COVID-19: گام خوب! کارناتاکا آماده سلامت ثبت نام برای شهروندان ارشد از افراد با بیماری های زمینه ای; جزئیات

کارناتاکا دیده است بزرگترین سنبله تا به حال در تعدادی از Coronavirus موارد در حال ظهور در یک روز. (عکس: رویترز)

COVID-19: قابل توجه ابتکار کارناتاکا دولت به پیگیری و شناسایی افراد در معرض خطر انقباض COVID-19! وجود دارد یک گروه خاصی از مردم هستند که بدترین آسیب دیده از Coronavirus عفونت در سراسر کشور است. چگونه می تواند دولت آنها را شناسایی و در پیشرفت ؟ به منظور مشخصات افراد در معرض خطر بیشتری از Covid-19 کارناتاکا دولت راه اندازی کرده است سلامت, ثبت نام برای شهروندان ارشد در دولت است. طبق یک گزارش در IE دولت به ارمغان آورده است در این ایده از سلامت ثبت نام برای شناسایی افراد بالاتر از 60 سال سن و بیماری های زمینه ای مانند بیماری های قلبی و فشار خون بالا و دیابت را به همراه زنان باردار در هر خانواده و مردم با تب و مشکلات تنفسی و سرفه و سرما.

دولت آغاز شده است جمع آوری داده ها در سراسر انتخابات غرفه در دولت است. مقامات در حال بررسی هر یک از این خانه بر این دولت رای دهندگان لیست برای جمع آوری داده ها در تعدادی از افراد زندگی در هر خانه در یک خاص انتخابات غرفه. IE به نقل از یک مقام رسمی انجام ورزش گفت: این حرکت در نظر گرفته شده برای نظارت بر افرادی که در معرض خطر بالا از Covid-19 عفونت است. این حرکت توسط دولت ضروری به نظر می رسد به عنوان یک حسابرسی از 17 از 31 افرادی که تسلیم به کروناویروس به وضوح نشان داده شده است میزان خطر ابتلا به کروناویروس شمار به افراد با سن بیش از 60 سال و با بیماریهای همراه.

اخبار مرتبط

دولت در بخش بهداشت و درمان تا زمانی که در حال حاضر انجام شده است ارزیابی ریسک نظرسنجی از مناطق با Covid-19 بيمار در جعبه گذاردن از ادغام موارد در یک منطقه خاص.

کارناتاکا دیده است بزرگترین سنبله تا به حال در تعدادی از Coronavirus موارد در حال ظهور در یک روز. به عنوان بسیاری از 63 موارد گزارش شده در کشور در 24 ساعت گذشته که 4 هستند از بنگالور. تعداد کل coronavirus موارد در دولت شروع به پریدن کرد به 925 از جمله 433 درمان مردم و 31 مرگ و میر.

با توجه به چندین محلی گزارش جهش در تعداد COVID-19 موارد دیده می شود به عنوان یک نتیجه از کاهش مستند در مناطقی که به رنگ سبز و نارنجی در مناطق که در آن مردم از کشورهای همسایه هستند که مجاز به بازگشت. برای کسانی که در حال بازگشت از کشورهای دیگر محلی گزارش نشان می دهد که دولت آن را اجباری برای آنها را به انجام 14 روز قرنطینه و همچنین COVID-19 تست های گرد.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de