Bryan Adams ارائه می دهد ‘هیچ بهانه ای’ عذرخواهی پس از ‘بت خوردن’ coronavirus بیهوده گویی

لس آنجلس May 13

خواننده Bryan Adams دارای عذر خواهی کرد خود را برای رسانه های اجتماعی بیهوده گویی سرزنش مرطوب فروشندگان بازار برای این بیماری همه گیر کوروناویروس پس از پست خود مورد انتقاد قرار گرفت برای اینکه نژادپرستانه توسط مردم از جمله بازیگر Simu لیو.

آدامز در دفاع از خود در روز دوشنبه گفت که او می خواست به تماس توجه به حیوانات ظلم و ستم در چین را بازار.

در یک expletive-لادن Instagram ارسال در یکشنبه کانادا نوازنده آمار را در “برخی f****** بت خوردن” مردم برای آوردن جهان به توقف با گسترش ويروس جديد از جمله لغو کنسرت های خود را در انگلستان Royal Albert Hall.

او همچنین خواست مردم در سراسر جهان به “وگان”.

لیو که مهاجرت از چین به کانادا زمانی که او پنج ساله بود به اشتراک گذاشته تصویر از آدامز پست در توییتر گفت که چنین نوشته های فعال در عمل از “نفرت و نژاد پرستی” در رسانه های اجتماعی.

“این است که من قصد به ‘در’ و یا ‘لغو’ اما به شناسایی پست ها مثل این که چشم پوشی و فعال اعمال نفرت و نژاد پرستی. این اجرا می شود به مقابله با همه چیز من در مورد کانادا. من امیدوارم که برایان می کند بهتر است برای میلیون ها نفر که نگاه کردن به او را مثل من انجام,” او نوشت: در این عنوان همراه با هشتگ #BummerOf69.

کانادا Inuit گلو خواننده تانیا Tagaq شدت انتقاد کرد و در “تابستان ’69” hitmaker.

“Bryan Adams می s*** بت من” او هنوز توییتی.

رمان ویروس سرچشمه در ووهان چین در ماه دسامبر و در برخی از گزارش ها نشان می دهد که بازار در این شهرستان شد منبع اصلی از coronavirus. وجود دارد هیچ تایید در مورد ارتباط بین COVID-19 و ووهان مرطوب بازار.

Adams, 60, عذر خواهی کرد به تمام کسانی که جرم خود را “بیهوده گویی”.

“عذر خواهی برای هر و همه که در زمان ارتکاب جرمی که به من ارسال در روز گذشته ، هیچ بهانه ای من فقط می خواستم به بیهوده گویی در مورد این حیوان وحشتناک ظلم و ستم در این مرطوب-بازارهای بودن ممکن است منبع این ویروس و ترویج گیاه خواری او گفت:” در جدید Instagram post.

“من دوست دارم برای همه مردم و افکار من با هر کس برخورد با این بیماری همه گیر در سراسر جهان,” او نوشت: در کنار هشتگ مانند #covid19 #banwetmarkets #govegan. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>