داستان دو ژاپنی مواد مخدر در آزمون به مبارزه Covid-19

توکیو May 13

در جهانی شکار برای coronavirus درمان, یک, ژاپنی, داروهای ضد ویروسی شناخته شده به عنوان Avigan برنده ستایش دیگران از نخست وزیر شینزو آبه و $128 میلیون در بودجه دولت است.

اما این تنها بازی در شهر.

Camostat 35 سال, پانکراتیت مواد مخدر ساخته شده توسط اوزاکا-بر اساس اونو Pharmaceutical Co اسیر منافع دانشمندان در ژاپن و خارج از کشور با هیاهو و یا کمک دولت است.

دو ترکیبات در میان ده ها تحت آزمایش در سراسر جهان و نشان دادن چگونگی مسابقه به توسعه درمان و واکسن هنوز باز با وجود سیاستمداران مانند ژاپن و آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ترویج منافع بالقوه از داروهای خاص.

جلعاد علوم وارز remdesivir کشیده است به سرب پس از وعده اولیه نتایج آزمایش باعث اضطراری تصویب در ایالات متحده و ژاپن است. در حالی که remdesivir نشان داده وعده در کاهش زمان بهبودی از بیمارستان بستری بیماران, جستجو ادامه, برای درمان های اضافی.

علاقه Avigan افزایش یافت و در ماه مارس پس از یک مقام چینی گفت که آن را به نظر می رسد برای کمک به بیماران بهبود می یابند از COVID-19 آنفولانزا مانند عفونت ناشی از کوروناویروس. آن است که در حال حاضر این موضوع حداقل 14 بالینی. در میان جهانی تار و مار در سهام در Fujifilm را به ضرب گلوله به بالاترین رکورد.

آبه به نام برای Avigan به تایید برای استفاده در پایان این ماه اگر این محاکمات موثر هستند — با سرعت بی سابقه ای به خصوص برای مواد مخدر شناخته شده به علت نقص هنگام تولد.

“شینزو آبه” دولت متعهد شده است تا به دور رایگان و تامین دارو با برخی از 43 کشور ساخت رسمی درخواست.

Fujifilm رئیس Shigetaka Komori است دیرین حامی از آبه هر چند کابینه را رد کرده است وجود هر گونه ارتباط بین رابطه خود و دولت را ارتقاء Avigan.

استفاده از Avigan است که توسط پزشکان و تصویب آن بستگی علمی و پزشکی بررسی در موعد گفت: Fujifilm سخنگوی Kana ماتسوموتو.

“استفاده از Avigan هیچ ربطی به رابطه بین نخست وزیر و هر شرکت خاص” او گفت:.

مخرب به جنین

Avigan شناخته شده بطور عنوان favipiravir توسعه یافته بود و در اواخر دهه 1990 توسط یک شرکت است که بعد از خریداری توسط فوجی فیلم به عنوان بخشی از انتقال آن از عکس کسب و کار برای بهداشت و درمان.

این دارو آثار کوتاه-اتصال تولید مثل مکانیسم خاصی RNA ویروس آنفلوانزا است.

Avigan را می توان به عنوان یک قرص است که آن را در دسترس تر از جلعاد را remdesivir در حال حاضر اداره تنها به عنوان یک تزریق داخل وریدی. اما مکانیزمی که باعث می شود Avigan موثر در برابر ویروس ها همچنین باعث می شود آن را مخرب به رشد سریع سلول از جنین است.

پس از آزمایش در برابر طیف وسیعی از ویروس ها Avigan بود و در نهایت تصویب در ژاپن در سال 2014 اما تنها برای استفاده در برابر آنفولانزا شیوع و آن را با مجوز در چین که در آن است از آنجا رفته و ثبت اختراع.

همچنین از نظر بالینی اثبات نشده است camostat mesylate. طراحی و توسعه توسط اونو Pharmceutical ترین آن معروف فیلمهای Opdivo سرطان, داروی camostat یک مهارکننده پروتئاز است که استفاده شده است در درجه اول برای درمان پانکراتیت و برخی از انواع سرطان است. اما گذشته از آزمایشگاه و آزمایش های حیوانی در برابر SARS-CoV-1 نشان داد این ضد ویروس توابع و می توان آن را با خیال راحت اجرا در بالا به مقادیر کافی برای مطابقت با غلظت بودند که موثر در آزمایشگاه است.

یک مطالعه منتشر شده در مجله علمی سلولی در ماه مارس متوجه شد که camostat بلوک آنزیم ضروری برای ورود به کروناویروس به ریه ها, نقشه کشی, محققان علاقه.

یکی از آنها دکتر یوسف Vinetz یک استاد در دانشکده پزشکی دانشگاه ییل که آماده است برای راه اندازی یک کارآزمایی بالینی camostat.

“این 35 سال سابقه پس از آن به نظر می رسید بسیار امن مواد مخدر,” او گفت:. “من گفتم ما باید آن را امتحان کنید. من یک پزشک و ما از جان گذشته برای هر چیزی که ما می توانیم به مردم است.”

Vinetz هنوز در تلاش برای جمع آوری پول برای محاکمه.

“من 100% مطمئن است که ما نیاز به شروع این دادگاه یک ماه پیش. و ما می توانیم یک نتیجه قطعی در یک ماه.”

اونو راه اندازی camostat شناخته شده تجاری در ژاپن به عنوان Foipan به عنوان یک درمان پانکراتیت مزمن در سال 1985 و پس از عمل معده به مری ازوفاژيت در سال 1994. این شرکت در حال حاضر تامین این دارو برای COVID-19 مطالعات در ژاپن و خارج از کشور به گفته سخنگوی Yukio Tani.

Itzchak لوی در مرکز پزشکی سبا در اسرائیل راه اندازی یک بودجه خود camostat دادگاه در ماه آوریل است. “تا به حال ما استخدام 14 نفر و به جلو نگاه کنید به بیشتر استخدام” لوی گفت.

یکی دیگر از آزمایش انجام شده در دانشگاه کنتاکی تست اینکه آیا camostat می تواند در مهار این ویروس را ترجیح مسیر به سلول های انسان و با هیدروکسی کلروکین — مالاریا مواد مخدر تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن — همچنین جلوگیری از پشت درب تقویت درمان اثربخشی.

موجود علم پشت camostat مکانیسم عمل و تحمل در بیماران “است که چرا ما مشتاق در مورد پتانسیل آن گفت:” الیاس Kakani استادیار در دانشگاه درگیر در پژوهش. “در این مرحله ما نیاز به خلق و خوی ما شور و شوق و هدف در ارزیابی ما از این دارو برای مشکل در دست است.” — رویترز

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>