Covid بحران: چرا وحشت کار اصلاحات را می توان معکوس

Structural reform policies endeavour to change the working of an economy in a more fundamental way, which India requires. اصلاحات ساختاری سیاست تلاش برای تغییر کار از یک اقتصاد در یک مطلب اساسی دیگر که در هند نیاز.

در میان مواج Covid-19 گیر ساختاری تغییر سیاست به بازار کار بودند هفته گذشته اعلام کرد. چهار دولت—اوتار پرادش Madhya Pradesh گجرات و آسام—کنار بسیاری از قوانین و مقررات حقوقی برای یک دوره موقت. هر دو پیشنهاد حذف بسیاری از محدودیت های قانونی و دوره مکث متفاوت است در سراسر ایالات متحده است. در این زمینه بیش از حد تعیین شیوع ویروس: برای جذب سرمایه گذاری به ویژه شرکت های خارجی به دنبال به جای دیگر نقل مکان از چین پس از Covid-19. تغییرات اساسی برای انعطاف بیشتر در بازار کار مهم است, گام های لازم برای جذب سرمایه گذاری و ساخت در مقیاس بزرگ ساخت پایه ای برای ایجاد اشتغال توده است. اصلاحات در حال خوش آمدید. اما در نومیدی نیست به دست تولید اتوبوس’ این زمان حداقل اصلاحات بیشتر یک ‘کاریکاتور’. آنها عدم یکنواختی تداوم و زمان بندی خوب. دولت باید فکر می کنم عمیق تر و با دقت در مورد این مسائل. وحشت اصلاحات که ضعیف هستند به پایان رسیده و متفاوت می تواند معکوس شود به عنوان های اخیر اصلاحات ساختاری تجارب نشان می دهد. آنها را اجرا خطر معکوس شود.

این تلاش مشخص برای خواستگاری شرکت ها برای تغییر به هند بیش از گذشته مورد علاقه های شما مانند ویتنام, در میان دیگران است معتبر است. هند به مدت طولانی تلاش برای رسیدن به یک قوی در مقیاس بزرگ تولید پایه و اساس می خواهید از چنین تغییرات بنیادی به بازار کار است که در حال حاضر به طور ناگهانی آمد. این به مدت طولانی فراموش هند بدون توجه به رنگ از دولت شد. دیرینه کسری در جرم-ایجاد فرصت های شغلی بالقوه نکردن جذب مازاد نیروی کار که disengages از کشاورزی که باعث کاهش یک درصد سهم در تولید کل در هر سال است. به عنوان یک نتیجه امرار معاش وابستگی کشاورزی افزایش یافته است; بخش نسبتا کوچکی از نیروی کار شیفت به پایین بهره وری خدمات. بنابراین اگر وجود دارد یک فرصت است, به ویژه هنگامی که Covid-19 است فرفورژه جدی تلفات خروجی است که تهدید هند میان مدت پتانسیل دولت است که به حق تلاش برای ارائه تازه های اقتصادی ضربه از طریق سیاست های ساختاری که باید عملکرد منافع دراز مدت برای اشتغال و رشد اقتصادی ،

اخبار مرتبط

اما وجود دارد اشکالاتی جدی در مورد قوام و تداوم. این محدودیت برداشته موقت هستند در هر کشور متفاوت با برخی از تفاوت های جدید و کسب و کارهای موجود. مثلا تا اوراق تمام قوانین کار به جز چهار (حفظ قوانین برای غرامت حادثه, ساخت و ساز, استخدام پیوند کار به موقع پرداخت دستمزد زنان و کودکان). گجرات گفت: هیچ قانون کار اعمال خواهد شد و به همه شرکت هایی که مایل به شرکت های موجود است که کار وجود دارد; آن را حفظ حداقل دستمزد ایمنی و تصادف قوانین جبران خسارت. MP طرح عظیم معافیت جدید به واحدهای تولیدی از مهمترین مفاد این کارخانه ها عمل 1948 آزادی ایمنی و بهداشت هنجارها و طراحی شرایط خدمات. آسام پیشنهاد را در ثابت-مدت اشتغال و بیشتر شرکت های خارج از قانونی پوشش کارخانه ها و قرارداد کارگران است.

بنابراین برای مثال یک شرکت فرضی مجموعه تا یک واحد تولیدی در اما است یک شرکت تابعه در دولت دیگر آن را به صورت های مختلف حقوقی محیط زیست! چگونه یک سرمایه گذار مشاهده این ؟ آن است که unthought-که بازار کار اصلاحات در آینده, پس از طولانی شدن بررسی ایجاد های مختلف رژیم حقوقی در سراسر کشور. آن است که بیشتر مضحک است که این تمایز است که برنامه ریزی شده که کاملا معکوس هدف—یکپارچه ملی مارکت—راند غیر مستقیم اصلاح نظام مالیاتی برای آن هماهنگ سه سال پیش!

