Covid مرگ و میر در انگلستان تاپ 38,000 بدترین در اروپا

لندن, مارس 12

بریتانیا COVID-19 مرگ و میر در صدر 38,000 که از اوایل ماه مه تا کنون بدترین و در عین حال گزارش شده در اروپا و بالا بردن بیشتر سوالات در مورد نخست وزیر بوریس جانسون را از دست داده و coronavirus بحران است.

واکسن ممکن است هرگز توان یافت هشدار جانسون

نخست وزیر بریتانیا بوریس جانسون هشدار داد که توده واکسن برای این بیماری ممکن است بیش از یک سال دور است و ممکن است در واقع هرگز در بر داشت. اعتراف به این که فرش مبتنی بر درمان است “امکان پذیر راه حل دراز مدت” او گفت بریتانیا شتاب این با “امیدوار کننده” واکسن در برنامه هاي توسعه و همکاری بین دانشگاه آکسفورد و داروسازی عمده AstraZeneca می تواند کمک به پیشبرد تولید یک واکسن هنگامی که آن را آماده است.

آمار و ارقام منتشر شده توسط دفتر آمار ملی انگلستان و ولز آورده بریتانیا رسمی مرگ و میر به 38,289 به عنوان از آوریل 3 تا نزدیک به 6000 در فضا از یک هفته به عنوان هر یک همشهری چوب خط حساب کردن از مرگ ثبت داده ها است که همچنین شامل اسکاتلند و ایرلند شمالی است. این رقم تایید بریتانیا بود و در میان کسانی که بدترین ضربه با این بیماری همه گیر.

داده ها یک روز پس از جانسون تنظیم تدریجی طرح به بریتانیا بازگشت به کار از جمله مشاوره در پوشیدن خانه ساخته شده و پوشش صورت — هر چند تلاش خود را برای لغو این مستند باعث سردرگمی است. احزاب مخالف می گویند او بیش از حد آهسته به تحمیل یک مستند و تجهیزات حفاظتی به بیمارستان.

مراقبت از خانه حساب برای یک سوم از تمام Covid مرگ و میر در انگلستان و ولز است. بر خلاف روزانه مرگ و میر اعلام شده توسط دولت روز سه شنبه ارقام شامل مشکوک مرگ و میر ناشی از این ویروس به بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus. حتی پس از تنظیم برای مردم بریتانیا هنوز هم در میان کشورهای بدترین برخورد با این بیماری همه گیر. —رویترز


همین حالا سوال من بپرسید چین مغلوب ساختن پیشی جستن snubs خبرنگار

واشنگتن: آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ما افزایش یافته است Covid تست ظرفیت و تعداد آزمایشات انجام شده در کشور عبور خواهد کرد 10 میلیون-علامت این هفته حتی به عنوان coronavirus مرگ و میر رسید گذشته 82,000 در بدترین جهان متاثر از ملت است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور ناگهانی به پایان رسید خود را در کاخ سفید در کنفرانس خبری روز دوشنبه پس از مجادله و مبادلات با خبرنگاران. مغلوب ساختن پیشی جستن سوال شد که چرا او با قرار دادن تاکید بر میزان coronavirus تست های که انجام شده در ایالات متحده است. مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “مردم در حال از دست دادن زندگی در همه جا در جهان است. شاید این سوالی است که شما باید بپرسید چین است. آیا از من بپرسید.”

نیویورک شهرستان, کانون بیماری همه گیر در ایالات متحده است به احتمال زیاد به ماندن بسته تا ژوئن, شهردار, بیل د Blasio گفت: حتی به عنوان سه منطقه از ایالت نیویورک مجموعه, به بازگشایی, on May 15. نیویورک ضبط شده است کاهش روزانه hospitalisations و مرگ و میر اما شهردار گفت: این پیشرفت باید ادامه قبل از مقامات در نظر گرفتن بازگشایی این شهرستان است. ایالات متحده ثبت کرده است بیش از 1.3 میلیون نفر در دانشگاه جانز هاپکینز داده است.


کارخانه ها در روسیه سر کار

مسکو: روسیه کارخانه و ساخت و ساز کارگران بازگشت به کار در روز سه شنبه با وجود یک موج جدید در مواردی که به روسیه دومین شماره از موارد پس از ما. روز دوشنبه پوتین گفت: زمان آن پس از شش هفته به لغو محدودیت. با 2,32,243 موارد روسیه دومین موارد پس از ما به عنوان در هر دانشگاه جانز هاپکینز اما با 2,116 مرگ و میر یکی از بالاترین میزان مرگ و میر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>