تحلیلگر گوشه: سطح زیرکشت فعالیت کلیدی محصولات به تحمل در CRIN

Analyst Corner, Coromandel International, CRIN, kharif season, Key crops, paddy,pulses, soyabean, maizeقیمت برنج (پایین 9% y-o-y) و كنجاله سويا (تخت y-o-y) باقی مانده اند شرکت (نسبتا); بنابراین کاشت این محصولات است به احتمال زیاد به ادامه تحصیل در سطوح مشابه در آینده kharif فصل به خصوص در منطقه جنوب.

کرمندل بین المللی (CRIN) کلید بازار, آندرا پرادش, Telangana, Maharashtra, Karnataka, West Bengal و Odisha. این شش حساب برای 94 درصد از CRIN را NPK/DAP حجم و 84 درصد از حجم کلی آن.

کلید رشد محصولات کشاورزی در مناطق ذکر شده در بالا شامل برنج, حبوبات, پنبه, كنجاله سويا و ذرت. بنابراین سطح زیرکشت جنبش در بالا محصولات را تحمل کرده اند در CRIN عملکرد.

اخبار مرتبط

قیمت برنج (پایین 9% y-o-y) و كنجاله سويا (تخت y-o-y) باقی مانده اند شرکت (نسبتا); بنابراین کاشت این محصولات است به احتمال زیاد به ادامه تحصیل در سطوح مشابه در آینده kharif فصل به خصوص در منطقه جنوب.

اما قیمت پنبه (20% پایین y-o-y) کاهش یافت با توجه به بحران کنونی; از این رو کشاورزان ممکن است کلید shift را جایگزین محصولاتی مانند بادام زمینی (تا 7% y-o-y) و كنجاله سويا.

دلیل کلیدی برای تغییر از پنبه به این محصول نیز می تواند نسبت به عملکرد پایین تر در فصل قبل با توجه به یک صورتی bollworm هجوم و بارندگی بیش از حد. قیمت ذرت سقوط 20% به تومان 1,577/quintal. ما معتقدیم کشاورزان در جنوب غربی منطقه ممکن است از تغییر ذرت به كنجاله سويا و بادام زمینی. ما پیش بینی نیست هر رشته ای کار موضوع در کاشت برنج در CRIN را آدرس دهی بازار است. مهاجر کار وضعیت ممکن است مطرح و موضوع را در پنجاب و هاریانا که در آن برنج است یک کلید kharif محصول است.

به عنوان برنج کاشت است که کار فشرده متحده مانند پنجاب و هاریانا ممکن است استفاده از کشت مستقیم برنج (DSR) روش کشت و زرع برای کاشت برنج در برخی از مناطق در زمینه های خود را در برابر روش متعارف پیوند.

DSR است به دست آوردن محبوبیت با توجه به مزایای خاص: این موجب صرفه جویی در نیروی کار آن نیاز به آب کمتر و محصولات کشاورزی و رسیدن به بلوغ سریع تر است. ما معتقدیم بهتر است قبل از فصل بارندگی و ذخیره آب و همچنین به عنوان یک مطلوب محصول در الگوی CRIN را آدرس دهی بازار خواهد درایو به طور کلی تقاضا برای کود برای شرکت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de