COVID-19: سنای آمریکا قانون در کنگره برای اعمال تحریم بر چین

COVID-19, US senators, coronavirus pandemic, COVID-19 investigation, Chinese Communist Party, COVID-19 outbreak, latest news on coronavirus pandemicما در بدترین آمار کشور با بیش از 80 ، 000 مرگ و میر و 1.4 میلیون نفر.(رویترز عکس)

یک گروه نه با نفوذ سناتور آمریکا معرفی کرده است یک قانون در کنگره به دنبال اجازه از رئیس جمهور برای اعمال تحریم در چین اگر نتواند به همکاری و ارائه یک حسابداری کامل از حوادث منجر به شیوع کروناویروس.

بیش از 250 ، 000 نفر کشته شده اند و بیش از 4 میلیون نفر آلوده به دلیل coronavirus همه گیر در سراسر جهان است.

اخبار مرتبط

ما در بدترین آمار کشور با بیش از 80 ، 000 مرگ و میر و 1.4 میلیون نفر.

این COVID-19 پاسخگویی عمل نوشته شده توسط سناتور لیندسی گراهام و co-اسپانسر شده از طرف هشت نفر دیگر معرفی شده در مجلس سنا — این اتاق فوقانی کنگره در روز سه شنبه.

همچنین بخوانید: بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا:

این حکم رئیس جمهور به یک گواهینامه به کنگره ظرف مدت 60 روز است که چین ارائه شده و کامل کامل حسابداری به هر COVID-19 تحقیقات به رهبری آمریکا و متحدان آن و یا وابسته به سازمان ملل متحد مانند سازمان بهداشت جهانی و بسته شده است همه عامل مرطوب بازار است که باید از این پتانسیل به افشای انسان به خطرات بهداشتی از طریق معرفی انسان و دام بیماری به جمعیت انسانی است.

بدون گواهینامه, رئیس جمهور خواهد بود و مجاز به اعمال طیف وسیعی از تحریم ها مانند دارایی انجماد ممنوعیت سفر, ویزا, revocations محدود کردن ایالات متحده موسسات مالی از ساخت وام و یا تعهد به کسب و کار چینی و منع شرکت های چینی از فهرست شده در بورس سهام ایالات متحده.

“من متقاعد شده است که بدون حزب کمونیست چین فریب این ویروس را نمی توان در اینجا در ایالات متحده گفت:” گراهام.

“چین حاضر اجازه می دهد تا جامعه بین المللی برای رفتن به ووهان آزمایشگاه به بررسی. آنها حاضر اجازه می دهد تا محققان به مطالعه و بررسی چگونگی این بیماری آغاز شده است. من معتقدم چین هرگز با همکاری جدی بررسی مگر اینکه آنها در حال ساخته شده به انجام این کار. این سخت هدف قرار دادن قطعه ای از قوانین را تحریم چین تا زمانی که آنها از همکاری با محققان,” او گفت:.

“ما باید تعیین کنید که چگونه این ویروس در آمد و اقداماتی مانند بستن مرطوب بازار به اطمینان حاصل شود آن را هرگز دوباره اتفاق می افتد. آن زمان ما با فشار به عقب در برابر چین و نگه دارید و آنها را پاسخگو باشد. بیش از هشتاد هزار آمریکایی کشته و میلیون ها نفر بیشتر هستند بیکاری امروز به دلیل از چین شکست برای مهار و جلوگیری از گسترش ویروس” گراهام گفت.

حزب کمونیست چین (CPC) باید پاسخگو مضر نقش آنها در این بیماری همه گیر. خود را فریب آشکار منشاء و گسترش ویروس هزینه های دنیا با ارزش زمان و زندگی به عنوان آن شروع به گسترش سناتور جیم Inhofe گفت.

“این COVID-19 پاسخگویی به قانون را به زور چین به ارائه یک حساب پر از حوادث منجر به این ویرانگر شیوع. امریکا قوی است و ما را به بیرون آمدن از این بحران اما چین باید مجبور به رویارویی با حقایق و پاسخگویی را برای اقدامات خود را,” او گفت:. Inhofe گفت که ک است ثابت کرده است که آن را تنها همکاری که مجبور.

ک بر ادامه سرکوب حقیقت در میان شیوع کروناویروس نمی تواند بدون کنترل گفت: سناتور راجر ترکه یا چوب کوتاه. این قانون خواهد authorise رئیس جمهور به اقدامات مناسب در برابر دولت چین برای اطمینان از مشابه شیوع بیماری نه در آینده اتفاق می افتد, او گفت:.

این قانون در مورد در نظر گرفتن اقدامات لازم در برابر چین به نگه داشتن آنها را پاسخگو برای پوشش از COVID-19 شیوع و برای جلوگیری از گسترش آینده بیماری های همه گیر گفت: سناتور استیو Daines.

“ما باید با ارسال یک پیام روشن و قوی به چین که وجود خواهد داشت عواقب خود را برای اقدامات بی پروا,” او گفت:.

دولت چین درگیر در یکی از بزرگترین پوشش یو پی اس در تاریخ مدرن دروغ گفتن به جهان و امکان گسترش COVID-19 در خارج از مرزهای خود گفت: سناتور تام Tillis.

ک اشتباهات فعال coronavirus به رشد از یک مسئله محلی به جهانی همه گیر. به جای اینکه شفاف, چینی, دیپلمات های در حال تبلیغ است. روشن است که چین در نظر دارد برای استفاده از این بحران به نفع خود را با گسترش نفوذ خود در سراسر جهان, سناتور تاد جوان گفت.

“چین باید در آینده بیشتر به عنوان تحقیقات آغاز خواهد شد و ما تلاش برای یادگیری درس از این فاجعه است. این قانون را نشان می دهد به رژیم کمونیست در پکن که جهان نیاز به پاسخ در مورد چگونگی این بیماری همه گیر آغاز شده و گسترش بدبختی در سراسر جهان گفت:” سناتور سیندی هاید-اسمیت.

“من می دانم دست اول چین بازی نیست و عادلانه از ایجاد یک کسب و کار برای 38 سال و شکست خود را به کار بر روی سطح مورد COVID-19 باعث شده است که بی حد و حصر ویرانی جهانی گفت:” سناتور مایک براون.

چین باید پاسخگو باشند و اگر آن را نمی کند همکاری با این معقول اقدامات نسبتا بررسی ریشه های کروناویروس, بسته, مرطوب بازار و نسخه های طرفدار دمکراسی دستگیر و همه گیر, سپس آن را باید به صورت جدی عواقب شرح داده شده توسط این قانون ،

“کمونیست چین آغاز شده جهانی همه گیر و موفق به ارائه هر گونه اطلاعات است که می تواند کمک به نجات جان هزاران نفر. آنها باید پاسخگو باشند. اگر کمونیست چین حاضر به صداقت در مورد ریشه های کروناویروس در آمریکا نمی خواهد صبر کنید برای تاریخ به قضاوت آنها را به شدت.

“ما اقدام خواهد کرد و ما همه چیز را ما می توانیم به نگه کمونیست چین مسئول خرابی آنها باعث شده در سراسر جهان” سناتور ریک اسکات گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de