صنعت کفش شرط در ضد چین و احساسات به دنبال عدم صادرات چرم تمرکز برای پست-Covid رشد

The CIFI members are predominantly domestic shoe manufacturers, allied component makers as well as dealers and distributors.این CIFI اعضای عمدتا داخلی تولید کنندگان کفش متفقین جزء سازندگان و همچنین فروشندگان و توزیع کنندگان.

این چالش ها باعث شده Covid-19 همه گیر را برای تغییر باز کشت فرصت برای صنعت کفش در هند با زمان احساسات منفی در برابر چین مشغول به کار در هند به نفع.

این کارشناسان صنعت به تدریج متوجه باشند که تمرکز در حال حاضر باید بر غیر-کفش چرم-صادرات به 86 درصد از کفش از نظر حجم مصرف شده در سراسر جهان در حال از غیر چرم انواع. این مشاهدات از یک مقطع داخلی کفش سازندگان.

اخبار مرتبط

برجسته کفش سازندگان شرکت در یک صنعت وبینار تازگی داشت که غیر از صنعت چرم مورد نیاز یک محوری و مهم برای همه ذینفعان به گرد هم می آیند به شکل یک خوشه برای ساخت یک اکوسیستم برای همان. Covid -19 ایجاد کرده است یک فرصت عالی با زمان ادراک منفی در برابر چین و صنعت باید از دست ندهید این فرصت را به تولید کنندگان را تایید کرد.

مجازی دیدار برگزار شد توسط کنفدراسیون کفش هند صنایع(CIFI). این CIFI اعضای عمدتا داخلی تولید کنندگان کفش متفقین جزء سازندگان و همچنین فروشندگان و توزیع کنندگان. هند چرم و کفش صنعت استخدام بیش از 4.2 میلیون نفر است.

هند دومین تولید کننده کفش جهان با 10.7 درصد سهم تولید در حالی که سهم چین کاهش یافته و از 58 درصد در سال 2017 به 56 درصد در سال 2018 است. ویتنام و اندونزی باید بیشترین بهره را از منوی کشویی در چین را به اشتراک بگذارید. کفش چرم در حال حاضر به منزله 38% (با ارزش) از مجموع صادرات جهانی را از 54 درصد در سال 2009.

راج کومار گوپتا ملی رئیس جمهور CIFI گفت: non – صنعت چرم مورد نیاز یک فشار بزرگ و مهم بود که برای همه ذینفعان به گرد هم می آیند در یک پلت فرم واحد به آدرس صنایع گلایه و ایجاد نقشه راه برای آینده است.

رهبران صنعت برنامه ریزی برای استفاده از lockdown زمان خود را دوباره تعریف فرآیندهای داخلی و ساخت لاغر و چالاک سازمان است که می تواند انطباق با بازار در حال تغییر محیط زیست است.

N موهان مدیر اجرایی و مدیر عامل شرکت Clarks که تعدیل این جلسه گفت: تولید کنندگان و برندهای خرده فروشان باید با کار جمعی به عنوان صنعت کفش پتانسیل قابل ملاحظه ای افزایش اشتغال است.

هند کفش مصرف در حال رشد بوده است در CAGR از 7.6 درصد و با مصرف سرانه بهبود به 2 جفت برای هر نفر در هر سال در این صنعت به یک فرصت بزرگ است.

“برای هر 1000 جفت تولید شده و فروخته شده در هند هر روز ما می تواند ایجاد 425 شغل مناسب از تولید به صنایع وابسته به خرده فروشی. این یک فرصت بزرگ” موهان گفت.
صنعت نیاز به تمرکز بر روی غیر چرم صادرات کفش او اضافه شده است.

عقیل احمد رئیس شورای صادرات چرم (CLE) گفت: اگر وجود دارد یک رای از لغو با توجه به همه گیر او انتظار می رود کسب و کار برای تغییر به هند است. او اظهار داشت که صادرکنندگان نیاز به دستگیره برای زنده ماندن این بحران است. برنامه های در حال chalked به پروژه تجاری هند به عنوان کفش مقصد در سراسر جهان پست قفل کردن. او اظهار داشت که این کاهش در GST به خصوص کفش بالا 1000 به یک سطح مناسب می تواند کمک به بهبود مصرف.

میزگرد به اتفاق آرا اشاره کرد که هر چند صنعت که قرار بود از طریق یک زمان کوتاه آرامش کسب و کار را بهبود می یابند در سه-چهار ماه پس از مستند برداشته شده است و خواهد ثبات پس از شش تا هشت ماه.

رامش Dua, MD, Relaxo کفش گفت: قوانین کار نیاز فوری اصلاحات برای تقویت کارآفرینان اعتماد به نفس بیشتری به سرمایه گذاری در ایجاد بزرگتر ظرفیت. هند دارای قابلیت ها و منابع و با تغییرات مورد نیاز این صنعت خواهد بود مایل به سرمایه گذاری در فن آوری-اگر غیر از کفش چرم بخش رو میخواهد تمرکز.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>