شکستن رمضان سریع در قرنطینه

در ایالات متحده مساجد میزبان وعده catered توسط رستوران های محلی و یا تهیه شده توسط اعضای جامعه. در خانه و خانواده گرد هم می آیند — پدربزرگ و مادربزرگ و نوه و خاله و عمو و اضافه کردن اضافی برگ خود را به گسترش جداول. دوستان جمع آوری به دعا, به, به اشتراک گذاری, به طعم و مزه. آن است که یک ماه از وعده های غذایی خورده با قصد پایان دادن به در یک joyous celebration: عید فطر آغاز می شود که شب از مه 23.

در طول همه گیر در هنگام سحر باعث وعده های غذایی قبل از طلوع آفتاب و شب iftars که شکستن daylong سریع گرفته اند در جدید بازیگران. خانواده گاهی اوقات غذا خوردن با هم بیش از تماس های ویدئویی با بستگان. این جشن می تواند احساس صمیمی تر و فوری. 30 وعده های غذایی خورده شب پس از شب تبدیل به فرصت برای منعکس کردن بخش خصوصی در ایمان و تاریخ است.

در سراسر کشور به اشتراک گذاشته شده غذایی است که منبع آرامش و تداوم در یک پاره وقت. ما را در بررسی با هفت نفر و یک زن و شوهر در مورد وعده های غذایی و لحظه هایی که احساس کرده اند به خصوص معنی این سال است.

Nieda عباس در New Haven, کانکتیکات,

عباس را دیده است دشوار Ramadans قبل از. او روزه در زادگاه او را بغداد در طول ما شغل. او روزه به عراق به متلاشی میکند.

او روزه به مدت هفت سال در سوریه به عنوان یک مهاجر یادگیری فرهنگ جدید. پس از او فرار کرد که جنگ داخلی او صرف چهار Ramadans در یک اردوگاه پناهندگان در ترکیه که در آن او تا به حال به کشش بخش های کوچک برای تغذیه او شش فرزند. هنگامی که او آمد به جدید هیون به عنوان یک پناهنده در سال 2014 او انگلیسی صحبت نمی کنم.

“اما این است که سخت ترین ماه رمضان من تا به حال,” او گفت: صحبت کردن به زبان عربی از طریق یک مترجم. “غذا و برنامه است اما زمانی که ما نشستن وجود احساس اضطراب و ترس است.”

“حتی در بدترین زمان مانند سوریه و یا ترکیه, ما همیشه می تواند ترک و رفتن به پارک,” او گفت:. “در این سال وجود دارد ترس هر زمان که من بیرون بروید. من ترک در وحشت است. وقتی که من دوباره ترس و وحشت است که هنوز هم وجود دارد.”

اما عباس 44 است و کار برای کمک به. هر روز صبح او آشپز برای Havenly رفتار یک سازمان غیر انتفاعی است که کمک می کند تا پناهندگان سرآشپزها فروش مواد غذایی است. نقشه کشی از کار او به عنوان یک نانوا در عراق, او آشپز حدود 200 وعده های غذایی برای افرادی که نیاز به. او باعث می شود fatayer با پنیر و za’atar ظریف خیار سالاد را با ادویه جات ترشی جات و سس.

“ما می خواهیم به آنها را احساس می کنید مثل آنها شایسته یک وعده غذایی مانند این که” او گفت:. “من نمی خواهم آنها را به برش های کوتاه از آنچه من می خواهم آشپزی برای بچه های خود من.”

تمام بعد از ظهر او آماده, خانواده, افطار, پخت و پز برای او هفت فرزند و شوهرش, Tareq Al-Mashhadany. او نگران است اما اجازه نمی دهد ترس او را نشان می دهد. “من می خواهم به قدرت به بچه های من,” او گفت:. “از آنجا که این زمان همه گیر من احساس می کنم مثل من می توانید آنها را که شجاعت ندارد.”

اما او آشپز به هر حال. او کاهش خود را در خانه باقلوا را به قطعات کوچک برای جوانترین کودکان — بیت از شیرینی به آنها را از طریق.

امام Amr Dabour در ساکرامنتو کالیفرنیا

در روزهای اولیه از شیوع Dabour مدیر دینی و خدمات اجتماعی در این Salam اسلامی مرکز آغاز شده جریان ویدئوها از نماز آنلاین برای جامعه. مردم پس از آن می تواند دعا همراه با او و نه فقط گوش دادن به تلاوت.

“من تبدیل از یک امام است که یک رهبر مذهبی به یک تکنسین-برنامه نویس” او گفت: wryly. او زوم متصل به Facebook, اما هنوز هم نیاز به یاد بگیرند که چگونه به جریان به یوتیوب.