دو دوره است که این محدودیت های آرام نیز متفاوت از سه سال (تا) تا 1200 روز (گجرات) و 1000 روز (MP) است. چگونه یک سرمایه گذار بالقوه کارآفرین مشاهده این که تنظیم و ساخت و ساز فاز جدید کارخانه تولید خود را که زمانی ؟ تولید کنندگان نیاز به انعطاف پذیری دقیقا زمانی که گیاه آغاز یعنی در فاز عملیاتی به منظور حفاظت در برابر نوسانات چرخه کسب و کار هنگامی که آنها ممکن است نیاز به هرس کردن و یا خروج در دسترس نباشد! این است که پایه اقتصاد است. آنچه مورد نیاز است برای متقاعد کردن سرمایه گذاران و البته برای بهبود بهره وری است که تغییر دائمی است که اساسا تغییر ريشه الگوهای در عملکرد هندی بازار کار. این اتفاق نمی افتد اگر محدودیت هستند و به سرعت خود را کنار بگذارند برای 2-3 سال! چگونه می توانم شما را متقاعد خارج گذار در مورد تداوم دانستن و کامل است که هند یک دموکراسی است ؟ و با یک تاریخ غنی از نگر سیاست و تغییرات قانونی که به خوبی شرح داده شده توسط Swaminathan Aiyar در مقاله اخیر!

این اصلاحات غیر استارتر. اصلاحات ساختاری سیاست تلاش برای تغییر کار از یک اقتصاد در یک مطلب اساسی دیگر که در هند نیاز. حتی قبل از Covid رشد کرده بود تضعیف به سطوح پایین تر و بیحال وجود دارد; در حال حاضر وجود دارد بیشتر تهدید این بیماری همه گیر خواهد شد و باعث آسیب ساختاری به پتانسیل خروجی و بهره وری در میان مدت. افزایش بلند مدت پتانسیل رشد با ساختاری پیشرفت های مهم است. اما از جمله اصلاحات ساختاری نیاز به تفکر دقیق و طراحی مناسب و نمی تواند انجام در اوج ناامیدی و اضطراب به گرفتن تولید اتوبوس. در غیر این صورت آنها می تواند معکوس شود.
اصلاحات نیز به خوبی به پایان رسیده: آنها می آیند در میان یک بحران انسانی جدی—در مقیاس بزرگ و طولانی مدت خروج از کارگران مهاجر از شهرستانها خود را از کار را به خود دائم خانه در بدترین شرایط. زمان خواهد شد بگویید اگر تجربه خود را به طور دائم و یا به حدی تخریب شده و یا اعتماد و اعتماد به نفس در دولت است. چرا که اصلاحات حذف ایجاد هنجارها و شیوه های خطر وجود دارد برگشت. فقط به عنوان استدلال به صورت گسترده گسترش منافع اقتصادی بسیار قدرتمند هستند بنابراین ممکن است مخالفان در یک زمان.

اخیر تجربه ایجاد چگونه معکوس اصلاحات ساختاری می تواند اگر نه با دقت طراحی شده و به پایان رسیده است. برای مثال کالا و خدمات مالیات اصلاحات موفق به تحویل مورد انتظار بهره وری و درآمد سود دقیقا به این خاطر از این دلایل است. GST اصلاحات برقرار شد در جولای سال 2017 به سختی شش ماه پس از سوء demonetisation شوک یعنی اشتباه در زمان بندی است. پس از آن وجود داشته است ثابت تجدید نظر و تغییرات در طراحی آن فرمت تحقق الزامات, نرخ, و غیره. دو سال بعد این هنوز تثبیت معمولا در نظر گرفته یک شکست و بیشتر به طور جدی درک است که صدمه دیده است MSME بخش.

عجز از پرداخت دیون و ورشکستگی کد (IBC) خواهد شد پاسخ به تمام نماز از دارایی های بد’ قطعنامه بازگرداندن بانک ها و شرکت ها ” بهداشت و فعال شروع به سرمایه گذاری بخش خصوصی در چرخه. اما IBC اما مرده است در روح از تغییرات مداوم حقوقی دولایه و جنگ همراه با پاسخ از همه احزاب مربوط به مرحله خارج از چارچوب و با زندگی با بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول! بد دارایی قطعنامه است که هنوز هم یک unaccomplished شده اضافه کردم وظیفه پنج سال پس از اولین گام نسبت به آن—کیفیت دارایی های نقد و بررسی—گرفته شد. اقتصادی خرید اینترنتی از این ناچیز است.

دولت ضرورت را در سرمایه گذاری خارجی را تشویق به آینده رشد و اشتغال است که به طور کامل قابل درک است. اما در اوج ناامیدی و عصبانیت در مورد این ویرانی ناشی از Covid-19 آن باید اصلاحات در وحشت. برای آن را اجرا می کند خطر از دست دادن بینایی از بزرگتر بلندمدت تصویر ماندگار اصلاحات که مولد و غیر قابل برگشت است. آن را باید محافظت در برابر خطرات ناشی از این شدن معکوس و خطرات برگشت.

نویسنده دهلی نو-بر اساس macroeconomist. دیدگاه شخصی

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>