آمریکای لاتین شیوع بیماری در حال حاضر رقیب در اروپا. اما گزینه های خود را در حال بدتر

در گوایاکیول یک شهر بندری در اکوادور ناگهانی افزایش مرگ و میر در ماه آوریل بود که قابل مقایسه با آنچه در شهر نیویورک با تجربه در بدترین حالت آن ماه: بیش از پنج برابر تعداد نفر از, در سال های گذشته.

به عنوان coronavirus تلفات کاسته در نیویورک و پایتختهای اروپایی ویرانگر موج زده شهرستانها در آمریکای لاتین است که رقبای بدترین شیوع بیماری در جهان یک تجزیه و تحلیل از اطلاعات مرگ و میر توسط نیویورک تایمز پیدا کرده است.

برزیل شهرستانها هستند با توسل به گورهای دسته جمعی دفن ردیف انباشته تابوت. صدها نفر از Ecuadoreans همچنان در جستجوی اجساد اعضای خانواده که رفت به بیمارستان و هرگز بازنگشت.

و در حالی که این فجایع در اروپا و ایالات متحده را از نزدیک تحت نظارت بازی را تحت بررسی رسانه های بین المللی زیادی از آمریکای لاتین, درد, در حال وقوع است به دور از دیدگاه جهانی تحت دولت که نمی تواند یا نمی خواهد — ارائه کامل شمارش مرده.

“ما آماده نیست برای این ویروس گفت:” Aguinilson Tikuna یک بومی رهبر در مانائوس که از دست دوستان در این بیماری همه گیر. “هنگامی که این بیماری آمار ما قفل شده است و خودمان را در قفل شده خانه ما جدا شده خودمان را اما هیچ کس تا به حال این منابع برای خرید ماسک های پزشکی است. ما فاقد مواد غذایی است.”

زمان اندازه گیری تاثیر این بیماری همه گیر در شهرستانها عمده در سراسر جهان در مقایسه با تعداد افرادی که فوت کرده اند در ماه های اخیر در برابر به طور متوسط در هر محل بیش از چند سال گذشته.

این مجموع شامل مرگ و میر ناشی از COVID-19 و همچنین به عنوان کسانی که از علل دیگر از جمله مردم کسی است که نمی تواند درمان شود به عنوان بیمارستان که شد غرق با بیماران. و در حالی که هیچ اندازه گیری کامل افزایش مرگ و میر ارائه می دهد تصویر کامل از این بیماری همه گیر تلفات جمعیت شناسان می گویند.

در آمریکای لاتین همه گیر شده است و بدتر با کمبود بودجه روبرو بیمارستان تکیه پشتیبانی سیستم ها و تلاش اقتصاد با دور منابع کمتر از در اروپا و یا ایالات متحده است.

پرو بزرگراه دارای عقاید با بزرگترین موج داخلی مهاجرت در سال به عنوان مردم فرار به حومه شهر که شغل ناپدید شد. دهها هزار نفر از ونزوئلا پناهنده شده اند مجبور به راه رفتن کمر خود را نابود میهن به دلیل کار در کشورهای همسایه تبدیل شده است بسیار کمیاب است.

این بیماری همه گیر است که هدف قرار دادن منطقه پس از رکود اقتصادی که منجر چندین کشور از جمله اکوادور و برزیل به بریده بریده مراقبت های بهداشتی بودجه. این دو کشور در حال حاضر شاهد بدترین نرخ مرگ و میر در منطقه است.

“ما نمی توانیم به سیستم های بهداشتی است که تنها در خدمت مردم است که می توانید آن استطاعت” گفت: Carina ونس اکوادور و وزیر بهداشت سابق. “تا زمانی که فرد با کوچکترین درآمد نمی تواند دسترسی به اساسی ترین و ضروری خدمات بهداشتی و همه در معرض خطر است.”

