چینی coronavirus واکسن می تواند آزمایش می شود ساخته شده در کانادا

این NRC گفت: این امر در مقیاس یک فرایند تولید برای CanSino این واکسن در دولت تسهیلات در مونترال و CanSino شد تهیه یک برنامه آزمایشی برای مبارزه با مواد مخدر تنظیم کننده بهداشت کانادا.

اگر CanSino را واکسن آثار این همکاری می تواند کمک به اطمینان حاصل شود که کانادایی ها به آن دسترسی دارند. محلی داده های آزمایشی می تواند اطمینان بهداشت و درمان کانادا که واکسن بی خطر است و محلی تولید می تواند اطمینان حاصل شود برخی از دوز در دست دارد.

پرسید که آیا همکاری خواهد آن را ممکن است برای سلامت کانادا به در نظر گرفتن داده های جمع آوری شده در چین NRC گفت که در کل داده ها را می توان با تنظیم کننده تایید.

“کانادا بالینی را در گسترش چینی داده ها و ارائه یک افزایش درک از واکسن نامزد پروفایل ایمنی” آژانس گفت.

یک واکسن محافظت مردم از coronavirus می تواند در نهایت همه گیر اما پیدا کردن یکی که با این نسخهها کار و تولید به مقادیر کافی است یک چالش بزرگ است.

روابط بین کانادا و چین بوده است تیره و تار از مقامات کانادا دستگیر Huawei رئیس امور مالی Meng Wanzhou on Dec. 1, 2018 به درخواست ایالات متحده است. دستگیری او خشم دولت چین که پس از آن بازداشت دو شهروند کانادا – مایکل Kovrig و مایکل Spavor – دولت امنیت اتهامات عنوان شده علیه.

اما در میان همه گیر کانادا تلاش کرده است به واردات تجهیزات حفاظتی از ایالات متحده تبدیل بخشی به تامین کنندگان در چین است. فدرال تهیه وب سایت اشاره می کند که کانادا “تاسیس شده بر روی زمین پشتیبانی در چین” به مدیریت خرید فله.

CanSino و NRC با هم کار کرده اند از سال 2013 و شرکت واکسن تولید شده است با استفاده از یک خط تلفن است که توسعه داده شد در NRC آژانس گفت.

CanSino رئیس Xuefeng یو مشغول به کار در کانادا از سال 1996 تا 2009 با توجه به وب سایت این شرکت به طور عمده برای شرکت سانوفی.

سهام هنگ کنگ-ذکر شده CanSino رز در تاریخ 26 آوریل پس از این شرکت گفت: بهداشت و درمان کانادا موافقت کرده بود برای ملاقات به بحث در مورد یک کارآزمایی بالینی نرم افزار.

به طور جداگانه در روز سه شنبه, کانادا وعده داده شده C 600 میلیون دلار برای دوباره پر کردن GAVI واکسن اتحاد برای حمایت از واکسیناسیون معمول در سراسر جهان است. گاوی است که همچنین کمک به کشورهای کم درآمد در پاسخ به شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>