کروناویروس در Madhya Pradesh: COVID-19 موارد در ایندور افزایش به 2,107; مرگ و میر می رسد 95

Coronavirus in Madhya Pradesh, covid 19 cases in MP, covid 19 cases in indore, death toll in MP,covid 19 cases, latest news on coronavirus outbreakسه قربانیان 66-سال-پیر مرد و دو زن سالخورده 52 و 45 سالم به این بیماری در یک بیمارستان خصوصی در اینجا در روز دوشنبه.

حداقل 91 بیشتر مردم آزمایش مثبت برای coronavirus در ایندور در 24 ساعت گذشته, گرفتن مجموع تعداد این موارد در بدترین ضربه district of Madhya Pradesh به 2,107 رسمی روز چهارشنبه گفت:. علاوه بر این سه نفر در اثر COVID-19 در منطقه افزایش تلفات به 95 ارشد پزشکی و سلامت افسر Praveen Jadia گفت.

سه قربانیان 66-سال-پیر مرد و دو زن سالخورده 52 و 45 سالم به این بیماری در یک بیمارستان خصوصی در اینجا در روز دوشنبه. آنها نیز مبتلا به دیابت و فشار خون بالا و بیماری های دیگر است.

اخبار مرتبط

در 24 ساعت گذشته و 91 بیشتر مردم آزمایش مثبت برای این بیماری در نظر گرفتن منطقه شمارش از 2,016 فتح به 2,107, او گفت:. تاکنون 988 بیماران مرخص شده در اینجا پس از بهبودی ، شیوع مرگبار عفونت ویروسی بود که برای اولین بار منتشر شده در ایندور در مارس 24, زمانی که چهار نفر تست مثبت برای آن ،

همچنین بخوانید: بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا:

طبق تجزیه و تحلیل داده های COVID-19 مرگ و میر در این منطقه که به سقوط در زیر منطقه قرمز شد 4.51 درصد در روز یکشنبه است. برای آخرین 18 روز نرخ مرگ و میر در منطقه شده زیر پنج درصد است. ایندور دولت صنعتی hub یکی از COVID-19 hotstpots در کشور است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>