کالیفرنیا لغو سقوط کلاس های دانشگاه به عنوان Fauci هشدار از بازگشایی بیش از حد به زودی

اطلاعیه در سواحل غرب آمد و پس از این کشور بالا بیماری های عفونی, متخصص, دکتر, Anthony Fauci گفت: کنگره است که بلند کردن اجسام فراگیر مستندات می تواند لمس کردن جدید شیوع این بیماری که به کشته شدن نزدیک به 81,000 آمریکایی و ویران اقتصاد است.

در یکی از اولین نشانه های این بیماری همه گیر خواهد شد و در ادامه به تاثیر قابل توجهی به پاییز صدراعظم از دانشگاه ایالتی کالیفرنیا گفت: کلاس ها در آن 23 دانشگاه خواهد بود لغو شده برای ترم که شروع می شود در ماه سپتامبر با آموزش آنلاین نقل مکان کرد.

“دانشگاه ما که باز و بدون محدودیت و به طور کامل در فرد به عنوان هنجار سنتی از گذشته یک محل که در آن بیش از 500 ، 000 نفر با هم در می آیند و پر جنب و جوش نزدیکی با یکدیگر بر اساس یک روزانه” صدراعظم تیموتی سفید در بیانیه ای گفت.

“رویکرد که متاسفانه فقط در کارت در حال حاضر.”

لس آنجلس سلامت مدیر باربارا فرر اضافه خود گریم هوا گفت: stay-at-home محدودیت برای 10 میلیون نفر از ساکنان از جمله شهر لس آنجلس احتمالا در محل باقی می ماند و در برخی فرم از طریق تابستان است.

“در حالی که امن تر در صفحه اصلی سفارشات را در محل باقی می ماند بیش از چند ماه آینده محدودیت خواهد شد به تدریج آرام” تحت یک برنامه ریزی بازگشایی اقتصاد محلی به وقوع اببس, او گفت:.

اظهارات او پس از فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom گفت: رستوران ها در بخش هایی از دولت می تواند دوباره آغاز خواهد شد اجازه می دهد شام در داخل تحت تغییر شرایط و مراکز خرید می تواند مجاز به باز کردن برای محدود کردن طرف وانت.

دفاتر در بخش هایی از ایالت کالیفرنیا همچنین می توانید با برخی از محدودیت Newsom گفت: روزانه اخبار جلسه. اما آخرین برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد جهان پنجمین اقتصاد را نگه می دارد ناخن سالن تو سرو و تناسب اندام, باشگاه بسته شده است.

“این یک اشتباه به overpromise چه دوباره باز به معنی” گفت: Newsom یک دموکرات بود که در اولین فرماندار به موضوع گسترده دولت اقامت در خانه سفارش شده است و محتاط تر در آرامش آنها نسبت به همتایان خود در کشورهای دیگر.

FAUCI خواستار احتیاط

قبلا Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: آمریکا پنل است که قبل از موعد مقرر پایان محدودیت در تجارت و زندگی اجتماعی می تواند عواقب وخیم است.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن در مسیر درست است اما مسیر درست معنا نیست که ما باید به هر وسیله کنترل کل این شیوع” Fauci گفت: در طول 3-1/2-ساعت شنوایی.

وی متحده به دنبال کارشناسان بهداشت توصیه به صبر برای پاک کردن نشانه هایی از بهبود از جمله کاهش قابل توجهی در عفونت های جدید قبل از بازگشایی.

“وجود دارد یک خطر واقعی است که شما ماشه شیوع است که شما ممکن است قادر به کنترل و در واقع تناقض شما را به مجموعه نه تنها منجر به برخی از درد و رنج و مرگ است که می تواند اجتناب شود بلکه حتی می تواند شما را در جاده ها و سعی کنید به بهبود اقتصادی” Fauci گفت.

این COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس جدید در حال حاضر آلوده بیش از 1.3 میلیون آمریکایی و کشته شدن حداقل 80,976 با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

که تلفات پیش بینی شده است به صعود قابل توجهی در ماه های آینده.

آخرین پیش بینی از دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME) است که برای بیش از 147,000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 اوایل ماه اوت نزدیک به 10 ، 000 از آخرین طرح به عنوان اجتماعی فاصله به طور فزاینده ای آرام محققان گفتند.

آریزونا شد آخرین وضعیت را به انجام دور با محدودیت. جمهوری خواه فرماندار mlb گفت: stay-at-home سفارشات در محل پس از مارس 31 اجازه خواهد داشت به پایان می رسد در روز جمعه.

“این است که یک چراغ سبز به سرعت” Ducey یک کنفرانس خبری گفت ، “این یک چراغ سبز برای ادامه, و ما در حال رفتن به با احتیاط ادامه دهید.”

در نیویورک به کانون ما شیوع فرماندار اندرو کومو گفت: دولت باید $61 میلیارد دلار در فدرال محرک برای کمک به بازگشایی آن اقتصاد است. او به نام در کنگره و رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حمایت از قانون به پلاگین بودجه شکاف.

“این اقتصاد آسیب دیده است از طریق هیچ تقصیر از کسی گفت:” کومو یک دموکرات است. “اما برای رسیدن به این اقتصاد دوباره به بالا و در حال اجرا ما در حال رفتن به نیاز به یک هوشمند محرک لایحه از واشنگتن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که قدرت اقتصاد مرکزی به زمین خود را برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر است تشویق متحده به نونهالان با بازگشایی کسب و کار است که تا به حال شده تلقی غیر ضروری در طول بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de