Dabour, 40, می داند چقدر جامعه خود نتواند جنبه اجتماعی نماز و معاشرت از ماه رمضان. کودکان نمی توانند به دیدن دوستان خود را; افراد مسن نمی توانند خانواده خود را. او می خواست برای پیدا کردن یک راه برای اتصال.

به طور سنتی در این مرکز ارائه مواد غذایی برای افراد در نیاز به. در این سال آن را تبدیل به یک درایو-از طریق کمک مالی سایت که در آن داوطلبان پر کردن ماشین تنه با nonperishable موارد.

Dabour بود که در مصر به دنیا آمد و سلام تیم نیز توسعه درایو-از طریق iftars در شب جمعه. بعضی از آنها حمایت شده توسط اعضای جامعه دیگر توسط کلیساهای محلی. خانواده های رانندگی و داوطلبان را پر کنید تنه خود را با غذای داغ, catered توسط رستوران های محلی.

“این بسیار بسیار نزدیک به نمونه درایو-از طریق” Dabour گفت.

دکتر ظفر Shamoon در دیربورن میشیگان

در ماه رمضان Shamoon رئیس خدمات اورژانس در بیمارستان Beaumont, Dearborn, باعث می شود یک نقطه به نقطه بررسی کنید در کارکنان خود را بیش از حد معمول است. بسیاری از روزه به عنوان برخی از بیماران: Dearborn منطقه است خانه را به یکی از این کشور بزرگترین غلظت از مسلمانان و یکی از بزرگترین مساجد: مرکز اسلامی آمریکا است.

“برای دیدن آنها را به کار در کنار من روزه با من از آن من می شود با انگیزه” گفت: Shamoon, 45, که پدر و مادر مهاجرت از پاکستان در سال 1973. “ما در حال انجام این کار با هم.”

در این سال او در حال بررسی در هر دو سلامت جسمی و روانی. Shamoon و همکاران خود دیده اند بیش از 2000 بیماران مبتلا به کروناویروس در حدود 140 نفر از آنها فوت کرده اند, او گفت:. در تمام طول روز او و تیم خود را پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی که سنگین است محدود جنبش و می تواند گرفته است. او نمی خوردن یا نوشیدن در طول روز و در می یابد خود را از دست رفته قهوه بیش از هر چیز.

“من خسته تر از همیشه” او گفت:. “این اعمال فیزیکی از 12 ساعت در روز. من فکر نمی کنم آن را حتی روزه. من فکر می کنم این جنبه های روانی آنچه که ما در حال انجام این کار در ماه گذشته یا بیشتر.”

برخی از غیر مسلمان پزشکان کمک او و دیگر روزه اعضای هیات پوشش به طوری که آنها می توانید سریع و دعا. در پایان شیفت خود Shamoon درایوهای خانه برای شکستن سریع با خانواده اش.

او بلافاصله خود را حذف لباس و دوش گرفتن به محافظت از او دو فرزند جوان و حامله, همسر, Dr Nadia Yusaf از هر قطرات که ممکن است چسبیده به لباس یا مو. گاهی اوقات او چک در در او از كسانى است همچنین روزه.

یک شب 6-year-old daughter راه اندازی یک جدول خاص برای او آویزان با یک ثبت نام: رمضان مبارک که تقریبا ترجمه به عنوان “مبارک رمضان.” او به ارمغان آورد او را در تاریخ خاورمیانه اصلی و آب — چه حضرت محمد مصرفی خود را به شکستن روزه خود.

“من خوشحالم که من را وادار به انجام آن در خانه” Shamoon گفت. “همه که استرس داشتم که روز یک بیمار با یک ضربان قلب از 30 هشت COVID بیماران گزاری تراشه بیماران — برای یک لحظه که من در مورد آن را فراموش کرده.”

شاون و Samah گرانت در برلین, کانکتیکات,

سال گذشته زمانی که آنها به تازگی ازدواج شان گرانت و همسرش, Samah سعی در ساخت یک نوع متفاوت از فیلم مربوطه خود را در کانال یوتیوب. آنها شنبه در مقابل خوبی گذاشته جدول خود را با بهره گیری از افطار به عنوان یک رمضان mukbang یک فیلم برداری وعده غذایی.

به طور معمول آنها پست skits اذیت کردن هر یک از دیگر با شوخی و طعنه. اما ایمان خود را در مرکزی بخشی از زندگی خود را و آنها سعی کنید به آن را توضیح دهید به پیروان خود در ماه رمضان.

Samah اعطای 25 متولد شد در الجزایر و مطرح در فرانسه. یک ماه پس از او به ملاقات شان گرانت, 26 در لس آنجلس بازار او را از خوردن گوشت خوک. او تبدیل به دو سال پیش است. “من می خواستم برای کسب اطلاعات بیشتر و من می خواستم به سمت راست جایی که او در” او گفت:. “من می خواستم به راحتی او را چرا که او دور از خانواده اش.”

