کنید در حال ویرایش کمی هستید – پاک کردن چند خط ریز ، نرم کردن یک خز عمیق و یا شست و شوی برخی از نقاط لکه دار ، – تعداد محصولات و روش های فزاینده ای وجود دارد که به شما در جوانسازی پوست فرسوده با زمان و قرار گرفتن در معرض آفتاب کمک می کند. دکتر کنت آرنت ، استاد کمکی پوست و مو در دانشکده پزشکی هاروارد و سردبیر پزشکی گزارش بهداشت ویژه هاروارد ، می گوید: “وقتی صحبت از درمان پوست می شود ، اخبار درمانی زیادی در رابطه با شرایط درمانی و همچنین نگرانی های زیبایی وجود دارد.” و تعمیر

جمعیت فزاینده ای از زنان سالخورده سالم و فعال که می خواهند جوان به نظر برسند باعث ایجاد تکنیک های جوانسازی پوست می شود که ظریف تر و دارای دوره های ریکاوری بسیار کوتاهتری هستند. دکتر آرنت می گوید: “مهم است که درمان های خود را با احتیاط انتخاب کنید و اعتبار و اعتبار خود را از پزشکان پزشک که رویه های تهاجمی پوست را انجام می دهند ، بررسی کنید.” ممکن است بخواهید برای وزن دادن به خطرات و مزایای احتمالی درمانهای مختلف با یک متخصص پوست مشورت کنید. روشهای زیبایی تحت پوشش بیمه نمی باشد ، بنابراین هزینه نیز می تواند یک عامل مهم در انتخاب روش جوان سازی پوست باشد.

متداول ترین روش ها هزینه جوان سازی پوست صورت با لیزر
در زیر چندین تکنیک اغلب برای از بین بردن چین و چروک های ظریف ، زخم ها ، رنگدانه های ناهموار و سایر عیوب استفاده می شود.

بوتاکس تزریق سم بوتولینوم – مقوله ای که شامل Botox ، Dysport و Xeomin — می باشد ، مقرون به صرفه است ، خطرات بسیار کمی دارند و به زمان بهبودی احتیاج ندارند. آنها در صاف کردن موقت صورت ، ابرو یا گردن چروکیده کاملاً مؤثر هستند.

پرکننده های بافت نرم. تزریق پرکننده های بافت نرم در زیر پوست می تواند باعث افزایش قد به گونه ها ، بهبود خط فک ، کاهش آکنه یا زخم های جراحی ، بازگرداندن کامل بودن به گونه ها و چشم های توخالی ، پر کردن خطوط عمودی ریز ، لب های مجسمه سازی و پر کردن چین های بینی شود (عمیق خطهایی که از بیرون سوراخ بینی به گوشه های دهان می رود). برخی از پرکننده ها ، مانند اسید هیالورونیک و اسید پلی- L- لاکتیک ، در نهایت توسط بدن جذب می شوند. برخی دیگر حاوی دانه های ریز از مواد جامد معلق در ژل هستند. ژل به مرور زمان جذب می شود و دانه ها داربستی برای رشد کلاژن تشکیل می دهند.

لایه برداری شیمیایی. از لایه بردارها برای درمان چین و چروک ، لکه های سنی ، تغییر رنگ ، رشد پوستی سرطانی و زخم های سطحی استفاده می شود. محلول اسیدی – معمولاً گلیکولیک ، سالیسیلیک یا تری کلرواستیک استیک – روی پوست اعمال می شود و سلول های پوستی را از بین می برد و لایه های بالای اپیدرم را از بین می برد. این اثرات براساس میزان نفوذ پوست به لایه های مختلف متفاوت است و این بسته به نوع و قدرت محلول مورد استفاده تعیین می شود.

میکرودرمابراسیون. در این روش ، پزشک یا متخصص زیبایی منطقه ای را با کریستال های هیدروکسید کوچک آلومینیوم ایجاد می کند تا پوستی صاف و نرم ایجاد کند. این نسبتاً ارزان است و هیچ زمان ریکاوری لازم نیست.

میکرونیدلینگ این روش – که در آن پزشک به طور مکرر از یک ابزار برقی یا باتری استفاده می کند که حاوی چندین سوزن کوچک و باریک و تیز برای پوست است – به اندازه صدایی دردناک نیست. سوزن ها باعث صدمات ریز و درشتی می شوند که باعث تولید کلاژن و الاستین می شوند. مواد درمانی مانند اسید هیالورونیک یا اسید اسکوربیک را می توان قبل یا بعد از سوزن زدن استفاده کرد تا این ماده عمیقاً نفوذ کند. این روش نسبتاً بدون ریسک و ارزان است.

لیزر درمانی. لیزرها می توانند خطوط و چین و چروک های متوسط ​​تا عمیق را از بین ببرند و باعث بهبود چشمگیر پوست ، بافت و سفتی آن شوند. توانایی لیزر در هدف قرار دادن انواع خاص سلولها در لایه های مشخص پوست ، آنها را قادر می سازد شرایطی مانند لکه های شراب بندری ، نشانه های رنگی شده و رگ های عنکبوتی را درمان کنند. آنها همچنین می توانند چاله های آکنه و بسیاری زخم های دیگر را پاک کنند. متخصص پوست یا جراح زیبایی شما می تواند در تشخیص اینکه کدام نوع لیزر درمانی برای شما مناسب است ، به شما کمک می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>