آرژانتین خانواده قرنطينه در داخل یک قایق بادبانی در نزدیکی Rio

Rio de Janeiro, مارس 13

کنستنزا Coll برنامه ریزی شده بود به او وقت خانه سرنشین یک قایق بادبانی در حال حاضر سفر در امتداد سواحل برزیل در زمان تولد فرزند دوم خود را در یک بیمارستان عمومی در زادگاهش آرژانتین.

اما گاهی اوقات این 34 سال در نظر گرفته شده بود به جای زایمان در بیمارستان و اجتناب از سفر.

Coronavirus به پایان رسید تا تصمیم گیری برای او. مستندات گسترش در سراسر آمریکای لاتین در ماه مارس زمانی که Coll خودش را در نزدیکی سواحل ریو دو ژانیرو با شوهرش و پسر جوان. هیچ راهی برای بازگشت به آرژانتین هنگامی که کشور خود را تعطیل کرد. و جمع آوری است که به دلیل تولد در اواخر این ماه.

“ما تصمیم گرفتیم در این زمینه به انجام آن در یک بیمارستان خصوصی است که تا کنون نمی کند و هر گونه موارد” Coll به رویترز گفت از قایق خود را با اشاره به کوروناویروس. “ما تصمیم گرفتیم تا این سرمایه گذاری شکستن باز قللک.”

شیوه زندگی او محبوب است در Instagram, که در آن خانواده حساب به نام زرد قایق (@el_barco_amarillo) انباشته شده است بیش از 60 ، 000 پیروان. در طول زمان عادی آنها میره nonstop زندگی کردن درآمد آنها ساخته شده از تخت اجاره در قایق خود را به رسانه های اجتماعی خود را دنبال.

ب امید سفر محدودیت برداشته خواهد شد اکتبر به طوری که آنها می توانید شروع به کسب درآمد دوباره. اما در حال حاضر آنها احساس امن تر در قایق خود را از تلاش برای اجاره یک آپارتمان در این شهر است.

“ویروس داخلی. آن را در اقیانوس” گفت: Coll شوهر خوان مانوئل Dordal, 35. “در راه ما احساس می کنیم ما باید به مراقبت از خودمان زمانی که ما را ترک قایق نه زمانی که ما بر روی آن هستند.”

ریو دو ژانیرو برزیل دومین شهر بزرگ و اصلی آن جاذبه های توریستی نیز coronavirus نقطه داغ. مقامات هشدار داده اند که بیمارستان ها ممکن است سقوط و mulled اعمال شدیدتر مستندات از توصیه قرنطینه دستورالعمل در حال حاضر در محل.

پسر خود را فقط تبدیل چهار و رفتن به شروع به رفتن به مدرسه اما coronavirus محدودیت رو در راه است.

هنوز Coll است خوش بین در مورد آینده است.

“ما تا به حال بسیار خوب فصل” Coll گفت: با اشاره به درآمد آنها قادر به تولید از قایق. تابستان در برزیل واقع در نیمکره جنوبی است و در مقابل نیمکره شمالی است.

“وجود دارد انطباقها که فقط زیبا هستند و پول ما ساخته شده است که دقیقا آنچه که ما نیاز به پرداخت هزینه برای تولد.” — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>