در این سال آنها به ثبت یکی دیگر از mukbang در کانال. او ساخته شده در آفریقای شمالی غذاهای ویژه ماه رمضان: harira مورد پسند درهم سوپ همراه با یک شیب تند و نان خانگی. او دست خورده bourek شیرینی پر شده با چاشنی گوشت چرخ کرده و پنیر و تخم مرغ است.

Samah اعطای خورد مواد غذایی از دوران کودکی خود را به احساس می کنید بیشتر در خانه و او می داند که بسیاری از مردم دیگر هستند و به دور از خانواده های خود. این mukbangs او امیدوار است را می توانید مسلمانان روزه در انزوا احساس به عنوان اگر آنها در حال غذا خوردن با دوستان.

“برخی از مردم بسیار تنها و فقط تصمیم به خوردن و تماشای یک ویدئو در همان زمان” او گفت:. “این باعث می شود من احساس می کنم که ما هنوز هم امید دارند و از آنجا که مردم هنوز زیر دین خود را.”

زهیر Maskatia در واشنگتن, DC

زمانی که Maskatia شد یک نوجوان در منطقه خلیج دوستان خود خواهد غذا خوردن در هنگام سحر باعث یک IHOP. او به جلو نگاه به این صبحانه — نان شیرین و پهن خانه ها اغلب باز بماند دور ساعت و معمول خود را سفارش: شکلاتی پنکیک با خامه و گیلاس.

در حال حاضر یک وکیل Maskatia, 37, زندگی دور از پدر و مادر خود را. به طور معمول او تقریبا هر شب از ماه مبارک رمضان با مراجعه به مساجد مختلف و گروه های مسلمان.

در این سال او شده است پخت و پز برای خودش اما یک شب او دستور کاری از دوک مواد غذایی. رستوران شرکت در ناهار خوردن پس از تاریک ابتکار است که به تشویق رستوران در منطقه واشنگتن برای خدمت به مواد غذایی حلال پس از غروب آفتاب در ماه رمضان.

“این خوشمزه بود. آنها به بازار عرضه شده آن به عنوان یک فیلیپینی, کاری, اما مزش مثل من بز کاری” Maskatia گفت. “جنوب آسیا غذایی است که یکی از چیزهایی که من نمی طبخ. من نمی توانم اندازه گیری تا به مادر من.”

او در هند به دنیا آمد و پدرش را در پاکستان, که در آن او را شکست سریع با سمبوسه سرخ شده. به طوری که آنها را برای برخی از Maskatia هر زمان که به آنها مراجعه کنید. مادر او باعث می شود که پر و پدرش چین در لفافه.

“برای من این قسمت فیزیولوژیکی — من فقط ارزو آن زمانی که من روزه — و بخش, احساساتی” Maskatia گفت. “این بخشی از دوران کودکی من است.”

در این سال او تنها 10 سمت چپ از مادر خود را در آخرین دیدار بنابراین او سهمیه بندی آنها: كه هر جمعه به علامت جمعی در نماز جمعه و پایان ایام کار در هفته.

Hassen مصطفی Hassen در آرلینگتون ویرجینیا

Hassen, 32, رشد, در عربستان سعودی با اریتره پدر و مادر است. این دومین سال او مشاهده شده در ماه رمضان از درون آرلینگتون کانتی بازداشتگاه.

سال گذشته او خوردند با دیگر زندانیان مسلمان. در حال حاضر او به تنهایی می خورد اما علاوه بر این مهم به منو: خرما. “به آن متصل می شود من خیلی به خاطرات دوران کودکی,” او گفت:. “من در یک وضعیت بد اما این چیزی است که شیرین است.”

مسلمانان را تا حدود 9 درصد از دولت زندانیان هر چند آنها تنها در حدود 1% از جمعیت ایالات متحده با توجه به 2019 گزارش از حقوق مدنی سازمان مسلمان طرفداران. متولد به خانواده مسلمان Hassen تمرین است اسلام تمام زندگی خود را. او کمک می کند تا بسیاری از زندانیان که تبدیل به اسلام در حالی که زندانی مقابله با لرز از روزه.

“این به شما می دهد زمان توقف خود را و زندگی خود را در امور دنیوی فقط به زمان و عبادت خالق خود را,” او گفت:. “این بسیار معنوی چیزی است. شما باید 100 درصد.”

Hassen است 16 ماه به هشت سال حبس برای مبارزه با مواد مخدر و سلاح اتهامات و کار کرده است به تأمل در زندگی خود و آماده شدن برای بازگشت به جامعه است. او در حال یادگیری زبان اشاره آمریکایی هر چند او هیچ کس به تمرین با. او را نگه می دارد یک مجله و کمک می کند تا تمیز و پاکسازی زندان به سعی کنید برای محافظت از زندانیان و کارگران از ویروس.