در مواجهه با این بیماری همه گیر در پی از چین و اروپا و ایالات متحده به ارمغان آورد یک مجموعه دیگر از چالش است. خسته مقامات محلی در اکوادور و پرو و برزیل با اشاره به آزمون جهانی کمبود و توضیح داد که آنها که بیشتر توپ زدن با غنی تر سازمان ملل در کمیاب تجهیزات پزشکی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به توقف کمک های مالی برای سازمان بهداشت جهانی می تواند مانع آن تلاش های امدادی که به گسترش آسیب پذیر به خصوص کشورهایی مانند ونزوئلا و هائیتی. و چین که تمدید میلیارد دلار وام به آمریکای لاتین در طول بحران مالی جهانی در سال 2008 محدود خود را به ارسال چند محموله از دنده محافظ و تست کیت.

پیچیده پاسخ بیشتر این بیماری است hopscotched در سراسر منطقه هجوم توضیح. نسبتا به خوبی با شیلی و بخشوده شده است اما تا به فقیر پاراگوئه.

دولت پرو به سرعت پاسخ داد با سخت lockdown اما مرگ باید مشخصی وجود دارد آنجا که آنها در برزیل و مکزیک که در آن رهبران underplayed virus تهدید.

دولت مکزیک گزارش نشده صدها و احتمالا هزاران نفر از مرگ ناشی از کروناویروس در مکزیکو سیتی پنهان کردن تلفات این بیماری همه گیر به گفته مقامات و اطلاعات محرمانه است.

برزیل که منطقه پرجمعیت ترین کشور در حال حاضر دارای بیش از 11,519 مرده از این ویروس با توجه به رسمی شمارش. که یکی از بالاترین مرگ می شمارد اما این کشور با Jair Bolsonaro همچنان به شانه مسئولیت و انکار نیاز به اجتماعی فاصله. رقم واقعی در برزیل است که به احتمال زیاد بسیار بالاتر به دلیل محدود تست.

وقتی پرسیده شد که در مورد نصب عوارض Bolsonaro پاسخ داد: “خب که چی ؟ من متاسفم. آیا شما می خواهید مرا به انجام?”

این ویروس شده است به خصوص در مانائوس, داغ مرطوب و از راه دور کلانشهر از 2 میلیون نفر در جنگل های بارانی آمازون. این شهرستان ثبت شده در حدود 2800 مرگ و میر در ماه آوریل در حدود سه بار به عنوان بسیاری از آن تاریخی میانگین ماهیانه است. افزایش است و قابل مقایسه با آنچه در مادرید تجربه در اوج آن بیماری از اواسط ماه مارس تا اواسط آوریل با توجه به زمان تجزیه و تحلیل.

شیوع بیماری در مانائوس گذاشته لخت عواقب برزیل عمیق نابرابری اقتصادی و قطبی سیاست است. مانائوس تلاش کرده است برای به دست آوردن تجهیزات پزشکی به آن نیاز دارد گفت: شهردار آرتور Virgílio Neto.

“ما رنج می برند از عدم وجود دولت فدرال گفت:” Virgílio خفگی اشک است. این درحالی است که جمعیت را به سهل انگاری در رعایت مستند در Bolsonaro عمومی تحقیر نسبت به اجتماعی فاصله.

تحویل منابع بیشتر شده است پیچیده و تدارکات از آنجا که این منطقه دارای چند جاده دسترسی و باید با تکیه بر رودخانه و یا حمل و نقل هوایی برای پاسخگویی به نیازهای آن, او گفت:.

در این شهر به سر می برند گورستان gravediggers ماه گذشته انباشته تابوت سه لایه عمیق و گسترده ای در گورهای دسته جمعی به دیدار با تقاضا برای تدفین. به عنوان بیمارستان سقوط تحت سیل از بیماران بدن خود را پر راهرو. در اطراف شهر آمبولانس تلاش برای جمع آوری تمام کسانی که هرگز از آن ساخته شده به بیمارستان و در خانه درگذشت.

