کروناویروس در نویدا: 6 مورد جدید فشار Gautam Buddh نگر را COVID-19 شمارش به 236

So far, 143 of the 230 patients have been cured and discharged, leaving 90 active cases in the district, he added. تا کنون 143 از 230 بيمار درمان شده است و مرخص ترک 90 فعال موارد در منطقه او اضافه شده است.

شش نفر تست مثبت برای coronavirus در اوتار پرادش را Gautam Buddh ناگار در نظر گرفتن تعداد کل موارد به 236 در منطقه و مقامات روز سه شنبه گفتند. همچنین دو بيمار ترخيص شده از بيمارستان پس از گرفتن درمان آنها گفت. گوتام Buddh نگر مجاور دهلی نو در غرب تا ثبت سه مورد مرگ ناشی از کوروناویروس تا کنون به گفته مقامات.

“مجموع 167 گزارش های دریافت شده در 24 ساعت گذشته که شش مثبت بودند و بقیه منفی برای COVID-19. تعداد موارد تایید شده در گوتام Buddh نگر در حال حاضر در غرفه 236,” منطقه نظارت افسر Sunil Dohare گفت.

اخبار مرتبط

تا کنون 143 از 230 بيمار درمان شده است و مرخص ترک 90 فعال موارد در منطقه او اضافه شده است. میزان بهبودی بیماران است 60.59 درصد با توجه به آمار رسمی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>