“این چیزی است که نگه داشتن من بسیار عاقل,” او گفت: “حتی از طریق مقدار از زمان که من در نماز است.”

Yazan Natsheh در پلانو

Natsheh, 19 متولد شد در الخلیل در کرانه آورده و به ایالات متحده به عنوان یک کودک. خانواده در اطراف نقل مکان کرد برای پدرش شغلی در فناوری اطلاعات صرف فقط یک یا دو سال در هر شهرستان. فلسطینی ها طعم مادر خود را پخت و پز تنها ثابت است.

در سال اول خود را در دانشگاه تگزاس در دالاس او پیوست موسس فصل آلفا Lambda Mu کشور مسلمان برادری. آن است که به نام سه نامه که در آغاز چند سوره از قرآن: الف Laam, Meem.

اجتماعی و معنوی زندگی رشد غنی تر است. او تکیه بر برادری برادران او به او کمک کند به یاد داشته باشید به دعا پنج بار در روز. برادری ندارد اما برادران اقامت اشتراک گذاری فعالیت ها و وعده های غذایی. در حال حاضر زمانی که Natsheh نمی تواند آنها را دعوت برای افطار در خانه پدر و مادر خود در پلانو در شمال دالاس او ارسال آنها چت عکس از وعده های غذایی او با مادر خود را.

“این یک راه برای من و برای پیوند با یکدیگر,” او گفت:.

یک شب Natsheh ساخته شده maqluba یک فلسطینی گوشت و برنج ظرف است که بدبختانه وارونه و او می خواهد برای یادگیری به idreh ویژه بره ظرف از شهر حبرون ،

“زمانی که من را از فلسطینی غذایی من بسیار انجام میراث که به من داده شده است از اجداد من,” او گفت:. “من می خواهم به آموزش آن به بچه ها من اینجا در امریکا است. ما تنها چیزهایی است که حمل آن را از طریق. اگر ما از دست دادن آن را رفته است.”

خانه دار در شهر نیویورک

زمانی که این بیماری همه گیر بدتر منهتن مادر سه زمان از او رفوی ، اما در مارس رئیس او را خواست و او را به بازگشت به کار.

خانهدار در نظر گرفته نشده کارگران ضروری اما او کمک می کند تا حمایت خود را از کودکان و خانواده در اندونزی. اگر چه شوهرش به کار است او نمی تواند به استطاعت از دست دادن شغل خود. و از او خواسته نمی شود شناسایی شده در این مقاله برای ترس از دست دادن کار.

در حال حاضر سه بار در هفته استفاده از خانه اش در الفبای شهر برای تمیز کردن یک آپارتمان در پایین سمت شرق است. “زمانی که اتوبوس پر, آن را بسیار مورد به من,” او گفت:. “من نمی خواهید برای دریافت بیش از حد نزدیک به مردم است.”

اما خانواده او باعث می شود او لبخند حتی زمانی که ماه در حال به چالش کشیدن. او شده است از بیدار شدن در 3:30 صبح برای آماده کردن صبحانه برای کودکان خود. “من یک مادر هستم,” او گفت:. “ما همیشه اول شخص است.”

پس از او به خانه در بعد از ظهر و طول می کشد دوش او آرام خودش را آماده افطار غذا. آشنا بوی kentang balado سیب زمینی با سس قرمز و ikan acar nasi بود, ماهی زرد, یادآوری او را از اندونزی.

قبل از ماه رمضان از او خریداری یک 25-کیسه پوند از نشاسته کاساو یا مانیوک به خود چای حباب. او سه فرزند می خواستم و تحویل نگاه گران است. “اما آن را بسیار کار,” او گفت:.

یک شب او با استفاده از برخی از این طبكفي به او علاقه وعده غذایی bakso, کوفته. او با قرار دادن گوشت چرخ نشاسته کاساو یا مانیوک و سفیده تخم مرغ را در یک پردازنده مواد غذایی با سیر و نمک و فلفل سفید. فرزندان او آن را بلعیدم. او را دوست دارد دعا با آنها و گرامی داشتن وعده های غذایی آنها به اشتراک بگذارید.

او نه صرف یک ماه رمضان با خانواده اش در اندونزی برای بسیاری از سال به دلیل تعطیلات مدارس همیشه خط با تعطیلات. گاهی اوقات او گریه می کند وقتی که او می خواند قرآن است. یک سال قبل از او کودکان در حال رشد او امیدوار است که آنها را جشن می گیرند با پدربزرگ و مادربزرگ خود را دوباره.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>