مانائوس,’ بحران نیز افزایش نگرانی برای صدها نفر از گروه های بومی زندگی در اطراف جنگل. آنها اغلب کم و یا هیچ دسترسی به مراقبت های بهداشتی و ممکن است در معرض ویروس به عنوان آنها گله به شهرستانها برای دریافت پول نقد اضطراری نقل و انتقالات ارائه شده توسط دولت و یا در برخورد با کارگران معدن غیر قانونی و وبلاگ نویس که وارد زمین های خود را.

زمانی که Aldenor باسک فلیکس یک بومی رهبر و معلم بیمار در مانائوس با علائم کروناویروس در اواخر ماه مارس او در خانه درمان می شود — او تا به حال هیچ پول برای سوار اتوبوس به نزدیک ترین بیمارستان. به عنوان وضعیت او رو به وخامت گذاشته و دوستان خود صرف پنج ساعت تلاش برای رسیدن به یک آمبولانس اما نمی تواند از طریق دریافت کنید.

هنگامی که خود را فقیر جامعه در نهایت هم پول برای یک تاکسی باسک فلیکس, 49 بود مرده است. در بیمارستان مسئولین حاضر به گرفتن بدن گفت: سردخانه پر بود. دوستان او تا به حال به صبر با جسد در یک کلیسای انجیلی تا زمانی که آنها می توانند پیدا کردن undertakers به آن را دور.

“آنها حاضر به گرفتن بدن خود را به دور آنها حاضر به انجام آزمایش” Tikuna گفت: از کارگران بیمارستان.

برزیل پر هرج و مرج پاسخ به همه گیر در تضاد با سریع و کارآمد اقدامات اجرا شده در کشور همسایه پرو.

این کشور با مارتین Vizcarra دستور داد یکی از اولین ملی مستندات در این قاره و فرستاده پلیس و ارتش به خیابان ها برای گرفتن هر گونه متخلفان. سال محتاطانه اقتصادی پاسداشت مجاز کشور به رول کردن منطقه جامع ترین بسته کمک اقتصادی از جمله نقل و انتقالات پول نقد و وام های مقرون به صرفه در نظر گرفته شده برای کمک به شهروندان در خانه بمانند.

اما اطمینان بسیاری از پرو احساس تبدیل به استعفای به عنوان ویروس از طریق کشور است.

نصب و میر در هفته گذشته مجبور پرو بیمارستان به توده بدن خارج است. بیمارستان های دیگر تا به حال برای درمان بیماران در خارج از منزل به دلیل آنها را به اندازه کافی نیست تخت. در این کشور آمازون منطقه لورتو, پزشکان گفت: COVID-19 بيمار در حال مرگ بودند به میزان یک در هر ساعت میان کمبود شدید اکسیژن تانک.

به طور کلی لیما به حال در مورد 6,200 مرگ و میر در ماه آوریل و یا بیش از دو برابر میانگین تاریخی آن برای آن دوره زمانی و تقریبا برابری پاریس’ مرگ و میر در بدترین حالت آن ماه تحت این بیماری همه گیر.

“به نظر نمی رسد نمایشگاه گفت:” جیمنا ویللویکنکیو یک 28 ساله حسابدار در هفته تفرج به خرید مواد غذایی در لیما. “ما قربانی بسیار است.”

در اکوادور سربازان همچنان به گشت زنی در خیابان های گوایاکیول هفته پس از شیوع کروناویروس موجب افزایش مرگ و میر بود که بیش از پنج برابر متوسط سال های اخیر است. است که شبیه به افزایش شهر نیویورک با تجربه در اوج آن است.

برای دو هفته Guayaquil سقوط وادار کردن ساکنان به ترک بدن مرده ها در خیابان ها برای چند روز یا دفن آنها را در جعبه های مقوایی. با مرگ و میر در حال حاضر رو به کاهش اکوادور دولت در تلاش است به راه اندازی مجدد زده اقتصاد اعلام کرد در هفته گذشته تدریجی انتشار مستند. اما تقریبا یک هفته بعد تنها دو کشور 221 شهرستانها نقل مکان کرد به سمت آرامش بخش قرنطینه از ترس از شیوع جدید.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>