Ex-دوستداران جانی دپ آمده برای دفاع از خود در مورد تهمت

لندن May 13

دو نفر از شرکای عاشقانه از بازیگر جانی دپ آمد و به دفاع از خود پنج شنبه در افترا کت و شلوار در برابر روزنامه انگلیسی Sun رد ادعا می کند که او خشونت آمیز و یا توهین آمیز.

بازیگران Vanessa Paradis و وینونا رایدر ارائه حمایت اظهارات برای “دزدان دریایی کارائیب” ستاره است که تحت پیگرد تلخیص مقاله, ناشر, اخبار گروه, روزنامه بیش از یک مارس 2018 مقاله که با اشاره به 56 سال دپ به عنوان یک “wife -beater.”

این مقاله شامل اتهامات دپ همسر سابق, Amber Heard, که برای ثبت طلاق پس از درخواست خشونت خانگی سفارش محدود. دپ است قاطعانه رد اتهامات.

در یک جلسه انجام شده از راه دور و وکلا برای دپ استدلال کرد که اظهارات از رایدر و Paradis باید شامل عنوان مدرک در بازیگر مورد در برابر این ناشر است.

“ما شده است همکاران برای 14 سال و ما مطرح شده ما دو فرزند با هم” Paradis گفت: اسناد دادگاه نشان می دهد. “از طریق این همه سال من شناخته ام جانی به یک نوع توجه بخشنده و غیر خشونت آمیز فرد و پدر.”

او افزود که او “هرگز خشونت آمیز و یا توهین آمیز است.” دپ وکلا نیز می خواهید که شامل مدارک و شواهد از رایدر بود که در رابطه با ستاره در 1990s.

“من نمی توانم قرار دادن سر من در اطراف (شنیده ها) اتهامات او گفت:” با توجه به اسناد و مدارک. “او هرگز خشونت به سمت من. او هرگز سوء استفاده در همه به سوی من است.” دو هفته محاکمه شد و با توجه به شروع در لندن در مارس 25, اما آن را در انتظار قرار داده شد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

مورد در حال حاضر برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه. AP

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>